Автоматичні ворота для гаража

Кожен власник автомобіля бажає надійно його захистити від кліматичних змін (вологи, снігу, сонця, морозу) і несподіваного злодійства. Тому, чим надійніше і якісніше побудований гараж, тим менше буде переживань з приводу збереження машини. Але, якщо розглядати гараж, як окремий об'єкт, тоді, безумовно, його двері (ворота), найголовніша частина.

За останній час гаражні ворота перетерпіли безліч трансформацій і стали набагато зручніше, функциональней, надійніше і стильний. На їх функції вважають великі надії. Сьогодні, механічні двері гаража зустрічаються рідше, ніж автоматичні. Або ж поєднуватися в одному об'єкті.

Особливості та види автоматичних гаражних воріт.

Основні види:

  • Секційні.
  • Орні.
  • Відкатні.
  • Підйомно-поворотні.
  • рулонні або ролетні.

секційні ворота

Дуже популярний вид, в силу своєї простоти під час експлуатації. Вони встановлюються в гаражах з обмеженим простором перед дверима. Складаються з горизонтальних панелей і петель, які при відкриванні рухаються вгору, а потім горизонтально. Для такого виду снігові замети не проблема. Особливість воріт - відмінна герметизація і змісту тепла, встановлюються з будь-якими габаритами, працюють безшумно, мають різноманітний дизайн, високу надійність і захищеність від злому. Розміри і матеріал виготовлення бувають різні. Дерево, метал, профнастил, які покриваються антикорозійним складом.

ворота відкотів

ворота відкотів

По праву такі гаражні ворота прийнято вважати найзручнішими і надійними, так як в них відсутні направляючі наземні рейки. Якісна автоматика і проблем з ними навіть в снігопад не виникає. Оснастивши їх електроприводом, можна не виходити з теплої машини, а за допомогою дистанційного пульта управління проробляти потрібні маніпуляції. До того ж, вони не потребують додаткової території перед самим гаражем і розводяться в сторони. Головні переваги це їх зручна висота і привабливість по дизайну.

орні ворота

Прості двостулкові ворота, які підійдуть до будь-якого гаража. Петлі розташовуються вертикально із зовнішнього боку стулок і можуть кріпитися на бічні стовпи або безпосередньо на стіни. Самі ворота можна відкривати як назовні, так і всередину, автоматикою і механікою. У великих воротах врізають двері поменше, яка допомагає при снігопаді потрапити в гараж і якщо немає потреби заганяти автомобіль.

Підйомно-поворотні ворота

Підйомно-поворотні ворота

Стильні ворота для приватних гаражів і промислових приміщень. Їх механізм переміщує ворота як у вертикальному (при закриванні), так і в горизонтальному (при відкриванні) положенні. Вони економлять простір перед гаражем і, безпосередньо, всередині. Їх головна перевага - відкриття вручну при непередбачених обставинах.

ролетні ворота

Щільні металеві пластини, які з'єднані в гнучке полотно. Такі ворота намотуються на вал під час відкривання і до них можна під'їхати впритул автомобілем, не боячись його пошкодити. Досить поширений вид. Надійний, якісний, доступний.

У будь-якому випадку ворота для гаража вибирати його власнику. До того ж кожен вид має свою ціну, іноді не саму демократичну. Тому, якщо все ж шукайте привабливий дизайн і високу надійність доведеться витратитися. Але, зате такі гаражні автоматичні ворота прослужать вам досить довго, не доставляючи проблем з ремонтом. Також, краще поєднувати в воротах автоматичний механізм, з можливістю відкритий вручну. Іноді останній варіант доводитися дуже до речі, якщо відсутня електрика.