Орендувати авто в Україні: скільки коштує і який потрібен заставу | СЬОГОДНІ

 1. Орендувати авто в Україні: скільки коштує і який потрібен заставу
 2. Прокат авто коштує від $ 25 на добу. Важливо стежити за кілометражем і заздалегідь подбати про заставу
 3. Офіційно: дорожче, але надійніше
 4. все прописано
 5. У приватника: дешевше, але ремонт за свій рахунок
 6. Оренда як бізнес
 7. АВТОР:
 8. Орфографічна помилка в тексті:
 9. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 10. Прокат авто коштує від $ 25 на добу. Важливо стежити за кілометражем і заздалегідь подбати про заставу
 11. Офіційно: дорожче, але надійніше
 12. все прописано
 13. У приватника: дешевше, але ремонт за свій рахунок
 14. Оренда як бізнес
 15. АВТОР:
 16. Орфографічна помилка в тексті:
 17. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 18. Прокат авто коштує від $ 25 на добу. Важливо стежити за кілометражем і заздалегідь подбати про заставу
 19. Офіційно: дорожче, але надійніше
 20. все прописано
 21. У приватника: дешевше, але ремонт за свій рахунок
 22. Оренда як бізнес
 23. АВТОР:
 24. Орфографічна помилка в тексті:
 25. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 26. Прокат авто коштує від $ 25 на добу. Важливо стежити за кілометражем і заздалегідь подбати про заставу
 27. Офіційно: дорожче, але надійніше
 28. все прописано
 29. У приватника: дешевше, але ремонт за свій рахунок
 30. Оренда як бізнес
 31. АВТОР:
 32. Орфографічна помилка в тексті:
 33. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 34. Прокат авто коштує від $ 25 на добу. Важливо стежити за кілометражем і заздалегідь подбати про заставу
 35. Офіційно: дорожче, але надійніше
 36. все прописано
 37. У приватника: дешевше, але ремонт за свій рахунок
 38. Оренда як бізнес
 39. АВТОР:
 40. Орфографічна помилка в тексті:
 41. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 42. Прокат авто коштує від $ 25 на добу. Важливо стежити за кілометражем і заздалегідь подбати про заставу
 43. Офіційно: дорожче, але надійніше
 44. все прописано
 45. У приватника: дешевше, але ремонт за свій рахунок
 46. Оренда як бізнес
 47. АВТОР:
 48. Орфографічна помилка в тексті:
 49. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 50. Прокат авто коштує від $ 25 на добу. Важливо стежити за кілометражем і заздалегідь подбати про заставу
 51. Офіційно: дорожче, але надійніше
 52. все прописано
 53. У приватника: дешевше, але ремонт за свій рахунок
 54. Оренда як бізнес
 55. АВТОР:
 56. Орфографічна помилка в тексті:
 57. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 58. Прокат авто коштує від $ 25 на добу. Важливо стежити за кілометражем і заздалегідь подбати про заставу
 59. Офіційно: дорожче, але надійніше
 60. все прописано
 61. У приватника: дешевше, але ремонт за свій рахунок
 62. Оренда як бізнес
 63. АВТОР:
 64. Орфографічна помилка в тексті:
 65. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 66. Прокат авто коштує від $ 25 на добу. Важливо стежити за кілометражем і заздалегідь подбати про заставу
 67. Офіційно: дорожче, але надійніше
 68. все прописано
 69. У приватника: дешевше, але ремонт за свій рахунок
 70. Оренда як бізнес
 71. АВТОР:
 72. Орфографічна помилка в тексті:

Орендувати авто в Україні: скільки коштує і який потрібен заставу

21 жовтня 2017, 11:00 Переглядів:

Прокат авто коштує від $ 25 на добу. Важливо стежити за кілометражем і заздалегідь подбати про заставу

Автопрокат виручить, якщо потрібно "змотатися" на дачу, з'їздити у відрядження або подорож.

Не всі жителі нашої країни поки можуть дозволити собі автомобіль. Тим більше часто буває, що машина потрібна не постійно, а ситуативно - щоб з'їздити на дачу, "вигуляти" родичів з іншого міста, відправитися в автоекскурсію на вихідні. А іноді трапляється відрядження в інший регіон, де доведеться неабияк поїздити по містах і селах, але бити власну "конячку" по дорогах батьківщини - шкода ...

У всіх цих випадках оптимальний вихід для впевненого автомобіліста - взяти машину в оренду. Тим більше що цей європейський підхід до вирішення проблем останнім часом став для нас простіше і доступніше: відкривається все більше компаній, що здають транспорт напрокат: від автомобілів економ-класу (малолітражок) до преміальних дорогих "карів" і позашляховиків.

Орендувати машину можна як з водієм, так і без, у відомій компанії з ім'ям в Європі, в української фірми або просто - у приватника. В кожному випадку є свої особливості і підводні камені, про які нам розповіли власник прокатної компанії Віталій Франк і здає авто приватно Сергій Геніченко.

Офіційно: дорожче, але надійніше

"Європейці віддають перевагу компаніям, відомі у всьому світі, нехай це і трохи дорожче. Українці звертаються і в локальні компанії", - розповідає Віталій.

Щоб взяти авто у компанії, яка займається здачею в оренду офіційно, у вас зажадають водійське посвідчення зі стажем не менше двох повних років, паспорт (вік орендаря має бути не менше 22 років) та ідентифікаційний код, у іноземця - плюс міграційна карта.

Обов'язковою є застава: в залежності від автомобіля він може становити 400-2000 доларів або євро. Світові компанії, що працюють на вітчизняному ринку, вимагають наявність банківської або кредитної картки, заставна сума на яких блокується на час оренди авто. З вітчизняними орендодавцями можна обійтися і готівкою.

В середньому ціна прокату автомобіля на добу коливається від 20 до 80 доларів у локальних фірм і від 40 до 100 євро у міжнародних компаній. Але в кожному разі можливі знижки: залежать від кількості днів, класу автомобіля, історії орендаря і т. Д. Існують і обмеження по пробігу - як правило, 300-450 км / добу. За поверненню авто кілометраж ділиться на кількість днів, і якщо машинка "перебігала", різниця оплачується з розрахунку $ 10-30 за 100 км.

Виїжджати на окуповані території заборонено, для виїзду за кордон полягає окремий договір. Обов'язкова умова - дотримання ПДР, акуратне поводження з автомобілем і т. Д.

Всі авто, які офіційно здаються в оренду, застраховані як КАСКО, так і ОСАГО, але в кожному разі існує своя франшиза, яка віднімається у разі ДТП з заставної суми. Якщо водій потрапив в аварію, ремонт авто оплачує страхова, але водій доплачує свої гроші - франшизу, зазначену в договорі, Безумовно, якщо він не був п'яним - в цьому випадку ремонт повністю за рахунок водія. Будь-яка поломка з вини водія (не помітив яму, припаркувався в дерево і т. Д.) Оплачується, як і в разі ДТП: СК плюс водій відшкодовує франшизу.

все прописано

При оренді авто укладається договір, в якому вказані всі деталі: сума, розмір застави і т. Д. В залежності від умов, машину можна взяти або з повним баком, або з порожнім. Зазвичай авто вимагають повернути в такому ж стані, в якому його взяли, або оплатити вартість палива, якщо не встигли заправити. Майже всі машини на бензині, рідше - на дизелі. За окрему плату можна отримати додаткові послуги: автокрісло, водія і т. Д.

У договорі також потрібно вказати всіх осіб, які будуть водити орендоване авто. Якщо орендований "кінь" поламається, компанія надає машину на заміну такого ж класу, причому можна вимагати компенсацію за годинник, які ви опинилися без "коліс" не з вашої вини. А ось якщо машину забрали на штрафмайданчик - оплатити доведеться як місце на майданчику, так і повністю оренду за добу, які машина простоювала.

Орендуючи автомобіль у вітчизняному компанії, є можливість домовитися про певні умови, знижки і т. Д. Що не пройде з європейськими фірмами: там правила міжнародні, і ні на які поблажки або "розуміння" розраховувати не доводиться. Якщо говорити про автопарк, то у європейських компаній він молодше: машини "працюють" не більше трьох-п'яти років. У локальних фірм можна зустріти і "старичків" 2010-2011 років. Правда, "молоді європейці" частіше на механіці - так надійніше (складніше зламати), а наші орендодавці можуть надати і "автомат".

У приватника: дешевше, але ремонт за свій рахунок

Взяти в оренду машину можна у приватника - по оголошенню, або домовившись зі знайомим. Це робити є сенс тим, хто готовий ризикнути заради економії. Як і з офіційною орендою, вартість залежить від класу авто: старенький "Ланос" з пробігом 215 тис. км на газу і бензне можна знайти за 2 тис. грн в тиждень. За клас вище доведеться викласти від 300 грн / добу, за позашляховик - від 600 грн.

З приватником легше домовитися про знижки, та й на пробіг на добу він уваги не зверне. Так що якщо є необхідність підробити в таксі - беріть і працюйте. Тим більше що у приватників машини частіше на газу, що зручно, якщо вирішили зайнятися візництвом. Звичайно, ніякі договори укладати необхідності не буде, а в крайньому випадку - розписка. Орендодавець зажадає копії всіх документів: паспорта, бажано і український і закордонний, ідентифікаційний код, посвідчення водія. Найчастіше перевага - прописка в Києві і області. Заставна сума - обов'язково, в залежності від класу машини. Мінімально, за "Ланос" -пенсіонери - 100 євро.

Але така економія на вартості відбивається і на безпеці: як правило, машини у приватних осіб не застраховані КАСКО, тільки "громадянка", а значить, будь-який ремонт - за ваш рахунок. Ризикує і орендодавець: гарантій, що орендував авто сплатить ремонт в разі ДТП, немає ніяких. Про машинах на підміну теж мова не йде: поламалася - чини зі своєї кишені. Зазвичай здає "коня" пропонує під'їхати на СТО, щоб оцінити, з чиєї вини поламалася машина. Якщо потрібні додаткові опції типу автокрісла або системи безпеки, потрібно шукати Укомлектований ними машину.

Орендувати авто у приватника краще, виходячи з індивідуальних потреб. Для надійності зателефонуйте по декількох оголошеннях і виберіть самого балакучого і чуйного орендодавця.

Оренда як бізнес

Здача авто в оренду може стати таким же бізнесом, як і здача квартири , Тільки у випадку з машиною автовласник ризикує більше: авто можуть викрасти, розбити і т. Д. Як правило, свої машини здають компаніям-таксі або фірмам-перевізникам. В цьому випадку є мінімальна гарантія (фірма сама буде розбиратися з винуватцем, в разі, наприклад, ДТП), але і коштувати буде дешевше. Наприклад, якщо здавати самостійно таксисту можна за 2-3 тис. Грн на тиждень, то фірмі - лише за 1 тис., І це в кращому випадку.

Вирішивши зайнятися таким бізнесом, постарайтеся максимально підготувати авто до стресової ситуації: зламатися може що завгодно і в будь-який момент. Для власного спокою оформите КАСКО, на старі недорогі авто вона не буде коштувати нечуваних грошей: близько 8-10 тис. Грн за "Ланос" з пробігом. Купуючи ж авто для свого автопарку, беріть на механіці, від 5 до 7 років і з пробігом до 150 тис. - надійніше і легше здати.

Грошове справу. Свої машини здають компаніям-таксі

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Оренда авто в Україні: де може чекати підступ". інші Авто новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Шагінян Тетяна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Орендувати авто в Україні: скільки коштує і який потрібен заставу

21 жовтня 2017, 11:00 Переглядів:

Прокат авто коштує від $ 25 на добу. Важливо стежити за кілометражем і заздалегідь подбати про заставу

Автопрокат виручить, якщо потрібно "змотатися" на дачу, з'їздити у відрядження або подорож.

Не всі жителі нашої країни поки можуть дозволити собі автомобіль. Тим більше часто буває, що машина потрібна не постійно, а ситуативно - щоб з'їздити на дачу, "вигуляти" родичів з іншого міста, відправитися в автоекскурсію на вихідні. А іноді трапляється відрядження в інший регіон, де доведеться неабияк поїздити по містах і селах, але бити власну "конячку" по дорогах батьківщини - шкода ...

У всіх цих випадках оптимальний вихід для впевненого автомобіліста - взяти машину в оренду. Тим більше що цей європейський підхід до вирішення проблем останнім часом став для нас простіше і доступніше: відкривається все більше компаній, що здають транспорт напрокат: від автомобілів економ-класу (малолітражок) до преміальних дорогих "карів" і позашляховиків.

Орендувати машину можна як з водієм, так і без, у відомій компанії з ім'ям в Європі, в української фірми або просто - у приватника. В кожному випадку є свої особливості і підводні камені, про які нам розповіли власник прокатної компанії Віталій Франк і здає авто приватно Сергій Геніченко.

Офіційно: дорожче, але надійніше

"Європейці віддають перевагу компаніям, відомі у всьому світі, нехай це і трохи дорожче. Українці звертаються і в локальні компанії", - розповідає Віталій.

Щоб взяти авто у компанії, яка займається здачею в оренду офіційно, у вас зажадають водійське посвідчення зі стажем не менше двох повних років, паспорт (вік орендаря має бути не менше 22 років) та ідентифікаційний код, у іноземця - плюс міграційна карта.

Обов'язковою є застава: в залежності від автомобіля він може становити 400-2000 доларів або євро. Світові компанії, що працюють на вітчизняному ринку, вимагають наявність банківської або кредитної картки, заставна сума на яких блокується на час оренди авто. З вітчизняними орендодавцями можна обійтися і готівкою.

В середньому ціна прокату автомобіля на добу коливається від 20 до 80 доларів у локальних фірм і від 40 до 100 євро у міжнародних компаній. Але в кожному разі можливі знижки: залежать від кількості днів, класу автомобіля, історії орендаря і т. Д. Існують і обмеження по пробігу - як правило, 300-450 км / добу. За поверненню авто кілометраж ділиться на кількість днів, і якщо машинка "перебігала", різниця оплачується з розрахунку $ 10-30 за 100 км.

Виїжджати на окуповані території заборонено, для виїзду за кордон полягає окремий договір. Обов'язкова умова - дотримання ПДР, акуратне поводження з автомобілем і т. Д.

Всі авто, які офіційно здаються в оренду, застраховані як КАСКО, так і ОСАГО, але в кожному разі існує своя франшиза, яка віднімається у разі ДТП з заставної суми. Якщо водій потрапив в аварію, ремонт авто оплачує страхова, але водій доплачує свої гроші - франшизу, зазначену в договорі, Безумовно, якщо він не був п'яним - в цьому випадку ремонт повністю за рахунок водія. Будь-яка поломка з вини водія (не помітив яму, припаркувався в дерево і т. Д.) Оплачується, як і в разі ДТП: СК плюс водій відшкодовує франшизу.

все прописано

При оренді авто укладається договір, в якому вказані всі деталі: сума, розмір застави і т. Д. В залежності від умов, машину можна взяти або з повним баком, або з порожнім. Зазвичай авто вимагають повернути в такому ж стані, в якому його взяли, або оплатити вартість палива, якщо не встигли заправити. Майже всі машини на бензині, рідше - на дизелі. За окрему плату можна отримати додаткові послуги: автокрісло, водія і т. Д.

У договорі також потрібно вказати всіх осіб, які будуть водити орендоване авто. Якщо орендований "кінь" поламається, компанія надає машину на заміну такого ж класу, причому можна вимагати компенсацію за годинник, які ви опинилися без "коліс" не з вашої вини. А ось якщо машину забрали на штрафмайданчик - оплатити доведеться як місце на майданчику, так і повністю оренду за добу, які машина простоювала.

Орендуючи автомобіль у вітчизняному компанії, є можливість домовитися про певні умови, знижки і т. Д. Що не пройде з європейськими фірмами: там правила міжнародні, і ні на які поблажки або "розуміння" розраховувати не доводиться. Якщо говорити про автопарк, то у європейських компаній він молодше: машини "працюють" не більше трьох-п'яти років. У локальних фірм можна зустріти і "старичків" 2010-2011 років. Правда, "молоді європейці" частіше на механіці - так надійніше (складніше зламати), а наші орендодавці можуть надати і "автомат".

У приватника: дешевше, але ремонт за свій рахунок

Взяти в оренду машину можна у приватника - по оголошенню, або домовившись зі знайомим. Це робити є сенс тим, хто готовий ризикнути заради економії. Як і з офіційною орендою, вартість залежить від класу авто: старенький "Ланос" з пробігом 215 тис. км на газу і бензне можна знайти за 2 тис. грн в тиждень. За клас вище доведеться викласти від 300 грн / добу, за позашляховик - від 600 грн.

З приватником легше домовитися про знижки, та й на пробіг на добу він уваги не зверне. Так що якщо є необхідність підробити в таксі - беріть і працюйте. Тим більше що у приватників машини частіше на газу, що зручно, якщо вирішили зайнятися візництвом. Звичайно, ніякі договори укладати необхідності не буде, а в крайньому випадку - розписка. Орендодавець зажадає копії всіх документів: паспорта, бажано і український і закордонний, ідентифікаційний код, посвідчення водія. Найчастіше перевага - прописка в Києві і області. Заставна сума - обов'язково, в залежності від класу машини. Мінімально, за "Ланос" -пенсіонери - 100 євро.

Але така економія на вартості відбивається і на безпеці: як правило, машини у приватних осіб не застраховані КАСКО, тільки "громадянка", а значить, будь-який ремонт - за ваш рахунок. Ризикує і орендодавець: гарантій, що орендував авто сплатить ремонт в разі ДТП, немає ніяких. Про машинах на підміну теж мова не йде: поламалася - чини зі своєї кишені. Зазвичай здає "коня" пропонує під'їхати на СТО, щоб оцінити, з чиєї вини поламалася машина. Якщо потрібні додаткові опції типу автокрісла або системи безпеки, потрібно шукати Укомлектований ними машину.

Орендувати авто у приватника краще, виходячи з індивідуальних потреб. Для надійності зателефонуйте по декількох оголошеннях і виберіть самого балакучого і чуйного орендодавця.

Оренда як бізнес

Здача авто в оренду може стати таким же бізнесом, як і здача квартири , Тільки у випадку з машиною автовласник ризикує більше: авто можуть викрасти, розбити і т. Д. Як правило, свої машини здають компаніям-таксі або фірмам-перевізникам. В цьому випадку є мінімальна гарантія (фірма сама буде розбиратися з винуватцем, в разі, наприклад, ДТП), але і коштувати буде дешевше. Наприклад, якщо здавати самостійно таксисту можна за 2-3 тис. Грн на тиждень, то фірмі - лише за 1 тис., І це в кращому випадку.

Вирішивши зайнятися таким бізнесом, постарайтеся максимально підготувати авто до стресової ситуації: зламатися може що завгодно і в будь-який момент. Для власного спокою оформите КАСКО, на старі недорогі авто вона не буде коштувати нечуваних грошей: близько 8-10 тис. Грн за "Ланос" з пробігом. Купуючи ж авто для свого автопарку, беріть на механіці, від 5 до 7 років і з пробігом до 150 тис. - надійніше і легше здати.

Грошове справу. Свої машини здають компаніям-таксі

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Оренда авто в Україні: де може чекати підступ". інші Авто новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Шагінян Тетяна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Орендувати авто в Україні: скільки коштує і який потрібен заставу

21 жовтня 2017, 11:00 Переглядів:

Прокат авто коштує від $ 25 на добу. Важливо стежити за кілометражем і заздалегідь подбати про заставу

Автопрокат виручить, якщо потрібно "змотатися" на дачу, з'їздити у відрядження або подорож.

Не всі жителі нашої країни поки можуть дозволити собі автомобіль. Тим більше часто буває, що машина потрібна не постійно, а ситуативно - щоб з'їздити на дачу, "вигуляти" родичів з іншого міста, відправитися в автоекскурсію на вихідні. А іноді трапляється відрядження в інший регіон, де доведеться неабияк поїздити по містах і селах, але бити власну "конячку" по дорогах батьківщини - шкода ...

У всіх цих випадках оптимальний вихід для впевненого автомобіліста - взяти машину в оренду. Тим більше що цей європейський підхід до вирішення проблем останнім часом став для нас простіше і доступніше: відкривається все більше компаній, що здають транспорт напрокат: від автомобілів економ-класу (малолітражок) до преміальних дорогих "карів" і позашляховиків.

Орендувати машину можна як з водієм, так і без, у відомій компанії з ім'ям в Європі, в української фірми або просто - у приватника. В кожному випадку є свої особливості і підводні камені, про які нам розповіли власник прокатної компанії Віталій Франк і здає авто приватно Сергій Геніченко.

Офіційно: дорожче, але надійніше

"Європейці віддають перевагу компаніям, відомі у всьому світі, нехай це і трохи дорожче. Українці звертаються і в локальні компанії", - розповідає Віталій.

Щоб взяти авто у компанії, яка займається здачею в оренду офіційно, у вас зажадають водійське посвідчення зі стажем не менше двох повних років, паспорт (вік орендаря має бути не менше 22 років) та ідентифікаційний код, у іноземця - плюс міграційна карта.

Обов'язковою є застава: в залежності від автомобіля він може становити 400-2000 доларів або євро. Світові компанії, що працюють на вітчизняному ринку, вимагають наявність банківської або кредитної картки, заставна сума на яких блокується на час оренди авто. З вітчизняними орендодавцями можна обійтися і готівкою.

В середньому ціна прокату автомобіля на добу коливається від 20 до 80 доларів у локальних фірм і від 40 до 100 євро у міжнародних компаній. Але в кожному разі можливі знижки: залежать від кількості днів, класу автомобіля, історії орендаря і т. Д. Існують і обмеження по пробігу - як правило, 300-450 км / добу. За поверненню авто кілометраж ділиться на кількість днів, і якщо машинка "перебігала", різниця оплачується з розрахунку $ 10-30 за 100 км.

Виїжджати на окуповані території заборонено, для виїзду за кордон полягає окремий договір. Обов'язкова умова - дотримання ПДР, акуратне поводження з автомобілем і т. Д.

Всі авто, які офіційно здаються в оренду, застраховані як КАСКО, так і ОСАГО, але в кожному разі існує своя франшиза, яка віднімається у разі ДТП з заставної суми. Якщо водій потрапив в аварію, ремонт авто оплачує страхова, але водій доплачує свої гроші - франшизу, зазначену в договорі, Безумовно, якщо він не був п'яним - в цьому випадку ремонт повністю за рахунок водія. Будь-яка поломка з вини водія (не помітив яму, припаркувався в дерево і т. Д.) Оплачується, як і в разі ДТП: СК плюс водій відшкодовує франшизу.

все прописано

При оренді авто укладається договір, в якому вказані всі деталі: сума, розмір застави і т. Д. В залежності від умов, машину можна взяти або з повним баком, або з порожнім. Зазвичай авто вимагають повернути в такому ж стані, в якому його взяли, або оплатити вартість палива, якщо не встигли заправити. Майже всі машини на бензині, рідше - на дизелі. За окрему плату можна отримати додаткові послуги: автокрісло, водія і т. Д.

У договорі також потрібно вказати всіх осіб, які будуть водити орендоване авто. Якщо орендований "кінь" поламається, компанія надає машину на заміну такого ж класу, причому можна вимагати компенсацію за годинник, які ви опинилися без "коліс" не з вашої вини. А ось якщо машину забрали на штрафмайданчик - оплатити доведеться як місце на майданчику, так і повністю оренду за добу, які машина простоювала.

Орендуючи автомобіль у вітчизняному компанії, є можливість домовитися про певні умови, знижки і т. Д. Що не пройде з європейськими фірмами: там правила міжнародні, і ні на які поблажки або "розуміння" розраховувати не доводиться. Якщо говорити про автопарк, то у європейських компаній він молодше: машини "працюють" не більше трьох-п'яти років. У локальних фірм можна зустріти і "старичків" 2010-2011 років. Правда, "молоді європейці" частіше на механіці - так надійніше (складніше зламати), а наші орендодавці можуть надати і "автомат".

У приватника: дешевше, але ремонт за свій рахунок

Взяти в оренду машину можна у приватника - по оголошенню, або домовившись зі знайомим. Це робити є сенс тим, хто готовий ризикнути заради економії. Як і з офіційною орендою, вартість залежить від класу авто: старенький "Ланос" з пробігом 215 тис. км на газу і бензне можна знайти за 2 тис. грн в тиждень. За клас вище доведеться викласти від 300 грн / добу, за позашляховик - від 600 грн.

З приватником легше домовитися про знижки, та й на пробіг на добу він уваги не зверне. Так що якщо є необхідність підробити в таксі - беріть і працюйте. Тим більше що у приватників машини частіше на газу, що зручно, якщо вирішили зайнятися візництвом. Звичайно, ніякі договори укладати необхідності не буде, а в крайньому випадку - розписка. Орендодавець зажадає копії всіх документів: паспорта, бажано і український і закордонний, ідентифікаційний код, посвідчення водія. Найчастіше перевага - прописка в Києві і області. Заставна сума - обов'язково, в залежності від класу машини. Мінімально, за "Ланос" -пенсіонери - 100 євро.

Але така економія на вартості відбивається і на безпеці: як правило, машини у приватних осіб не застраховані КАСКО, тільки "громадянка", а значить, будь-який ремонт - за ваш рахунок. Ризикує і орендодавець: гарантій, що орендував авто сплатить ремонт в разі ДТП, немає ніяких. Про машинах на підміну теж мова не йде: поламалася - чини зі своєї кишені. Зазвичай здає "коня" пропонує під'їхати на СТО, щоб оцінити, з чиєї вини поламалася машина. Якщо потрібні додаткові опції типу автокрісла або системи безпеки, потрібно шукати Укомлектований ними машину.

Орендувати авто у приватника краще, виходячи з індивідуальних потреб. Для надійності зателефонуйте по декількох оголошеннях і виберіть самого балакучого і чуйного орендодавця.

Оренда як бізнес

Здача авто в оренду може стати таким же бізнесом, як і здача квартири , Тільки у випадку з машиною автовласник ризикує більше: авто можуть викрасти, розбити і т. Д. Як правило, свої машини здають компаніям-таксі або фірмам-перевізникам. В цьому випадку є мінімальна гарантія (фірма сама буде розбиратися з винуватцем, в разі, наприклад, ДТП), але і коштувати буде дешевше. Наприклад, якщо здавати самостійно таксисту можна за 2-3 тис. Грн на тиждень, то фірмі - лише за 1 тис., І це в кращому випадку.

Вирішивши зайнятися таким бізнесом, постарайтеся максимально підготувати авто до стресової ситуації: зламатися може що завгодно і в будь-який момент. Для власного спокою оформите КАСКО, на старі недорогі авто вона не буде коштувати нечуваних грошей: близько 8-10 тис. Грн за "Ланос" з пробігом. Купуючи ж авто для свого автопарку, беріть на механіці, від 5 до 7 років і з пробігом до 150 тис. - надійніше і легше здати.

Грошове справу. Свої машини здають компаніям-таксі

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Оренда авто в Україні: де може чекати підступ". інші Авто новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Шагінян Тетяна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Орендувати авто в Україні: скільки коштує і який потрібен заставу

21 жовтня 2017, 11:00 Переглядів:

Прокат авто коштує від $ 25 на добу. Важливо стежити за кілометражем і заздалегідь подбати про заставу

Автопрокат виручить, якщо потрібно "змотатися" на дачу, з'їздити у відрядження або подорож.

Не всі жителі нашої країни поки можуть дозволити собі автомобіль. Тим більше часто буває, що машина потрібна не постійно, а ситуативно - щоб з'їздити на дачу, "вигуляти" родичів з іншого міста, відправитися в автоекскурсію на вихідні. А іноді трапляється відрядження в інший регіон, де доведеться неабияк поїздити по містах і селах, але бити власну "конячку" по дорогах батьківщини - шкода ...

У всіх цих випадках оптимальний вихід для впевненого автомобіліста - взяти машину в оренду. Тим більше що цей європейський підхід до вирішення проблем останнім часом став для нас простіше і доступніше: відкривається все більше компаній, що здають транспорт напрокат: від автомобілів економ-класу (малолітражок) до преміальних дорогих "карів" і позашляховиків.

Орендувати машину можна як з водієм, так і без, у відомій компанії з ім'ям в Європі, в української фірми або просто - у приватника. В кожному випадку є свої особливості і підводні камені, про які нам розповіли власник прокатної компанії Віталій Франк і здає авто приватно Сергій Геніченко.

Офіційно: дорожче, але надійніше

"Європейці віддають перевагу компаніям, відомі у всьому світі, нехай це і трохи дорожче. Українці звертаються і в локальні компанії", - розповідає Віталій.

Щоб взяти авто у компанії, яка займається здачею в оренду офіційно, у вас зажадають водійське посвідчення зі стажем не менше двох повних років, паспорт (вік орендаря має бути не менше 22 років) та ідентифікаційний код, у іноземця - плюс міграційна карта.

Обов'язковою є застава: в залежності від автомобіля він може становити 400-2000 доларів або євро. Світові компанії, що працюють на вітчизняному ринку, вимагають наявність банківської або кредитної картки, заставна сума на яких блокується на час оренди авто. З вітчизняними орендодавцями можна обійтися і готівкою.

В середньому ціна прокату автомобіля на добу коливається від 20 до 80 доларів у локальних фірм і від 40 до 100 євро у міжнародних компаній. Але в кожному разі можливі знижки: залежать від кількості днів, класу автомобіля, історії орендаря і т. Д. Існують і обмеження по пробігу - як правило, 300-450 км / добу. За поверненню авто кілометраж ділиться на кількість днів, і якщо машинка "перебігала", різниця оплачується з розрахунку $ 10-30 за 100 км.

Виїжджати на окуповані території заборонено, для виїзду за кордон полягає окремий договір. Обов'язкова умова - дотримання ПДР, акуратне поводження з автомобілем і т. Д.

Всі авто, які офіційно здаються в оренду, застраховані як КАСКО, так і ОСАГО, але в кожному разі існує своя франшиза, яка віднімається у разі ДТП з заставної суми. Якщо водій потрапив в аварію, ремонт авто оплачує страхова, але водій доплачує свої гроші - франшизу, зазначену в договорі, Безумовно, якщо він не був п'яним - в цьому випадку ремонт повністю за рахунок водія. Будь-яка поломка з вини водія (не помітив яму, припаркувався в дерево і т. Д.) Оплачується, як і в разі ДТП: СК плюс водій відшкодовує франшизу.

все прописано

При оренді авто укладається договір, в якому вказані всі деталі: сума, розмір застави і т. Д. В залежності від умов, машину можна взяти або з повним баком, або з порожнім. Зазвичай авто вимагають повернути в такому ж стані, в якому його взяли, або оплатити вартість палива, якщо не встигли заправити. Майже всі машини на бензині, рідше - на дизелі. За окрему плату можна отримати додаткові послуги: автокрісло, водія і т. Д.

У договорі також потрібно вказати всіх осіб, які будуть водити орендоване авто. Якщо орендований "кінь" поламається, компанія надає машину на заміну такого ж класу, причому можна вимагати компенсацію за годинник, які ви опинилися без "коліс" не з вашої вини. А ось якщо машину забрали на штрафмайданчик - оплатити доведеться як місце на майданчику, так і повністю оренду за добу, які машина простоювала.

Орендуючи автомобіль у вітчизняному компанії, є можливість домовитися про певні умови, знижки і т. Д. Що не пройде з європейськими фірмами: там правила міжнародні, і ні на які поблажки або "розуміння" розраховувати не доводиться. Якщо говорити про автопарк, то у європейських компаній він молодше: машини "працюють" не більше трьох-п'яти років. У локальних фірм можна зустріти і "старичків" 2010-2011 років. Правда, "молоді європейці" частіше на механіці - так надійніше (складніше зламати), а наші орендодавці можуть надати і "автомат".

У приватника: дешевше, але ремонт за свій рахунок

Взяти в оренду машину можна у приватника - по оголошенню, або домовившись зі знайомим. Це робити є сенс тим, хто готовий ризикнути заради економії. Як і з офіційною орендою, вартість залежить від класу авто: старенький "Ланос" з пробігом 215 тис. км на газу і бензне можна знайти за 2 тис. грн в тиждень. За клас вище доведеться викласти від 300 грн / добу, за позашляховик - від 600 грн.

З приватником легше домовитися про знижки, та й на пробіг на добу він уваги не зверне. Так що якщо є необхідність підробити в таксі - беріть і працюйте. Тим більше що у приватників машини частіше на газу, що зручно, якщо вирішили зайнятися візництвом. Звичайно, ніякі договори укладати необхідності не буде, а в крайньому випадку - розписка. Орендодавець зажадає копії всіх документів: паспорта, бажано і український і закордонний, ідентифікаційний код, посвідчення водія. Найчастіше перевага - прописка в Києві і області. Заставна сума - обов'язково, в залежності від класу машини. Мінімально, за "Ланос" -пенсіонери - 100 євро.

Але така економія на вартості відбивається і на безпеці: як правило, машини у приватних осіб не застраховані КАСКО, тільки "громадянка", а значить, будь-який ремонт - за ваш рахунок. Ризикує і орендодавець: гарантій, що орендував авто сплатить ремонт в разі ДТП, немає ніяких. Про машинах на підміну теж мова не йде: поламалася - чини зі своєї кишені. Зазвичай здає "коня" пропонує під'їхати на СТО, щоб оцінити, з чиєї вини поламалася машина. Якщо потрібні додаткові опції типу автокрісла або системи безпеки, потрібно шукати Укомлектований ними машину.

Орендувати авто у приватника краще, виходячи з індивідуальних потреб. Для надійності зателефонуйте по декількох оголошеннях і виберіть самого балакучого і чуйного орендодавця.

Оренда як бізнес

Здача авто в оренду може стати таким же бізнесом, як і здача квартири , Тільки у випадку з машиною автовласник ризикує більше: авто можуть викрасти, розбити і т. Д. Як правило, свої машини здають компаніям-таксі або фірмам-перевізникам. В цьому випадку є мінімальна гарантія (фірма сама буде розбиратися з винуватцем, в разі, наприклад, ДТП), але і коштувати буде дешевше. Наприклад, якщо здавати самостійно таксисту можна за 2-3 тис. Грн на тиждень, то фірмі - лише за 1 тис., І це в кращому випадку.

Вирішивши зайнятися таким бізнесом, постарайтеся максимально підготувати авто до стресової ситуації: зламатися може що завгодно і в будь-який момент. Для власного спокою оформите КАСКО, на старі недорогі авто вона не буде коштувати нечуваних грошей: близько 8-10 тис. Грн за "Ланос" з пробігом. Купуючи ж авто для свого автопарку, беріть на механіці, від 5 до 7 років і з пробігом до 150 тис. - надійніше і легше здати.

Грошове справу. Свої машини здають компаніям-таксі

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Оренда авто в Україні: де може чекати підступ". інші Авто новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Шагінян Тетяна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Орендувати авто в Україні: скільки коштує і який потрібен заставу

21 жовтня 2017, 11:00 Переглядів:

Прокат авто коштує від $ 25 на добу. Важливо стежити за кілометражем і заздалегідь подбати про заставу

Автопрокат виручить, якщо потрібно "змотатися" на дачу, з'їздити у відрядження або подорож.

Не всі жителі нашої країни поки можуть дозволити собі автомобіль. Тим більше часто буває, що машина потрібна не постійно, а ситуативно - щоб з'їздити на дачу, "вигуляти" родичів з іншого міста, відправитися в автоекскурсію на вихідні. А іноді трапляється відрядження в інший регіон, де доведеться неабияк поїздити по містах і селах, але бити власну "конячку" по дорогах батьківщини - шкода ...

У всіх цих випадках оптимальний вихід для впевненого автомобіліста - взяти машину в оренду. Тим більше що цей європейський підхід до вирішення проблем останнім часом став для нас простіше і доступніше: відкривається все більше компаній, що здають транспорт напрокат: від автомобілів економ-класу (малолітражок) до преміальних дорогих "карів" і позашляховиків.

Орендувати машину можна як з водієм, так і без, у відомій компанії з ім'ям в Європі, в української фірми або просто - у приватника. В кожному випадку є свої особливості і підводні камені, про які нам розповіли власник прокатної компанії Віталій Франк і здає авто приватно Сергій Геніченко.

Офіційно: дорожче, але надійніше

"Європейці віддають перевагу компаніям, відомі у всьому світі, нехай це і трохи дорожче. Українці звертаються і в локальні компанії", - розповідає Віталій.

Щоб взяти авто у компанії, яка займається здачею в оренду офіційно, у вас зажадають водійське посвідчення зі стажем не менше двох повних років, паспорт (вік орендаря має бути не менше 22 років) та ідентифікаційний код, у іноземця - плюс міграційна карта.

Обов'язковою є застава: в залежності від автомобіля він може становити 400-2000 доларів або євро. Світові компанії, що працюють на вітчизняному ринку, вимагають наявність банківської або кредитної картки, заставна сума на яких блокується на час оренди авто. З вітчизняними орендодавцями можна обійтися і готівкою.

В середньому ціна прокату автомобіля на добу коливається від 20 до 80 доларів у локальних фірм і від 40 до 100 євро у міжнародних компаній. Але в кожному разі можливі знижки: залежать від кількості днів, класу автомобіля, історії орендаря і т. Д. Існують і обмеження по пробігу - як правило, 300-450 км / добу. За поверненню авто кілометраж ділиться на кількість днів, і якщо машинка "перебігала", різниця оплачується з розрахунку $ 10-30 за 100 км.

Виїжджати на окуповані території заборонено, для виїзду за кордон полягає окремий договір. Обов'язкова умова - дотримання ПДР, акуратне поводження з автомобілем і т. Д.

Всі авто, які офіційно здаються в оренду, застраховані як КАСКО, так і ОСАГО, але в кожному разі існує своя франшиза, яка віднімається у разі ДТП з заставної суми. Якщо водій потрапив в аварію, ремонт авто оплачує страхова, але водій доплачує свої гроші - франшизу, зазначену в договорі, Безумовно, якщо він не був п'яним - в цьому випадку ремонт повністю за рахунок водія. Будь-яка поломка з вини водія (не помітив яму, припаркувався в дерево і т. Д.) Оплачується, як і в разі ДТП: СК плюс водій відшкодовує франшизу.

все прописано

При оренді авто укладається договір, в якому вказані всі деталі: сума, розмір застави і т. Д. В залежності від умов, машину можна взяти або з повним баком, або з порожнім. Зазвичай авто вимагають повернути в такому ж стані, в якому його взяли, або оплатити вартість палива, якщо не встигли заправити. Майже всі машини на бензині, рідше - на дизелі. За окрему плату можна отримати додаткові послуги: автокрісло, водія і т. Д.

У договорі також потрібно вказати всіх осіб, які будуть водити орендоване авто. Якщо орендований "кінь" поламається, компанія надає машину на заміну такого ж класу, причому можна вимагати компенсацію за годинник, які ви опинилися без "коліс" не з вашої вини. А ось якщо машину забрали на штрафмайданчик - оплатити доведеться як місце на майданчику, так і повністю оренду за добу, які машина простоювала.

Орендуючи автомобіль у вітчизняному компанії, є можливість домовитися про певні умови, знижки і т. Д. Що не пройде з європейськими фірмами: там правила міжнародні, і ні на які поблажки або "розуміння" розраховувати не доводиться. Якщо говорити про автопарк, то у європейських компаній він молодше: машини "працюють" не більше трьох-п'яти років. У локальних фірм можна зустріти і "старичків" 2010-2011 років. Правда, "молоді європейці" частіше на механіці - так надійніше (складніше зламати), а наші орендодавці можуть надати і "автомат".

У приватника: дешевше, але ремонт за свій рахунок

Взяти в оренду машину можна у приватника - по оголошенню, або домовившись зі знайомим. Це робити є сенс тим, хто готовий ризикнути заради економії. Як і з офіційною орендою, вартість залежить від класу авто: старенький "Ланос" з пробігом 215 тис. км на газу і бензне можна знайти за 2 тис. грн в тиждень. За клас вище доведеться викласти від 300 грн / добу, за позашляховик - від 600 грн.

З приватником легше домовитися про знижки, та й на пробіг на добу він уваги не зверне. Так що якщо є необхідність підробити в таксі - беріть і працюйте. Тим більше що у приватників машини частіше на газу, що зручно, якщо вирішили зайнятися візництвом. Звичайно, ніякі договори укладати необхідності не буде, а в крайньому випадку - розписка. Орендодавець зажадає копії всіх документів: паспорта, бажано і український і закордонний, ідентифікаційний код, посвідчення водія. Найчастіше перевага - прописка в Києві і області. Заставна сума - обов'язково, в залежності від класу машини. Мінімально, за "Ланос" -пенсіонери - 100 євро.

Але така економія на вартості відбивається і на безпеці: як правило, машини у приватних осіб не застраховані КАСКО, тільки "громадянка", а значить, будь-який ремонт - за ваш рахунок. Ризикує і орендодавець: гарантій, що орендував авто сплатить ремонт в разі ДТП, немає ніяких. Про машинах на підміну теж мова не йде: поламалася - чини зі своєї кишені. Зазвичай здає "коня" пропонує під'їхати на СТО, щоб оцінити, з чиєї вини поламалася машина. Якщо потрібні додаткові опції типу автокрісла або системи безпеки, потрібно шукати Укомлектований ними машину.

Орендувати авто у приватника краще, виходячи з індивідуальних потреб. Для надійності зателефонуйте по декількох оголошеннях і виберіть самого балакучого і чуйного орендодавця.

Оренда як бізнес

Здача авто в оренду може стати таким же бізнесом, як і здача квартири , Тільки у випадку з машиною автовласник ризикує більше: авто можуть викрасти, розбити і т. Д. Як правило, свої машини здають компаніям-таксі або фірмам-перевізникам. В цьому випадку є мінімальна гарантія (фірма сама буде розбиратися з винуватцем, в разі, наприклад, ДТП), але і коштувати буде дешевше. Наприклад, якщо здавати самостійно таксисту можна за 2-3 тис. Грн на тиждень, то фірмі - лише за 1 тис., І це в кращому випадку.

Вирішивши зайнятися таким бізнесом, постарайтеся максимально підготувати авто до стресової ситуації: зламатися може що завгодно і в будь-який момент. Для власного спокою оформите КАСКО, на старі недорогі авто вона не буде коштувати нечуваних грошей: близько 8-10 тис. Грн за "Ланос" з пробігом. Купуючи ж авто для свого автопарку, беріть на механіці, від 5 до 7 років і з пробігом до 150 тис. - надійніше і легше здати.

Грошове справу. Свої машини здають компаніям-таксі

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Оренда авто в Україні: де може чекати підступ". інші Авто новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Шагінян Тетяна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Орендувати авто в Україні: скільки коштує і який потрібен заставу

21 жовтня 2017, 11:00 Переглядів:

Прокат авто коштує від $ 25 на добу. Важливо стежити за кілометражем і заздалегідь подбати про заставу

Автопрокат виручить, якщо потрібно "змотатися" на дачу, з'їздити у відрядження або подорож.

Не всі жителі нашої країни поки можуть дозволити собі автомобіль. Тим більше часто буває, що машина потрібна не постійно, а ситуативно - щоб з'їздити на дачу, "вигуляти" родичів з іншого міста, відправитися в автоекскурсію на вихідні. А іноді трапляється відрядження в інший регіон, де доведеться неабияк поїздити по містах і селах, але бити власну "конячку" по дорогах батьківщини - шкода ...

У всіх цих випадках оптимальний вихід для впевненого автомобіліста - взяти машину в оренду. Тим більше що цей європейський підхід до вирішення проблем останнім часом став для нас простіше і доступніше: відкривається все більше компаній, що здають транспорт напрокат: від автомобілів економ-класу (малолітражок) до преміальних дорогих "карів" і позашляховиків.

Орендувати машину можна як з водієм, так і без, у відомій компанії з ім'ям в Європі, в української фірми або просто - у приватника. В кожному випадку є свої особливості і підводні камені, про які нам розповіли власник прокатної компанії Віталій Франк і здає авто приватно Сергій Геніченко.

Офіційно: дорожче, але надійніше

"Європейці віддають перевагу компаніям, відомі у всьому світі, нехай це і трохи дорожче. Українці звертаються і в локальні компанії", - розповідає Віталій.

Щоб взяти авто у компанії, яка займається здачею в оренду офіційно, у вас зажадають водійське посвідчення зі стажем не менше двох повних років, паспорт (вік орендаря має бути не менше 22 років) та ідентифікаційний код, у іноземця - плюс міграційна карта.

Обов'язковою є застава: в залежності від автомобіля він може становити 400-2000 доларів або євро. Світові компанії, що працюють на вітчизняному ринку, вимагають наявність банківської або кредитної картки, заставна сума на яких блокується на час оренди авто. З вітчизняними орендодавцями можна обійтися і готівкою.

В середньому ціна прокату автомобіля на добу коливається від 20 до 80 доларів у локальних фірм і від 40 до 100 євро у міжнародних компаній. Але в кожному разі можливі знижки: залежать від кількості днів, класу автомобіля, історії орендаря і т. Д. Існують і обмеження по пробігу - як правило, 300-450 км / добу. За поверненню авто кілометраж ділиться на кількість днів, і якщо машинка "перебігала", різниця оплачується з розрахунку $ 10-30 за 100 км.

Виїжджати на окуповані території заборонено, для виїзду за кордон полягає окремий договір. Обов'язкова умова - дотримання ПДР, акуратне поводження з автомобілем і т. Д.

Всі авто, які офіційно здаються в оренду, застраховані як КАСКО, так і ОСАГО, але в кожному разі існує своя франшиза, яка віднімається у разі ДТП з заставної суми. Якщо водій потрапив в аварію, ремонт авто оплачує страхова, але водій доплачує свої гроші - франшизу, зазначену в договорі, Безумовно, якщо він не був п'яним - в цьому випадку ремонт повністю за рахунок водія. Будь-яка поломка з вини водія (не помітив яму, припаркувався в дерево і т. Д.) Оплачується, як і в разі ДТП: СК плюс водій відшкодовує франшизу.

все прописано

При оренді авто укладається договір, в якому вказані всі деталі: сума, розмір застави і т. Д. В залежності від умов, машину можна взяти або з повним баком, або з порожнім. Зазвичай авто вимагають повернути в такому ж стані, в якому його взяли, або оплатити вартість палива, якщо не встигли заправити. Майже всі машини на бензині, рідше - на дизелі. За окрему плату можна отримати додаткові послуги: автокрісло, водія і т. Д.

У договорі також потрібно вказати всіх осіб, які будуть водити орендоване авто. Якщо орендований "кінь" поламається, компанія надає машину на заміну такого ж класу, причому можна вимагати компенсацію за годинник, які ви опинилися без "коліс" не з вашої вини. А ось якщо машину забрали на штрафмайданчик - оплатити доведеться як місце на майданчику, так і повністю оренду за добу, які машина простоювала.

Орендуючи автомобіль у вітчизняному компанії, є можливість домовитися про певні умови, знижки і т. Д. Що не пройде з європейськими фірмами: там правила міжнародні, і ні на які поблажки або "розуміння" розраховувати не доводиться. Якщо говорити про автопарк, то у європейських компаній він молодше: машини "працюють" не більше трьох-п'яти років. У локальних фірм можна зустріти і "старичків" 2010-2011 років. Правда, "молоді європейці" частіше на механіці - так надійніше (складніше зламати), а наші орендодавці можуть надати і "автомат".

У приватника: дешевше, але ремонт за свій рахунок

Взяти в оренду машину можна у приватника - по оголошенню, або домовившись зі знайомим. Це робити є сенс тим, хто готовий ризикнути заради економії. Як і з офіційною орендою, вартість залежить від класу авто: старенький "Ланос" з пробігом 215 тис. км на газу і бензне можна знайти за 2 тис. грн в тиждень. За клас вище доведеться викласти від 300 грн / добу, за позашляховик - від 600 грн.

З приватником легше домовитися про знижки, та й на пробіг на добу він уваги не зверне. Так що якщо є необхідність підробити в таксі - беріть і працюйте. Тим більше що у приватників машини частіше на газу, що зручно, якщо вирішили зайнятися візництвом. Звичайно, ніякі договори укладати необхідності не буде, а в крайньому випадку - розписка. Орендодавець зажадає копії всіх документів: паспорта, бажано і український і закордонний, ідентифікаційний код, посвідчення водія. Найчастіше перевага - прописка в Києві і області. Заставна сума - обов'язково, в залежності від класу машини. Мінімально, за "Ланос" -пенсіонери - 100 євро.

Але така економія на вартості відбивається і на безпеці: як правило, машини у приватних осіб не застраховані КАСКО, тільки "громадянка", а значить, будь-який ремонт - за ваш рахунок. Ризикує і орендодавець: гарантій, що орендував авто сплатить ремонт в разі ДТП, немає ніяких. Про машинах на підміну теж мова не йде: поламалася - чини зі своєї кишені. Зазвичай здає "коня" пропонує під'їхати на СТО, щоб оцінити, з чиєї вини поламалася машина. Якщо потрібні додаткові опції типу автокрісла або системи безпеки, потрібно шукати Укомлектований ними машину.

Орендувати авто у приватника краще, виходячи з індивідуальних потреб. Для надійності зателефонуйте по декількох оголошеннях і виберіть самого балакучого і чуйного орендодавця.

Оренда як бізнес

Здача авто в оренду може стати таким же бізнесом, як і здача квартири , Тільки у випадку з машиною автовласник ризикує більше: авто можуть викрасти, розбити і т. Д. Як правило, свої машини здають компаніям-таксі або фірмам-перевізникам. В цьому випадку є мінімальна гарантія (фірма сама буде розбиратися з винуватцем, в разі, наприклад, ДТП), але і коштувати буде дешевше. Наприклад, якщо здавати самостійно таксисту можна за 2-3 тис. Грн на тиждень, то фірмі - лише за 1 тис., І це в кращому випадку.

Вирішивши зайнятися таким бізнесом, постарайтеся максимально підготувати авто до стресової ситуації: зламатися може що завгодно і в будь-який момент. Для власного спокою оформите КАСКО, на старі недорогі авто вона не буде коштувати нечуваних грошей: близько 8-10 тис. Грн за "Ланос" з пробігом. Купуючи ж авто для свого автопарку, беріть на механіці, від 5 до 7 років і з пробігом до 150 тис. - надійніше і легше здати.

Грошове справу. Свої машини здають компаніям-таксі

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Оренда авто в Україні: де може чекати підступ". інші Авто новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Шагінян Тетяна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Орендувати авто в Україні: скільки коштує і який потрібен заставу

21 жовтня 2017, 11:00 Переглядів:

Прокат авто коштує від $ 25 на добу. Важливо стежити за кілометражем і заздалегідь подбати про заставу

Автопрокат виручить, якщо потрібно "змотатися" на дачу, з'їздити у відрядження або подорож.

Не всі жителі нашої країни поки можуть дозволити собі автомобіль. Тим більше часто буває, що машина потрібна не постійно, а ситуативно - щоб з'їздити на дачу, "вигуляти" родичів з іншого міста, відправитися в автоекскурсію на вихідні. А іноді трапляється відрядження в інший регіон, де доведеться неабияк поїздити по містах і селах, але бити власну "конячку" по дорогах батьківщини - шкода ...

У всіх цих випадках оптимальний вихід для впевненого автомобіліста - взяти машину в оренду. Тим більше що цей європейський підхід до вирішення проблем останнім часом став для нас простіше і доступніше: відкривається все більше компаній, що здають транспорт напрокат: від автомобілів економ-класу (малолітражок) до преміальних дорогих "карів" і позашляховиків.

Орендувати машину можна як з водієм, так і без, у відомій компанії з ім'ям в Європі, в української фірми або просто - у приватника. В кожному випадку є свої особливості і підводні камені, про які нам розповіли власник прокатної компанії Віталій Франк і здає авто приватно Сергій Геніченко.

Офіційно: дорожче, але надійніше

"Європейці віддають перевагу компаніям, відомі у всьому світі, нехай це і трохи дорожче. Українці звертаються і в локальні компанії", - розповідає Віталій.

Щоб взяти авто у компанії, яка займається здачею в оренду офіційно, у вас зажадають водійське посвідчення зі стажем не менше двох повних років, паспорт (вік орендаря має бути не менше 22 років) та ідентифікаційний код, у іноземця - плюс міграційна карта.

Обов'язковою є застава: в залежності від автомобіля він може становити 400-2000 доларів або євро. Світові компанії, що працюють на вітчизняному ринку, вимагають наявність банківської або кредитної картки, заставна сума на яких блокується на час оренди авто. З вітчизняними орендодавцями можна обійтися і готівкою.

В середньому ціна прокату автомобіля на добу коливається від 20 до 80 доларів у локальних фірм і від 40 до 100 євро у міжнародних компаній. Але в кожному разі можливі знижки: залежать від кількості днів, класу автомобіля, історії орендаря і т. Д. Існують і обмеження по пробігу - як правило, 300-450 км / добу. За поверненню авто кілометраж ділиться на кількість днів, і якщо машинка "перебігала", різниця оплачується з розрахунку $ 10-30 за 100 км.

Виїжджати на окуповані території заборонено, для виїзду за кордон полягає окремий договір. Обов'язкова умова - дотримання ПДР, акуратне поводження з автомобілем і т. Д.

Всі авто, які офіційно здаються в оренду, застраховані як КАСКО, так і ОСАГО, але в кожному разі існує своя франшиза, яка віднімається у разі ДТП з заставної суми. Якщо водій потрапив в аварію, ремонт авто оплачує страхова, але водій доплачує свої гроші - франшизу, зазначену в договорі, Безумовно, якщо він не був п'яним - в цьому випадку ремонт повністю за рахунок водія. Будь-яка поломка з вини водія (не помітив яму, припаркувався в дерево і т. Д.) Оплачується, як і в разі ДТП: СК плюс водій відшкодовує франшизу.

все прописано

При оренді авто укладається договір, в якому вказані всі деталі: сума, розмір застави і т. Д. В залежності від умов, машину можна взяти або з повним баком, або з порожнім. Зазвичай авто вимагають повернути в такому ж стані, в якому його взяли, або оплатити вартість палива, якщо не встигли заправити. Майже всі машини на бензині, рідше - на дизелі. За окрему плату можна отримати додаткові послуги: автокрісло, водія і т. Д.

У договорі також потрібно вказати всіх осіб, які будуть водити орендоване авто. Якщо орендований "кінь" поламається, компанія надає машину на заміну такого ж класу, причому можна вимагати компенсацію за годинник, які ви опинилися без "коліс" не з вашої вини. А ось якщо машину забрали на штрафмайданчик - оплатити доведеться як місце на майданчику, так і повністю оренду за добу, які машина простоювала.

Орендуючи автомобіль у вітчизняному компанії, є можливість домовитися про певні умови, знижки і т. Д. Що не пройде з європейськими фірмами: там правила міжнародні, і ні на які поблажки або "розуміння" розраховувати не доводиться. Якщо говорити про автопарк, то у європейських компаній він молодше: машини "працюють" не більше трьох-п'яти років. У локальних фірм можна зустріти і "старичків" 2010-2011 років. Правда, "молоді європейці" частіше на механіці - так надійніше (складніше зламати), а наші орендодавці можуть надати і "автомат".

У приватника: дешевше, але ремонт за свій рахунок

Взяти в оренду машину можна у приватника - по оголошенню, або домовившись зі знайомим. Це робити є сенс тим, хто готовий ризикнути заради економії. Як і з офіційною орендою, вартість залежить від класу авто: старенький "Ланос" з пробігом 215 тис. км на газу і бензне можна знайти за 2 тис. грн в тиждень. За клас вище доведеться викласти від 300 грн / добу, за позашляховик - від 600 грн.

З приватником легше домовитися про знижки, та й на пробіг на добу він уваги не зверне. Так що якщо є необхідність підробити в таксі - беріть і працюйте. Тим більше що у приватників машини частіше на газу, що зручно, якщо вирішили зайнятися візництвом. Звичайно, ніякі договори укладати необхідності не буде, а в крайньому випадку - розписка. Орендодавець зажадає копії всіх документів: паспорта, бажано і український і закордонний, ідентифікаційний код, посвідчення водія. Найчастіше перевага - прописка в Києві і області. Заставна сума - обов'язково, в залежності від класу машини. Мінімально, за "Ланос" -пенсіонери - 100 євро.

Але така економія на вартості відбивається і на безпеці: як правило, машини у приватних осіб не застраховані КАСКО, тільки "громадянка", а значить, будь-який ремонт - за ваш рахунок. Ризикує і орендодавець: гарантій, що орендував авто сплатить ремонт в разі ДТП, немає ніяких. Про машинах на підміну теж мова не йде: поламалася - чини зі своєї кишені. Зазвичай здає "коня" пропонує під'їхати на СТО, щоб оцінити, з чиєї вини поламалася машина. Якщо потрібні додаткові опції типу автокрісла або системи безпеки, потрібно шукати Укомлектований ними машину.

Орендувати авто у приватника краще, виходячи з індивідуальних потреб. Для надійності зателефонуйте по декількох оголошеннях і виберіть самого балакучого і чуйного орендодавця.

Оренда як бізнес

Здача авто в оренду може стати таким же бізнесом, як і здача квартири , Тільки у випадку з машиною автовласник ризикує більше: авто можуть викрасти, розбити і т. Д. Як правило, свої машини здають компаніям-таксі або фірмам-перевізникам. В цьому випадку є мінімальна гарантія (фірма сама буде розбиратися з винуватцем, в разі, наприклад, ДТП), але і коштувати буде дешевше. Наприклад, якщо здавати самостійно таксисту можна за 2-3 тис. Грн на тиждень, то фірмі - лише за 1 тис., І це в кращому випадку.

Вирішивши зайнятися таким бізнесом, постарайтеся максимально підготувати авто до стресової ситуації: зламатися може що завгодно і в будь-який момент. Для власного спокою оформите КАСКО, на старі недорогі авто вона не буде коштувати нечуваних грошей: близько 8-10 тис. Грн за "Ланос" з пробігом. Купуючи ж авто для свого автопарку, беріть на механіці, від 5 до 7 років і з пробігом до 150 тис. - надійніше і легше здати.

Грошове справу. Свої машини здають компаніям-таксі

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Оренда авто в Україні: де може чекати підступ". інші Авто новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Шагінян Тетяна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Орендувати авто в Україні: скільки коштує і який потрібен заставу

21 жовтня 2017, 11:00 Переглядів:

Прокат авто коштує від $ 25 на добу. Важливо стежити за кілометражем і заздалегідь подбати про заставу

Автопрокат виручить, якщо потрібно "змотатися" на дачу, з'їздити у відрядження або подорож.

Не всі жителі нашої країни поки можуть дозволити собі автомобіль. Тим більше часто буває, що машина потрібна не постійно, а ситуативно - щоб з'їздити на дачу, "вигуляти" родичів з іншого міста, відправитися в автоекскурсію на вихідні. А іноді трапляється відрядження в інший регіон, де доведеться неабияк поїздити по містах і селах, але бити власну "конячку" по дорогах батьківщини - шкода ...

У всіх цих випадках оптимальний вихід для впевненого автомобіліста - взяти машину в оренду. Тим більше що цей європейський підхід до вирішення проблем останнім часом став для нас простіше і доступніше: відкривається все більше компаній, що здають транспорт напрокат: від автомобілів економ-класу (малолітражок) до преміальних дорогих "карів" і позашляховиків.

Орендувати машину можна як з водієм, так і без, у відомій компанії з ім'ям в Європі, в української фірми або просто - у приватника. В кожному випадку є свої особливості і підводні камені, про які нам розповіли власник прокатної компанії Віталій Франк і здає авто приватно Сергій Геніченко.

Офіційно: дорожче, але надійніше

"Європейці віддають перевагу компаніям, відомі у всьому світі, нехай це і трохи дорожче. Українці звертаються і в локальні компанії", - розповідає Віталій.

Щоб взяти авто у компанії, яка займається здачею в оренду офіційно, у вас зажадають водійське посвідчення зі стажем не менше двох повних років, паспорт (вік орендаря має бути не менше 22 років) та ідентифікаційний код, у іноземця - плюс міграційна карта.

Обов'язковою є застава: в залежності від автомобіля він може становити 400-2000 доларів або євро. Світові компанії, що працюють на вітчизняному ринку, вимагають наявність банківської або кредитної картки, заставна сума на яких блокується на час оренди авто. З вітчизняними орендодавцями можна обійтися і готівкою.

В середньому ціна прокату автомобіля на добу коливається від 20 до 80 доларів у локальних фірм і від 40 до 100 євро у міжнародних компаній. Але в кожному разі можливі знижки: залежать від кількості днів, класу автомобіля, історії орендаря і т. Д. Існують і обмеження по пробігу - як правило, 300-450 км / добу. За поверненню авто кілометраж ділиться на кількість днів, і якщо машинка "перебігала", різниця оплачується з розрахунку $ 10-30 за 100 км.

Виїжджати на окуповані території заборонено, для виїзду за кордон полягає окремий договір. Обов'язкова умова - дотримання ПДР, акуратне поводження з автомобілем і т. Д.

Всі авто, які офіційно здаються в оренду, застраховані як КАСКО, так і ОСАГО, але в кожному разі існує своя франшиза, яка віднімається у разі ДТП з заставної суми. Якщо водій потрапив в аварію, ремонт авто оплачує страхова, але водій доплачує свої гроші - франшизу, зазначену в договорі, Безумовно, якщо він не був п'яним - в цьому випадку ремонт повністю за рахунок водія. Будь-яка поломка з вини водія (не помітив яму, припаркувався в дерево і т. Д.) Оплачується, як і в разі ДТП: СК плюс водій відшкодовує франшизу.

все прописано

При оренді авто укладається договір, в якому вказані всі деталі: сума, розмір застави і т. Д. В залежності від умов, машину можна взяти або з повним баком, або з порожнім. Зазвичай авто вимагають повернути в такому ж стані, в якому його взяли, або оплатити вартість палива, якщо не встигли заправити. Майже всі машини на бензині, рідше - на дизелі. За окрему плату можна отримати додаткові послуги: автокрісло, водія і т. Д.

У договорі також потрібно вказати всіх осіб, які будуть водити орендоване авто. Якщо орендований "кінь" поламається, компанія надає машину на заміну такого ж класу, причому можна вимагати компенсацію за годинник, які ви опинилися без "коліс" не з вашої вини. А ось якщо машину забрали на штрафмайданчик - оплатити доведеться як місце на майданчику, так і повністю оренду за добу, які машина простоювала.

Орендуючи автомобіль у вітчизняному компанії, є можливість домовитися про певні умови, знижки і т. Д. Що не пройде з європейськими фірмами: там правила міжнародні, і ні на які поблажки або "розуміння" розраховувати не доводиться. Якщо говорити про автопарк, то у європейських компаній він молодше: машини "працюють" не більше трьох-п'яти років. У локальних фірм можна зустріти і "старичків" 2010-2011 років. Правда, "молоді європейці" частіше на механіці - так надійніше (складніше зламати), а наші орендодавці можуть надати і "автомат".

У приватника: дешевше, але ремонт за свій рахунок

Взяти в оренду машину можна у приватника - по оголошенню, або домовившись зі знайомим. Це робити є сенс тим, хто готовий ризикнути заради економії. Як і з офіційною орендою, вартість залежить від класу авто: старенький "Ланос" з пробігом 215 тис. км на газу і бензне можна знайти за 2 тис. грн в тиждень. За клас вище доведеться викласти від 300 грн / добу, за позашляховик - від 600 грн.

З приватником легше домовитися про знижки, та й на пробіг на добу він уваги не зверне. Так що якщо є необхідність підробити в таксі - беріть і працюйте. Тим більше що у приватників машини частіше на газу, що зручно, якщо вирішили зайнятися візництвом. Звичайно, ніякі договори укладати необхідності не буде, а в крайньому випадку - розписка. Орендодавець зажадає копії всіх документів: паспорта, бажано і український і закордонний, ідентифікаційний код, посвідчення водія. Найчастіше перевага - прописка в Києві і області. Заставна сума - обов'язково, в залежності від класу машини. Мінімально, за "Ланос" -пенсіонери - 100 євро.

Але така економія на вартості відбивається і на безпеці: як правило, машини у приватних осіб не застраховані КАСКО, тільки "громадянка", а значить, будь-який ремонт - за ваш рахунок. Ризикує і орендодавець: гарантій, що орендував авто сплатить ремонт в разі ДТП, немає ніяких. Про машинах на підміну теж мова не йде: поламалася - чини зі своєї кишені. Зазвичай здає "коня" пропонує під'їхати на СТО, щоб оцінити, з чиєї вини поламалася машина. Якщо потрібні додаткові опції типу автокрісла або системи безпеки, потрібно шукати Укомлектований ними машину.

Орендувати авто у приватника краще, виходячи з індивідуальних потреб. Для надійності зателефонуйте по декількох оголошеннях і виберіть самого балакучого і чуйного орендодавця.

Оренда як бізнес

Здача авто в оренду може стати таким же бізнесом, як і здача квартири , Тільки у випадку з машиною автовласник ризикує більше: авто можуть викрасти, розбити і т. Д. Як правило, свої машини здають компаніям-таксі або фірмам-перевізникам. В цьому випадку є мінімальна гарантія (фірма сама буде розбиратися з винуватцем, в разі, наприклад, ДТП), але і коштувати буде дешевше. Наприклад, якщо здавати самостійно таксисту можна за 2-3 тис. Грн на тиждень, то фірмі - лише за 1 тис., І це в кращому випадку.

Вирішивши зайнятися таким бізнесом, постарайтеся максимально підготувати авто до стресової ситуації: зламатися може що завгодно і в будь-який момент. Для власного спокою оформите КАСКО, на старі недорогі авто вона не буде коштувати нечуваних грошей: близько 8-10 тис. Грн за "Ланос" з пробігом. Купуючи ж авто для свого автопарку, беріть на механіці, від 5 до 7 років і з пробігом до 150 тис. - надійніше і легше здати.

Грошове справу. Свої машини здають компаніям-таксі

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Оренда авто в Україні: де може чекати підступ". інші Авто новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Шагінян Тетяна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Орендувати авто в Україні: скільки коштує і який потрібен заставу

21 жовтня 2017, 11:00 Переглядів:

Прокат авто коштує від $ 25 на добу. Важливо стежити за кілометражем і заздалегідь подбати про заставу

Автопрокат виручить, якщо потрібно "змотатися" на дачу, з'їздити у відрядження або подорож.

Не всі жителі нашої країни поки можуть дозволити собі автомобіль. Тим більше часто буває, що машина потрібна не постійно, а ситуативно - щоб з'їздити на дачу, "вигуляти" родичів з іншого міста, відправитися в автоекскурсію на вихідні. А іноді трапляється відрядження в інший регіон, де доведеться неабияк поїздити по містах і селах, але бити власну "конячку" по дорогах батьківщини - шкода ...

У всіх цих випадках оптимальний вихід для впевненого автомобіліста - взяти машину в оренду. Тим більше що цей європейський підхід до вирішення проблем останнім часом став для нас простіше і доступніше: відкривається все більше компаній, що здають транспорт напрокат: від автомобілів економ-класу (малолітражок) до преміальних дорогих "карів" і позашляховиків.

Орендувати машину можна як з водієм, так і без, у відомій компанії з ім'ям в Європі, в української фірми або просто - у приватника. В кожному випадку є свої особливості і підводні камені, про які нам розповіли власник прокатної компанії Віталій Франк і здає авто приватно Сергій Геніченко.

Офіційно: дорожче, але надійніше

"Європейці віддають перевагу компаніям, відомі у всьому світі, нехай це і трохи дорожче. Українці звертаються і в локальні компанії", - розповідає Віталій.

Щоб взяти авто у компанії, яка займається здачею в оренду офіційно, у вас зажадають водійське посвідчення зі стажем не менше двох повних років, паспорт (вік орендаря має бути не менше 22 років) та ідентифікаційний код, у іноземця - плюс міграційна карта.

Обов'язковою є застава: в залежності від автомобіля він може становити 400-2000 доларів або євро. Світові компанії, що працюють на вітчизняному ринку, вимагають наявність банківської або кредитної картки, заставна сума на яких блокується на час оренди авто. З вітчизняними орендодавцями можна обійтися і готівкою.

В середньому ціна прокату автомобіля на добу коливається від 20 до 80 доларів у локальних фірм і від 40 до 100 євро у міжнародних компаній. Але в кожному разі можливі знижки: залежать від кількості днів, класу автомобіля, історії орендаря і т. Д. Існують і обмеження по пробігу - як правило, 300-450 км / добу. За поверненню авто кілометраж ділиться на кількість днів, і якщо машинка "перебігала", різниця оплачується з розрахунку $ 10-30 за 100 км.

Виїжджати на окуповані території заборонено, для виїзду за кордон полягає окремий договір. Обов'язкова умова - дотримання ПДР, акуратне поводження з автомобілем і т. Д.

Всі авто, які офіційно здаються в оренду, застраховані як КАСКО, так і ОСАГО, але в кожному разі існує своя франшиза, яка віднімається у разі ДТП з заставної суми. Якщо водій потрапив в аварію, ремонт авто оплачує страхова, але водій доплачує свої гроші - франшизу, зазначену в договорі, Безумовно, якщо він не був п'яним - в цьому випадку ремонт повністю за рахунок водія. Будь-яка поломка з вини водія (не помітив яму, припаркувався в дерево і т. Д.) Оплачується, як і в разі ДТП: СК плюс водій відшкодовує франшизу.

все прописано

При оренді авто укладається договір, в якому вказані всі деталі: сума, розмір застави і т. Д. В залежності від умов, машину можна взяти або з повним баком, або з порожнім. Зазвичай авто вимагають повернути в такому ж стані, в якому його взяли, або оплатити вартість палива, якщо не встигли заправити. Майже всі машини на бензині, рідше - на дизелі. За окрему плату можна отримати додаткові послуги: автокрісло, водія і т. Д.

У договорі також потрібно вказати всіх осіб, які будуть водити орендоване авто. Якщо орендований "кінь" поламається, компанія надає машину на заміну такого ж класу, причому можна вимагати компенсацію за годинник, які ви опинилися без "коліс" не з вашої вини. А ось якщо машину забрали на штрафмайданчик - оплатити доведеться як місце на майданчику, так і повністю оренду за добу, які машина простоювала.

Орендуючи автомобіль у вітчизняному компанії, є можливість домовитися про певні умови, знижки і т. Д. Що не пройде з європейськими фірмами: там правила міжнародні, і ні на які поблажки або "розуміння" розраховувати не доводиться. Якщо говорити про автопарк, то у європейських компаній він молодше: машини "працюють" не більше трьох-п'яти років. У локальних фірм можна зустріти і "старичків" 2010-2011 років. Правда, "молоді європейці" частіше на механіці - так надійніше (складніше зламати), а наші орендодавці можуть надати і "автомат".

У приватника: дешевше, але ремонт за свій рахунок

Взяти в оренду машину можна у приватника - по оголошенню, або домовившись зі знайомим. Це робити є сенс тим, хто готовий ризикнути заради економії. Як і з офіційною орендою, вартість залежить від класу авто: старенький "Ланос" з пробігом 215 тис. км на газу і бензне можна знайти за 2 тис. грн в тиждень. За клас вище доведеться викласти від 300 грн / добу, за позашляховик - від 600 грн.

З приватником легше домовитися про знижки, та й на пробіг на добу він уваги не зверне. Так що якщо є необхідність підробити в таксі - беріть і працюйте. Тим більше що у приватників машини частіше на газу, що зручно, якщо вирішили зайнятися візництвом. Звичайно, ніякі договори укладати необхідності не буде, а в крайньому випадку - розписка. Орендодавець зажадає копії всіх документів: паспорта, бажано і український і закордонний, ідентифікаційний код, посвідчення водія. Найчастіше перевага - прописка в Києві і області. Заставна сума - обов'язково, в залежності від класу машини. Мінімально, за "Ланос" -пенсіонери - 100 євро.

Але така економія на вартості відбивається і на безпеці: як правило, машини у приватних осіб не застраховані КАСКО, тільки "громадянка", а значить, будь-який ремонт - за ваш рахунок. Ризикує і орендодавець: гарантій, що орендував авто сплатить ремонт в разі ДТП, немає ніяких. Про машинах на підміну теж мова не йде: поламалася - чини зі своєї кишені. Зазвичай здає "коня" пропонує під'їхати на СТО, щоб оцінити, з чиєї вини поламалася машина. Якщо потрібні додаткові опції типу автокрісла або системи безпеки, потрібно шукати Укомлектований ними машину.

Орендувати авто у приватника краще, виходячи з індивідуальних потреб. Для надійності зателефонуйте по декількох оголошеннях і виберіть самого балакучого і чуйного орендодавця.

Оренда як бізнес

Здача авто в оренду може стати таким же бізнесом, як і здача квартири , Тільки у випадку з машиною автовласник ризикує більше: авто можуть викрасти, розбити і т. Д. Як правило, свої машини здають компаніям-таксі або фірмам-перевізникам. В цьому випадку є мінімальна гарантія (фірма сама буде розбиратися з винуватцем, в разі, наприклад, ДТП), але і коштувати буде дешевше. Наприклад, якщо здавати самостійно таксисту можна за 2-3 тис. Грн на тиждень, то фірмі - лише за 1 тис., І це в кращому випадку.

Вирішивши зайнятися таким бізнесом, постарайтеся максимально підготувати авто до стресової ситуації: зламатися може що завгодно і в будь-який момент. Для власного спокою оформите КАСКО, на старі недорогі авто вона не буде коштувати нечуваних грошей: близько 8-10 тис. Грн за "Ланос" з пробігом. Купуючи ж авто для свого автопарку, беріть на механіці, від 5 до 7 років і з пробігом до 150 тис. - надійніше і легше здати.

Грошове справу. Свої машини здають компаніям-таксі

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Оренда авто в Україні: де може чекати підступ". інші Авто новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Шагінян Тетяна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ