Права категорії А купити в Москві. Ціна водійських прав на мотоцикл

  1. Що таке категорія А?
  2. Особливості отримання прав категорії А
  3. Наша пропозиція:

Всі права проведені по базі ГИБДД
Заявки без попереднього узгодження з менеджером не приймаються Всі права проведені по базі ГИБДД   Заявки без попереднього узгодження з менеджером не приймаються   Ціна вказана за 1 категорію

Ціна вказана за 1 категорію.
Будь-які 2 категорії = 22 000 р.
Будь-які 3 категорії = 22 000 р.
Будь-які 4 категорії = 22 000 р.
Будь-які 5 категорій = 22 000 р.

Що таке категорія А?

Права категорії А дозволяють управляти мототранспортом, вага якого не перевищує 400 кг. До підкатегорії А1 відносяться мотоцикли, чий робочий об'єм двигуна внутрішнього згоряння не перевищує 125 см3. Їх максимальна потужність не повинна перевищувати 11 кіловат. Мото права підкатегорії А1 дозволяють управляти малопотужної технікою, яка має укороченими розмірами і прекрасної маневреністю. Для того щоб отримати дозвіл на керування автосредства, які відносяться до цієї підкатегорії, вам повинно бути не менше 16 років. Права на мотоцикл підкатегорії А2 дозволяють сідати за кермо важкого і потужного мотоцикла, трекола, баггі і ін. Їх видають з 19 років.

Особливості отримання прав категорії А

Для того щоб отримати права на мотоцикл, вам потрібно записатися на курси, відвідувати заняття і оплатити всі необхідні внески в автошколу. Після 6-ти тижневого навчання і практики ви отримуєте допуск до іспиту. Крім того, вам необхідно пройти медичну комісію, а це теж займе чимало часу. Тому в деяких випадках краще купити права категорії А1 і їздити на мотоциклі вже через кілька днів.

Наша пропозиція:

  • Ви звертаєтеся до нас, і ми починаємо займатися виготовленням документів в день оформлення заявки.
  • Від вас не потрібно внесення передоплати. Ви оплачуєте права категорії А1 (ціна вказана на сайті) після їх отримання.
  • Вас не викриють представники ГИББД, так як всі документи оформляються на офіційних бланках. Ви отримаєте не дешеві друкарські ксерокопії, а оригінальні документи.
  • Перед тим як купити права на мотоцикл в Москві, ви отримаєте зразок документа і зможете перевірити правильність внесення всіх даних.
  • Ви зможете заощадити час і гроші. Ціна водійських прав категорії «А» набагато нижче повноцінного навчання в автошколі.

Наша місія - допомагати вам

Ми знаємо, що покупка прав категорії А в Москві може знадобитися кожному. Можливо, ваші документи прийшли в непридатність або ви просто втратили їх. Багато людей, які не мають дозволу, вміють чудово керувати мотоциклом, тому не хочуть витрачати час на навчання в мотошколе. Шукаєте, де купити права на мотоцикл? Оформляйте заявку і ми візьмемо вага труднощі на себе!

Що таке категорія А?
Що таке категорія А?
Шукаєте, де купити права на мотоцикл?