Страхування життя автокредит

1. Беру автокредит. Нав'язують gap і страхування життя позичальника. Без них перестають розмовляти, починають викручувати руки піднімаючи ціну і ставку по кредиту. Чи можна повернути в період охолодження гроші за гап і за страховку і в яких випадках? Чи може салон прописати в договорі на страхування, що не підлягає поверненню коштів, як бути?

1.1. Слати такий салон лісом і звертатися в інший.
Почитайте спочатку відгуки про те, як розводять автосалони, як обманюють людей. Ніколи не платите задатки, аванси і не укладайте передуватиме договорів, якщо це не офіційні перевірені роками дилери, список яких є у автозаводів.

Ніколи не платите задатки, аванси і не укладайте передуватиме договорів, якщо це не офіційні перевірені роками дилери, список яких є у автозаводів

2. Дочка оформила автокредит 10.05.19 р договір включили страхування життя на суму 102 455. І попередили, що якщо відмовиться від страховки, то відсотки підвищаться з 12.49% до 15.49%. Хочемо відмовитися від страхування. Наскільки правомірно буде підвищення ставки до 15.49%

2.1. Потрібно ознайомитися з умовами договору. У Вас 14 днів для того, щоб подати відповідну заяву на відмову від страховки.
З повагою!

2.2. Неправомірно буде - не переживайте.
У вас 14 днів на відмову і вимога про повернення частини сплаченої страхової премії і (або) перерахунку щомісячного платежу по кредиту (Якщо кредит виданий і на страховку)!
Ви головне напишіть грамотно відмова страховика та копію кредитору (банку).
Успіхів!

3. Оформила автокредит в ВТБ Банк і страхування життя в РЕСО гарантія 29.04.2019 планую повністю погасити кредит 06 травня 2019, чи можу я повернути страховку життя?

3.1. Для повернення страховки не потрібно чекати погашення кредиту, така вимога необхідно пред'явити відразу після оформлення.

4. Брав автокредит на початку цього року! Є страховка Каско і страхування життя! Кредит хочу погасити достроково! Чи можу я повернути хоч якусь частину суми страховки? І якщо достроково погашати кредит, можна ща від КАСКО відмовитися?

4.1. Потрібно подивитися документи.

4.2. Привіт Олег!
При достроковому погашенні кредиту страховка не підлягає поверненню, вказане закріплено в постанові Верховного суду РФ в серпні 2018 року.
У вашому випадку повернути гроші можна шляхом визнання послуги страхування нав'язаної! Наприклад, про навязанность послуги страхування може свідчити відсутність у заяві на страхування граф дозволяють відмовитися від послуги страхування і подібні моменти.
Повернення коштів необхідно почати з підготовки мотивованого вимоги на адресу банку, так як саме останній нав'язав страхування.

4.3. Від КАСКО відмовитися вже не вийде, а от страхування життя пишіть заяву на перерахунок з того моменту як оплатили весь кредит.

5. Чи можна повернути гроші за страхування життя за автокредитом на три роки. Якщо кредит закрили протягом 1 року?

5.1. Практика показала, що немає.

Практика показала, що немає

6. При взятті автокредиту оформлялося страхування життя на 5 років, автокредит буде повністю погашений за 2 роки, як повернути страховку за решту 3 роки?

6.1. Безпосередньо законодавством це не регулюється. Все залежить від умов (і формулювань цих умов) підписаного Вами договору, в цьому випадку страхового, вивчайте їх.

6.2. Подавши претензію про повернення пропорційно, а потім позов до суду.

7. У мене автокредит в ВТБ 24, відповідно, страхування життя і непрацездатності в ВТБ-страхування. У договорі страхування сказано, що тимчасова непрацездатністю визнається втрата працездатності на період від 30 до 120 днів. Я потягнув ногу і лікарняний був 20-21 день ... претензію писати марно, я так розумію.

7.1. Добрий день.
Все вірно, не відповідає договору страхування тривалість лікарняного.

8. Я взяла автокредит. Мені нав'язали страхування життя і т.д. мону я повернути суму страховки і відмовитися від страхування?

8.1. Так, можете повернути страховку, якщо доведете, що послуга була нав'язана.

8.2. Можна відмовитися і повернути гроші, але для цього потрібно пред'явити письмову вимогу на основі норм ГК, коли оформили документи?

8.3. Уточніть дату оформлення кредиту!

9. Чи можна повернути страхування життя за автокредит сьогодні наступних платежів і куди звернутися якщо можна.

9.1. Підстав для повернення страховки немає.

9.2. Якщо дострокового погашення кредиту не було, то страхова компанія виконала свої зобов'язання ... Підстав для повернення немає, ви ж страхувалися на даний термін і незрозуміло, що хочете повернути.

9.3. Привіт Валентина!
Уточніть дату оформлення кредиту. Якщо не пройшло 3 роки то страховку можна повернути шляхом визнання послуги страхування нав'язаної!

10. У договорі страхування життя за автокредит у прописані 2 умови смерть і отримання інвалідності 1 групи. Отримано через хворобу інвалідність 2 групи онкологія. Чи можна це віднести до страхового випадку. Клієнт пенсіонер працювати не може пенсія 10000 платіж 22000

10.1. Якщо в договорі страхування прописана 1 група, то отримання 2 групи інвалідності буде страховим випадком. Можна звернутися в банк із заявою про реструктуризацію боргу з додатком всіх документів. Але вирішення цього питання на розсуд банку.

Але вирішення цього питання на розсуд банку

11. Брала автокредит 26 серпня 2018 року, нав'язали страхування життя. Сума не маленька 105000 р. Хочу відмовитися від неї і повернути мої гроші. Співробітники банку говорять пізно, треба було протягом 30 днів відмовлятися, а страхова компанія говорить протягом 14 днів з моменту укладення договору. Мені не просто треба розірвати договір, але і повернути гроші.

11.1. Потрібно дивитися умови страховки, що вирішити питання про можливість повернення цієї суми, страховка на руках?

11.2. Ви пропустили строк, протягом якого мали право вийти з участі в програмі страхування. Законом передбачено п'ятиденний термін, банки мають право збільшити цей строк, умови відображені в договорі страхування.

11.3. Привіт, в момент оформлення автокредиту, вам дали договір страхування, в цьому договорі має бути пункт із зазначенням терміну, кількості днів, протягом яких ви можете написати заяву про його розірвання. Якщо ви пропустили цей термін, то повну суму ви на жаль повернути не зможете. Є ще поняття дострокового погашення, в цьому випадку, ви можете повернути частину страхової суми пропорційно терміну користування кредитом.

12. Брали автокредит в ВТБ банку рік тому. Нав'язали страхування життя від ВТБ (ставка по кредиту була нижче). За один рік ми все виплатили. Чи є можливість повернути частину страхової премії, адже після закриття кредиту і страхова сума дорівнювала нулю, так як була пропорційна платежах в договорі?

12.1. Для повернення вартості частини страховки необхідно пред'явити письмову претензію на основі норм ГК.

13. Чи можна повернути страхування життя після погашення автокредит а?

13.1. Після погашення немає, повертати потрібно або після оформлення, або при достроковому погашенні.

13.2. Привіт, Анастасія.
Після отримання кредиту.
Керуючись Вказівкою Банку Росії від 20 листопада 2015 р N 3854-У
"Про мінімальні (стандартних) вимогах до умов і порядку здійснення окремих видів добровільного страхування", 1. При здійсненні добровільного страхування (за винятком випадків здійснення добровільного страхування, передбачених п.4 справжнього Вказівки) страховик повинен передбачити умову про повернення страхувальнику сплаченої страхової премії в порядку, встановленому цим Вказівкою, в разі відмови страхувальника від договору добровільного страхування протягом 14 календарних днів з дня його укладення неза мо від моменту сплати страхової премії, при відсутності на даний час подій, що мають ознаки страхового випадку.
В цей чотириденний термін, позичальник може розірвати договір страхування і повернути собі гроші, виплачені за поліс. Для цього вам треба звернутися із заявою на відмову в страхову компанію. Саме в страхову компанію, а не в банк. Його можна скласти в довільній формі або отримати бланк відмови в організації.
У заяву необхідно обов'язково вказати:
ПІБ, паспортні дані;
реквізити договору;
дата, підпис.
При розірванні угоди оплачена страхова премія повертається в повному обсязі або частково. На це можуть вплинути такі умови, як вступ або невступ договору в силу кількість минули з дня підписання договору днів, чи мали місце страхові випадки та ін.
Виникає питання, а що робити, якщо чотириденний термін пройшов? Це зробити набагато складніше, ніж в розглянутому раніше випадку. І тут кращими помічниками стануть кредитний і страховий договори. У них прописуються умови розірвання. Наприклад, при достроковому погашенні боргу.
В даному випадку теж необхідно дивитися, що про це говорить договір. Якщо поліс оформляється на весь термін виплат, а позичальник погашає її достроково, то йому покладено перерахунок в зв'язку з переплатою. Компенсацію за такого стану справ виплачують пропорційно залишився часу. Для цього потрібно написати заяву і прикласти до нього документи, що підтверджують факт того, що кредит був погашений достроково.
За інших обставин, можна вдатися до статті 32 «Закону про захист прав споживачів» де закріплено право споживача відмовитися від виконання договору про виконання робіт в будь-який час за умови оплати виконавцю фактично понесених ним витрат.
У статті 958 ГК РФ говориться, що страхувальник має право відмовитися від договору страхування в будь-який час. Тільки ось при достроковому відмову страхувальника (вигодонабувача) від договору страхування сплачена страховику страхова премія не підлягає поверненню, якщо інше не встановлено договором. І, думаю, очевидно, що зазвичай «інше» договором не передбачено, оскільки це нікому не вигідно, крім клієнта.
Не потрібно поспішати подавати позов до суду для відмови від страховки. Краще спробувати звернутися в свій банк. Багато організацій зараз дуже лояльні до постійних клієнтів і дають їм можливість відмовитися від додаткових послуг навіть пізніше, ніж через 14 днів. Якщо надіслати в організацію претензію, на неї практично стовідсотково прийде відмова, обгрунтований тим, що клієнт сам підписав заяву. В такому випадку впевненого у своїй правоті позичальникові залишається тільки звернутися в суд. На ділі повернути гроші дуже складно, тому що людина сама погодився на послугу і навіть сплатив її.
Але все ж шанси виграти суд є, потрібно тільки довести, що страховий поліс був нав'язаний банком обманним шляхом (наприклад, включенням в щомісячний внесок без попередження). Якщо ж програма з низькими відсотками і страховкою була обрана добровільно, відмовитися буде вже набагато складніше.
За якими видами кредитування можна відмовитися від страховки, як повернути оплачену страховку: Читайте уважно кредитний договір. На що ви підписуєтеся?

14. Я взяв автокредит у вересні. Мені нав'язали страхування життя. Чи можу я повернути гроші за страховку?

14.1. Так, можете повернути. На підставі ст. 16 Закону про захист прав споживачів.

15. 28 листопада 2018 року мною був оформлений автокредит. Нав'язали страхування життя, близько 90000 рублів. Чи можу я розірвати договір зі страховою компанією і повернути сплачених гроші?

15.1. Можливо розірвати з поверненням грошей, для цього необхідно пред'явити письмову вимогу на основі норм ГК, інших послуг не нав'язали?

15.2. Привіт, Євгенія!
Можете. Тим більше, що з 1 січня 2018 року "період охолодження", протягом якого можна відмовитися від нав'язаної або непотрібної страховки, збільшився з 5 робочих до 14 календарних днів.

16. Автокредит зі страхуванням життя на 5 років. Договір окремий від страхової - з графіком зменшення застрахованої суми згідно з графіком погашення. У договорі прописано - частина премій; не повертається. Банк зі свого боку прописав при відсутності страхування кредит підвищується на 3,5%, відмова каско, 2,3,4,5 роки - 3% Сума чимала, банк на 5 років страховки в кредит включив, взяв зопалу. Кредит оплачую 20 міс. Яка практика на 2018? Чи можна повернути частину страхової премії? При достроковому погашенні наприклад. Чи можна угледіти порушення з боку банку? Чи всю суму вони перевели в страхову, правомірність пунктів про підвищення ставок і. т. д. Потрібна допомога в справі.

16.1. При достроковому погашенні частина невикористаної страхової премії повернути можна!
Пов'язувати страхування і кредит заборонено на законодавчому рівні, а збільшувати відсоток у зв'язку з відмовою від каско тим більше. Це незаконно. Можете вказати на ст. 16 закону про захист прав споживачів і сказати, що подібним Ви обмежуєте Ваші права, як споживача. Чи не буде реакції, доведеться подавати до суду.

16.2. Добрий день.
У деяких випадках при достроковому погашенні кредиту можливо повернути страховку за невикористаний період. Залежить від умов страхування. Потрібно дивитися документи.

17. 29.05.2018 взяв автокредит. Було оформлено страхування життя в ощадбанк страхування на 5 років. 10.08.2018 року кредит погашений. Страхова компанія гроші не повертає посилається на договір. Чи можу я як то повернути гроші? Або все подарував.

17.1. Потрібно дивитися умови страховки, щоб вирішити питання про можливість її повернення, зокрема яка вона - колективна або індивідуальна, зараз страховка у Вас на руках?

17.2. Добрий вечір.
У деяких випадках можливе повернути суми страховки за невикористаний період при достроковому погашенні кредиту. Але далеко не у всіх випадках. Тим більше що стосується Ощадбанку. Залежить від умов страхування. Але послугу з повернення страховки вам звичайно запропонують в будь-якому випадку (за гроші).

18. Офорляла автокредит в "+ банк". Мені нав'язали страхування життя на 66109 рублів. Чи можу я повернути цю суму.

18.1. Скільки часу пройшло з моменту отримання кредиту .. Щоб сказати можете чи ні, треба бачити документи .. В цілому можливо або через суд, або в досудовому порядку .. стосовно саме вашої ситуації, то щоб сказати конекретно про шанси, то необхідно бачити документи.

18.2. Добрий день. Протягом 14 днів з дати отримання кредиту якщо звичайно більш тривалий строк не встановлений вашим договором, пишіть заяву страховика про повернення страховки.
Вказівка ​​Банку Росії від 20 листопада 2015 р N 3854-У "Про мінімальні (стандартних) вимогах до умов і порядку здійснення окремих видів добровільного страхування" (зі змінами та доповненнями)
1. При здійсненні добровільного страхування (за винятком випадків здійснення добровільного страхування, передбачених пунктом 4 цього Вказівки) страховик повинен передбачити умову про повернення страхувальнику сплаченої страхової премії в порядку, встановленому цим Вказівкою, в разі відмови страхувальника від договору добровільного страхування протягом чотирнадцяти календарних днів з дня його укладення незалежно від моменту сплати страхової премії, при відсутності на даний час подій, що мають ознаки страх ового випадку.
2. Страховик при здійсненні добровільного страхування має право передбачити більш тривалий термін, ніж термін, встановлений пунктом 1 цього Вказівки.
8. Страховик при здійсненні добровільного страхування повинен передбачити умову про повернення страхувальнику страхової премії за вибором страхувальника готівкою або в безготівковому порядку в термін, що не перевищує 10 робочих днів з дня отримання письмової заяви страхувальника про відмову від договору добровільного страхування.

18.3. Добрий день.
Відповідно до Вказівкою Банку Росії від 20.11.2015 р № 3854-У ви маєте право протягом 14 днів з дня оформлення страхування відмовитися від нього і зажадати повернення суми страховки. Для цього необхідно звернутися з відповідною письмовою заявою в страхову компанію і банк.
У вас колективне або індивідуальне страхування?

19. Банк пропонує автокредит зі страхуванням життя 10%, без - 13%. Чула, що можна підписати папери, а потім подати в суд, оскільки незаконно вимагати додаткову страховку в такому випадку. Наскільки можливо виграти такий суд? Ціна питання 70000 р. Буду вдячна за будь-яку інформацію!

19.1. Порахуйте самі що Вам вигідніше - кредит зі страховкою під 10% або кредит без страховки, але з 13%, якщо вигідніше друге те зажадати повернення страховки можна.

20. У мене був автокредит, який я виплатив. Чи можливо через суд повернути страхування життя, яке мені нав'язали в салоні при покупці, як нав'язану послугу?

20.1. Як правило страховку розривають відразу після оформлення кредиту або при достроковому погашенні, коли оформили і коли погасили?

21. Консультант Банку відмовляє в прийомі заяви про відмову страхування життя автокредит, просить вказати причину.

21.1. Доброго вам дня, Консультант Банку неправомірно вам відмовляє в прийомі заяви про відмову страхування життя автокредит і просить вказати причину. Те ж неправомірно, несіть заяву керуючому і скаргу пишіть туди ж.

21.2. добрий день
Ви зможете відмовитися від страховки після укладення кредиту протягом 14 днів і ця заява не в банк подається а в страхову компанію.

21.3. Добрий день.
Ви маєте можливість направити заяву про відмову від страхування шляхом поштового зв'язку в банк і страхову компанію.

22. Хочу взяти автокредит, банк нав'язує гап і страхування життя. Чи можу я повернути ці гроші після підписання договору і як на це може зреагувати банк? Дякуємо.

22.1. Можна повернути вартість нав'язаних послуг, для цього знадобиться письмова мотивована претензія на основі норм ГК, коли будете оформляти?

23. Я військовослужбовець. У 2016 році при покупці машини в автокредит мені нав'язали страхування життя, не дивлячись на те, що я вже застрахована особа. Зовсім недавно на роботі мені підказали, що мої права порушені і страхова компанія повинна повернути мені гроші. Я подзвонила в страхову, пояснила всю ситуацію, мені сказали приїжджайте, пишіть заяву і ми всю суму повернемо. Але коли я написала заяву, то мені прийшов письмову відмову нібито я прострочила 14 денний термін. Чи правомірно це? До речі інші співробітники нашої служби повертали гроші.

23.1. Добрий день. Ситуація поширена. Для повернення грошових коштів Вам необхідно звертатися до суду. Позитивна судова практика в аналогічних справах є. Крім страхової суми Ви також зможете стягнути штраф, неустойку, компенсацію моральної шкоди та судових витрат.

24. Чи можна відмовитися від страхування життя протягом 14 днів після оформлення автокредиту?

24.1. Можна відмовитися і головне вимагати повернення грошей, але для цього необхідна письмова претензія на основі норм ГК, крім страховки ще послуги нав'язали?

24.2. Здрастуйте, Олександре.
Якщо Ви не бажаєте бути застрахованим - Так. в термін 14 днів Ви можете звернеться з відповідною заявою в банк і СК.

25. Був оформлений автокредит плюс до нього страхування життя (вартість страховки була включена у вартість кредиту), потім договір страхування життя був розірваний, і страхова премія була повернута в рахунок погашення кредиту. Тепер податковий орган вимагає заплатити 13% від цієї суми, аргументуючи тим, що я отримала дохід. Чи правомірно це? і що можна зробити?

25.1. Неправильне трактування "в рахунок погашення кредиту". Страхова премія була включена в кредит, а після розірвання договору страхування - виключена з кредиту. Доходу немає.

Доходу немає

26. При укладанні автокредиту, нав'язали договір страхування життя строком 60 місяців. Автокредит погашений достроково. Як розірвати договір страхування? Умовами договору не прописано.

26.1. Доброго часу доби!
Подавайте заяву про повернення невикористаної частини страхової премії, в разі відмови зверніться до суду
Всього доброго, бажаю удачі!

26.2. Доброго дня! Необхідно вивчити договір, щоб говорити про те, можете Ви повернути страховку пропорційно періоду користування кредитом чи ні.

26.3. Добрий день. Розірвати договір по повернути кошти за невикористану період за договором страхування можна тільки в судовому порядку. Позитивна судова практика в аналогічних справах є.

26.4. Умовами договору не прописано.
Якщо договором не передбачено, то ніяк не можна. І практика судом, як раз говорить про це.
Стаття 958. Дострокове припинення договору страхування
При достроковому відмову страхувальника (вигодонабувача) від договору страхування сплачена страховику страхова премія не підлягає поверненню, якщо інше не встановлено договором.

27. Оформив автокредит, страхування життя склало 63000, підкажіть як повернути.

27.1. Ви можете протягом 5 днів звернутися до Заяви (2 примірника) в страхову компанію, головне щоб на Вашому екземплярі поставили відбиток печатки, вх. № та підпис, якщо відмовляться приймати, то можна направити Заява рекомендованим листом з повідомленням і описом, потім суд ...

27.2. Здрастуйте, у вас є п'ять днів, щоб звернутися із заявою та розірвати договір страхування, як нав'язану послугу.
Удачі вам и всього найкращого

27.3. Доброго вам часу доби. Можете протягом 5 днів звернутися із заявою в страхову компанію. Бажаю удачі вам у вірішенні вашого питання и всього найкращого.

27.4. Згідно з пунктом 1 Вказівки Банку Росії від 20 листопада 2015 р N 3854-У "Про мінімальні (стандартних) вимогах до умов і порядку здійснення окремих видів добровільного страхування"
При здійсненні добровільного страхування (за винятком випадків здійснення добровільного страхування, передбачених пунктом 4 цього Вказівки) страховик повинен передбачити умову про повернення страхувальнику сплаченої страхової премії в порядку, встановленому цим Вказівкою, в разі відмови страхувальника від договору добровільного страхування протягом п'яти робочих днів з дня його укладення незалежно від моменту сплати страхової премії, при відсутності на даний час подій, що мають ознаки страхового випадку.
Подайте протягом 5 робочих днів страховик заяву на розірвання договору страхування. Якщо цього не зробити відразу, то потім все буде набагато складніше.
Заява подавайте в двох примірниках, на одному з яких (Вашому) добийтеся проставлення відмітки про прийняття з печаткою, датою, посадою, прізвищем і підписом прийняв особи, а також вхідним номером. А в разі відмови залишайте один екземпляр претензії у виконавця, на своєму добийтеся, щоб розписалися 2 свідка з зазначенням своїх даних, які потім підтвердять факт вручення претензії, після чого для страховки відправляйте 3-ий екземпляр цінним листом з повідомленням і описом вкладення з проставленням поштовим працівником позначки на Вашому примірнику опису вкладення.

Чи можна повернути в період охолодження гроші за гап і за страховку і в яких випадках?
Чи може салон прописати в договорі на страхування, що не підлягає поверненню коштів, як бути?
Планую повністю погасити кредит 06 травня 2019, чи можу я повернути страховку життя?
Чи можу я повернути хоч якусь частину суми страховки?
І якщо достроково погашати кредит, можна ща від КАСКО відмовитися?
Якщо кредит закрили протягом 1 року?
6. При взятті автокредиту оформлялося страхування життя на 5 років, автокредит буде повністю погашений за 2 роки, як повернути страховку за решту 3 роки?
Мону я повернути суму страховки і відмовитися від страхування?
8.2. Можна відмовитися і повернути гроші, але для цього потрібно пред'явити письмову вимогу на основі норм ГК, коли оформили документи?
11.1. Потрібно дивитися умови страховки, що вирішити питання про можливість повернення цієї суми, страховка на руках?