Правильна візитка по фен-шуй

 1. Правильна візитка по фен шуй
 2. Розмір
 3. Колір візитки по фен шуй
 4. Кольори візиток фен шуй за стихіями і сфер послуг

Для будь-якого бізнесмена або приватного підприємця заповітний прямокутник з ім'ям і номером телефону - це не просто картонка.

Картка ця багато в чому визначає перше враження, яке справить людина на оточуючих, і в цій справі навіть розмір візитки по фен шуй має своє значення. Якщо ви мрієте залишати після себе виключно високу думку, а також мати успіх в справах, то ознайомтеся з важливими правилами нижче.

Правильна візитка по фен шуй

форма

Отже, почнемо з форми. Правильна візитка по фен шуй повинна мати певну геометричну форму, найбільш оптимальними візуальними якостями, як стверджують фахівці китайської практики, є:

 • прямокутник;
 • Квадрат.

Часто в гонитві за новаторством і унікальним дизайном молоді підприємці витрачають шалені суми, щоб віддрукувати візитки найскладніших форм. Однак це - марна трата грошей і часу. Найкращі візитки по фен шуй - це прямокутні (рідше - квадратні) картки. Саме вони мають найбільш презентабельний і приємний мінімалістичний вигляд для очей людини, в той час, як надмірно вигадлива візитна картка відштовхує на підсвідомому рівні.

Прямокутник - це ідеальна форма з точки зору китайського феншуй. Саме вона рекомендується дизайнерами і архітекторами навіть в облаштуванні житла - приміщення прямокутної форми дозволяють забезпечити гармонійну циркуляцію потоків енергії в будинку, знайти баланс всіх стихій.

Новаторські і креативні рішення у виготовленні візитки абсолютно недоречні. Більшість людей на підсвідомому рівні вибирають простоту, класику і правильні контури, а надто складний дизайн відштовхує і викликає у них різні сумніви.

Зверніть увагу, що великі компанії і корпорації ніколи не йдуть в ногу з часом і не винаходять в цій справі нічого нового. Навпаки, їх візитки завжди відрізняються надмірною простотою, чіткістю форм і стриманим дизайном. Вони начебто змушують своїх клієнтів повірити в те, що стабільність і вірність традиціям - їх головні якості. Люди охоче довіряють класичним рішенням і простоті, завжди краще їх вигадливого модернізму.

візитка по фен шуй - зразок вашого власного обличчя, саме по ній люди будуть судити і вашу компанію, і вас самих. І тут головне - відразу ж викликати довіру клієнтів і завоювати їхню прихильність.

Розмір

Розмір візитки по фен шуй повинен бути таким, щоб він легко поміщався в будь-яку кишеню. Якщо ваша візитка буде занадто великий або мати нестандартні пропорції, то потенційні клієнти дуже навряд чи зможуть одним рухом руки вмістити її в кишеню пальто, брюк або сумочки. А це означає, що шансів опинитися в особистому блокноті, гаманці або в чиємусь будинку в купі з важливими документами у візитки практично не буде. І тут криється ще одна типова помилка молодих бізнесменів і представницьких осіб - вони вважають, що більше - це означає помітніше. Але це зовсім не так!

Найбільш популярні розміри візитних карток - це 85х55 мм і 90х50 мм. У першому випадку, візитна картка має європейські стандартні і розрахована під закордонні візитниці. У другому - це найпоширеніший вітчизняний габарит візитних карток, який легко поміщається в будь-який гаманець. Іноді є резон віддрукувати візитки дещо меншими, але ніколи - більшого розміру.

Колір візитки по фен шуй

найвдаліші візитки по фен шуй, фото яких розміщені в нашій статті, - це класичний дизайн і гармонійне поєднання палітри відтінків. Краще всього вибрати кілька тонів однієї гами, а потім один колір яскравіший, який виступить в якості колірного акценту. Наприклад, ідеальним поєднанням буде тоновий рішення:

 • білий;
 • Світло сірий;
 • чорний;
 • Червоний.

білий;  Світло сірий;  чорний;  Червоний

Враховуйте, що колір фону візитки також входить в палітру гами і вважається за один з її квітів! Рекомендується в оформленні візиток по фен шуй використовувати не більше п'яти відтінків, щоб візитна картка виглядала гармонійно і сподобалася вашим потенційним клієнтам.

 • Занадто строкаті і різномасті візитки ускладнюють прочитання тексту і засвоєння інформації, збивають з пантелику і навіть стомлюють своїм виглядом, тому велика кількість відтінків і кольорів на візитній картці буде недоречно.

Практика феншуй радить у всьому дотримуватися балансу і гармонії. Білий - це основний і базовий колір, який подобається всім без винятку. Текст і графіка на такому тлі особливо контрастні, виглядають якісно і чітко. До того ж, навіть з практичної точки зору віддрукувати візитні картки на білому тлі - це значно дешевше, ніж фарбувати їх в строкаті тони або візерунки.

Якщо ж ви вирішили використовувати в якості базового фону візитки інший колір, то краще, щоб він був найсвітлішим з усієї палітри, що ви збираєтеся застосовувати, а також входив в єдину гаму колірного кола, який відобразиться при друку. Наприклад, якщо ваша візитка буде складатися з світло-сірого, блакитного і синього тонів, то в якості підкладки для базового фону картки оптимально підійде світло-сірий колір.

 • Важливо пам'ятати, що занадто темні візитні картки (особливо - літери на темно-сірому або чорному тлі) сприймаються потенційними клієнтами не дуже добре, а багатьох навіть відштовхують.

Візитки, виконані по техніці феншуй, відрізняє мінімалістичний і легкий для читання дизайн, гармонійне сусідство відтінків з єдиної кольорової палітри. Також ви можете помітити, що багато візитки по фен шуй (приклад їх розміщено в статті) мають своєрідну «розтяжку» палітри відтінків. Тобто, як ніби складаються з єдиного кольору, але відрізняються за ступенем його насиченості. Наприклад, якщо для базового фону використаний білий, то для розділових ліній - світло-сірий, для основного тексту - темно-сірий, а для логотипу або емблеми компанії - чорний.

Кольори візиток фен шуй за стихіями і сфер послуг

Для фінансового успіху рекомендуються відтінки сірого, блакитний, синій і чорної гами. У фен шуй вони є квітами стихії Води, а Вода - джерело добробуту і фінансового процвітання. Це оптимальне колірне рішення по фен шуй для банків, фінансових контор, ріелтерських послуг і будь-який сфери, пов'язаної з купівлею і продажем, потоком валют.

Також добре підходять для залучення уваги і відтінки стихії Вогню - жовті, червоні, помаранчеві. Але з ними варто бути обережними - надлишок цих тонів може залишити у потенційного клієнта негативне враження. До того ж, ці тони найбільш гармонійними будуть для сфер, які надають послуги харчування: кафе, барів, закусочних і піцерій.

Якщо ваша діяльність пов'язана зі здоров'ям, красою, екологією і подібними речами, то виберіть для своєї візитки колірну гамму стихії Дерева: коричневі відтінки, зелені - це відразу створить у клієнтів позитивне враження про вас, а до того ж - зробить ваш бізнес більш гармонійним, адже згідно з правилами П'яти Стихій, ви будете рухатися в правильному напрямку.

Пам'ятайте про те, що успіх вашого підприємства або справи залежить від двох важливих факторів, і кожен з них повинен бути дотриманий: правильний розмір візитки по фен шуй і оптимальне колірне виконання, яке відповідає вашій сфері діяльності.

Підписуйтесь на наш Telegram , Щоб бути в курсі найважливіших новин. Для цього достатньо мати Telegram на будь-якому пристрої, пройти по засланні і натиснути кнопку Join.