Банки в минулому році наростили обсяги автокредитування, незважаючи на падіння попиту на автомобілі

Незважаючи на загальну стагнацію авторинку в минулому році, фінансові установи збільшили обсяг позик на придбання машин. У 2013-му кількість проданих в кредит автомобілів виросло на 1,6% (або на 689 шт.). У 2013 р банки уклали з клієнтами 44,03 тис. Нових контрактів, в 2012 р - 43,3 тис.

Ротації в десятці

Протягом всього 2013 р автокредити пропонували близько 50 кредитно-фінансових установ, проте активно кредитуванням займалися трохи більше десяти банків. У розпорядженні «Капіталу» виявилася статистика з аналізом діяльності основних гравців ринку автокредитування. У 2013-му лідером став UniCredit Bank (Укрсоцбанк) - фінустанова профінансувало покупку 8,2 тис. Нових авто, зайнявши 18,5% ринку автокредитування. Роком раніше банк займав третю позицію з часткою 14,9%. Перший заступник голови правління UniCredit Bank Сергій Маноха пояснює такий результат новою стратегією банку. «Умови на ринку такі, що іпотека зараз не працює, споживче кредитування ми не розвиваємо, залишається тільки карткове та автокредитування. Тому для нас автокредитування - важливий продукт, ми налагодили хорошу роботу з партнерами (автосалонами) », - говорить банкір.

Ставку на автокредити зробив і Правекс-Банк, розповів голова його правління Тарас Кириченко. Фінустанова показало за рік максимальний в системі приріст портфеля автокредитів - це підняло його в рейтингу з 11-го на 4-е місце, з часткою ринку 8,7% (+3,6 п. П.). Третім за темпами приросту, в порівнянні з 2012 р, став Дельта Банк (+2,17 п. П.).

Правда, фінустанова має маленьку частку на ринку - всього 2,5% - і займає 14-у позицію в рейтингу. В кінці року Дельта Банк перевів активи придбаного Астра Банку, який спеціалізувався на автокредитуванні, каже начальник управління бізнесу автокредитування Дельта Банку Віталій Жихарцев. Уже в грудні кредити на автомобілі видавав тільки Дельта Банк.

Найбільшим падінням в рейтингу відзначився ВТБ Банк, який за рік втратив 4,3 п.п. питомої ваги і опустився з 5-го на 11 місце. Коментувати ситуацію в банку відмовилися. Значним скороченням автокредитування також відзначилися торішні лідери Креді Агріколь Банк і Ідея Банк. Так, Креді Агріколь Банк за рік втратив 3,5 п.п. - його частка склала 18,2%, а Ідея Банк - на 5 п.п, до 11,7%. Вчора з головою правління «Креді Агріколь Банк» Євгенією Чемерис зв'язатися не вдалося. Голова правління Ідея Банку Андрій Рязанцев пояснив втрату позицій зміною стратегії розвитку фінустанови. У 2014-му в відділеннях Ідея Банку клієнтам буде активно пропонуватися лізингова програма фінансування покупки авто компанії «Ідея Лізинг».

неавтомобільних часи

Приріст автокредитування в розмірі 1,6% не можна назвати низькою. У 2013 р продажі нових авто, в порівнянні з 2012 р, впали на 7,4% (або на 16 тис. Авто), до 201,6 тис. Шт. За даними українських автовиробників, в продажах транспортних засобів відзначено 10% -е падіння на легкові авто, 25% - на комерційні, 21% - на автобуси. Як наслідок, виробництво легкових автомобілів в Україні в минулому році скоротилася на третину до 45,8 тис. Одиниць - рекордно низького за останні десять років. Раніше найгіршим роком для виробників вважався 2002 року, коли заводи випустили близько 48 тис. Автомобілів.

Як говорить гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко, в Україні в останні півроку спостерігається так званий зважений попит. «Коли населення вважає, що краще поки поїздити на старих машинах, попит на кредитування сильно рости не може», - помічає Андрій Рязанцев.

Нагадаємо, що 13 квітня 2013 р імпортні автомобілі, обладнані бензиновими двигунами об'ємом від 1,0 до 2,2 л, обкладаються додатковим митом у розмірі 6-13% від ціни машини. А з 1 вересня був введений також утилізаційний збір на автомобілі - в залежності від моделі та модифікації, ставка утілізацінного збору становить 4,7-30,3 тис. Грн.
З іншого боку, як каже Андрій Рязанцев, впровадження спецмита навіть зіграло на руку кредиторам - в поспіху купити «дешеве» авто, попит на кредити збільшувався перед їх введенням. «Ми б зафіксували падіння приблизно на 10%, якби люди не активізувалися», - говорить він.

Без перегляду податкової політики Олег Назаренко прогнозує падіння продажів автомобілів на 20% в 2014 р «Напередодні впровадження спецналога дилери намагалися ввезти на ринок побільше іномарок, і пропонували їх клієнтам на протязі року, - говорить він. - Зараз ці «неоподатковувані» машини закінчуються, або вже закінчилися. Охочих купити іномарки за новою ціною, тим більше в кредит, буде не багато ».

Задній хід

За словами учасників ринку, у зв'язку з поганою кон'юнктурою ринку обсяги автокредитування вже в цьому році скоротить ряд банків. У їх числі називають російські ВТБ Банк і Альфа-Банк (Україна). Зокрема, за словами одного із заступників голови найбільших банків, ВТБ Банк був обмежений керівництвом з Москви у виборі партнерів по автокредитуванню (імпортерів, дилерів, страховиків). Через це фінустанові стало складніше конкурувати. За останній рік і Альфа-Банк (Україна) вибув з десятки лідерів автокредитування. У 2014-му активно фінансувати купівлю авто буде п'ятірка банків-лідерів, нових гравців на ринку не очікують. «Не всі банки можуть собі дозволити вести цей низькомаржинального бізнес», - говорить Віталій Жихарцев.

Банкіри не прогнозують істотних змін в програмах автокредитування в цьому році. У більшості випадків зниження ставок за позиками на авто компенсуються фінустановам автовиробниками і дилерами. За прогнозами Андрія Рязанцева, в цьому році можна буде взяти кредит строком до 7 років, з першим внеском 15-20% і ставкою на рівні 20-24%. Віталій Жихарцев предпогает вартість кредитів на рівні 16-19% і зменшення розміру першого внеску.

Віталій Жихарцев предпогает вартість кредитів на рівні 16-19% і зменшення розміру першого внеску