Ворота відкатні ціна (розсувні, вартість). Розрахунок вартості воріт. Купити. Ціна. Відгуки. Виготовлення воріт.

 1. АКЦІЯ!
 2. МОЖЕМО ПІДБИТИ ПІДСУМОК НАШИХ РОЗРАХУНКІВ:
 3. НАШІ СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ ВІДВІДУВАЧІВ ЦЬОГО САЙТУ:

Якщо на порядку денному стоїть питання установки воріт, і Ви вже вирішили, що це буде конструкція відкатного (зсувного) типу, очевидно Ви переглядали оголошення про продаж або виготовленні таких воріт: скільки вони коштують

Якщо на порядку денному стоїть питання установки воріт, і Ви вже вирішили, що це буде конструкція відкатного (зсувного) типу, очевидно Ви переглядали оголошення про продаж або виготовленні таких воріт: скільки вони коштують? Я зробив те ж саме, і виявив, що якщо в оголошенні є цифри, вони значно відрізняються між собою.

Найпривабливішим за ціною варіантом виявилося таке оголошення: «відкотів ціна від: 6750 грн». Якщо це оголошення відкрити, пропонується розрахувати вартість воріт в залежності від їх розмірів і застосовуваних матеріалів.

Деякі компанії відразу пропонують прайс-листи вартості воріт, наприклад, зошитах профнастилом:

Як бачите, найдешевший варіант зі стулкою 3,2 х 1,8 м, захистом профнастилом, варто 12500 грн, тому мені самому стало цікаво: з чого зроблені ворота за 6750 грн, вірніше, наскільки пропоноване виріб можна вважати «воротами»? Схоже, пропонується тільки стулка без фурнітури.

Давайте разом розрахуємо собівартість відкатної конструкції для стандартного проїзду шириною 4,0 м, і Ви побачите скільки для неї необхідно матеріалів (без урахування вартості роботи).

Візьмемо самий «економний» варіант якісних і надійних воріт: каркас стулки зваримо з сталевих труб і зашиємо її пофарбованим профнастилом, а опорні стовпи виготовимо із силікатної цегли. Зсувні конструкція передбачає ще наявність спеціальної фурнітури і заставних деталей для її кріплення, тому включимо в розрахунок собівартості воріт все необхідне.

Якщо опорні стовпи у Вас ще не готові, для їх виготовлення потрібно силікатна цегла, бетон, а також металовироби для сердечника і нащельников (середня ціна за тонну металопрокату становить 20 тис. Грн).

Для двох стовпів розміром 260х500х2000 мм потрібно:

 • цегли силікатної 320 шт (≈ 3 грн / шт);
 • бетону для фундаментів М200 - 0,42м3 + цементного розчину для кладки - 0,1 м3 (≈1000 грн / м3);
 • труби 100х100х6 мм для сердечників - 5,7 м.п. або 98,1 кг;
 • куточка 40х40х3 мм для шести заставних деталей - 0,42 м.п. або 0,8 кг;
 • арматури Ø10 мм (теж для заставних) - 1,8 м.п. або 1,6 кг;
 • труби 60х30х3 мм для нащельников - 4 м.п. або 15,3 кг.

Собівартість стовпів:

320 х 3 грн + (0,42 + 0,1) х 1000 грн + (98,1 + 0,8 + 1,6 = 15,3) х 20 грн = 3796 грн.

Каркас стулки воріт являє собою раму з противагою (трикутна частина). Знизу до цього каркасу приварюється напрямна рейка, всередину якого заводяться ролики опор - коли Ви переміщаєте стулку, вони котяться всередині цього профілю, і полотно «їздить» на них уздовж забору відкриваючи й закриваючи проїзд.

Тобто, для самої стулки нам буде потрібно труба 60х30х3 мм (для зовнішнього каркаса), труба 30х20х2 мм для внутрішнього (допоміжного) каркаса і профнастил:

Для отвору шириною 4,0 м потрібна стулка такої ж довжини з трикутної частиною довжиною приблизно в половину ширини прорізу - в даному випадку 2,0 м, відповідно повна довжина стулки знизу вийде 6,0 м.

Висота воріт найчастіше буває 1,8-2,2 м, тому візьмемо середнє значення - 2,0 м. Для такої стулки нам потрібно:

 • труби 60х30х3 мм для каркаса - 17 м.п. або 65,11 кг (1 п.м. важить 3,83 кг);
 • труби 30х20х2 мм для допоміжного каркаса - 20 м.п. або 27,8 кг (1 п.м. важить 1,39 кг);
 • профнастилу пофарбованого 2х4м або 8 м2 (середня ціна 110 грн / м2).

Загальна вартість матеріалів для стулки:

20 грн х (65,11 кг + 27,8 кг) + 110 грн х 8 м2 = 2738,20 грн.

Тут не враховано вартість саморізів для кріплення профнастилу, грунтовки, фарби і пензликів для рами, зварювальних електродів, використаної при зварюванні електроенергії, рукавичок і т.д., тому сміливо можна округлити отриману суму до 3000 грн.

Далі додамо до цієї цифри вартість направляючої рейки і комплекту фурнітури.

Далі додамо до цієї цифри вартість направляючої рейки і комплекту фурнітури

Вага нашої стулки не більше 200 кг, тому підійдуть стандартні (не посилення) комплектуючі.

Хороше поєднання ціни та якості пропонує харківський виробник Світ воріт ™ - гарантія 5 років, а служить як мінімум удвічі довше.

комплект STANDART 500 для воріт вагою до 500 кг разом з направляючою з чорної сталі довжиною 6 м коштує близько 2790 грн, а найдешевший комплект з гарантійним терміном 1 рік (довше не прослужить) разом з напрямною рейкою обійдеться приблизно в 2,2 тисячі. Відразу скажу, що економія в 590 грн того не варто - через рік-два точно доведеться демонтувати ворота і міняти зламані роликові опори.

АКЦІЯ!

Покупцям рекомендованої фурнітури наш інженер безкоштовно зробить детальний креслення воріт з точними розмірами і специфікацією:


Це допоможе уникнути придбання надмірної кількості матеріалів або необхідності щось докуповувати.

Однак «повернемося до наших баранів»: собівартість стулки з найдешевших матеріалів навіть з найдешевшим комплектом фурнітури складає:

3000 грн + 2200 грн = 5200 грн

Робота зазвичай оцінюється приблизно в ту ж суму, що і вартість матеріалів, тому самі подумайте, що Ви купите за 6700 грн? Правильно, стулку без фурнітури і направляючого профілю.

А готову стулку, зашиту профнастилом, для отвору 4,0 м заввишки 2 м можна придбати за 14200 грн (див. Прайс-лист). Додайте сюди доставку - вийти не менше 15000 грн, і Ви «щасливий володар» стулки з каркасом мінімального перетину, зашитого найдешевшим профнастилом і найдешевшої фурнітури для воріт, термін служби якої обчислюється 12-ма місяцями.

За 8,5 тисячі гривень Ви можете самостійно виготовити таку стулку з каркасом з труби достатнього перетину, якісним (а не найдешевшим) профнастилом і хорошою фурнітурою, яка без проблем відпрацює не менше 10-ти років.

А зекономлені гроші (15 - 8,5 = 6,5 тис грн) краще витратити на пристойну автоматику.

А зекономлені гроші (15 - 8,5 = 6,5 тис грн) краще витратити на пристойну автоматику

Недорога, але надійна автоматика для таких воріт обійдеться Вам приблизно в 260 € (≈8000 грн).

Як підібрати електропривод в залежності від габаритів і ваги своїх воріт з урахуванням всіх додаткових навантажень, з якими йому доведеться зіткнутися, краще прочитати в спеціальній статті або доручити це нашому фахівцеві. В рамках безкоштовної консультації (для відвідувачів сайту) він допоможе розрахувати сумарні витрати на виготовлення Ваших воріт, підібрати оптимальний комплект фурнітури і порекомендує надійний електропривод по осудною ціною.

МОЖЕМО ПІДБИТИ ПІДСУМОК НАШИХ РОЗРАХУНКІВ:

Для воріт крім матеріалів для виготовлення самої стулки і опорних стовпів Вам обов'язково потрібно комплект фурнітури і направляючий профіль, а для автоматизації потрібні ще електропривод і зубчаста рейка:

 • 1-електропривод для воріт;
 • 2-роликовий каретка (потрібні 2 шт);
 • 3-регулювальна пластина (не обов'язково елемент, але з нею роликовую каретку набагато простіше встановити);
 • 4-направляючий профіль;
 • 5-нижній накатної ролик;
 • 6-нижній уловлювач;
 • 7-зубчаста рейка (необхідний елемент для автоматизації);
 • 8-верхній уловлювач;
 • 9-верхня пластина з роликами.

На схемі Ви бачите, що роликові каретки і електропривод встановлені на заставну деталь - її потрібно забетонувати поруч з проїздом в процесі виготовлення воріт. Як варіант, це може бути гарячекатаний швелер №№ 22-24, до якого приварений каркас з арматури Ø10-12 мм.

Собівартість виготовлення воріт з шириною прорізу 4,0 м і висотою 2,0 м із стулкою, обшили профнастилом, така:

 • два цегельних опорних стовпа - 3796 грн;
 • стулка - 3000 грн;
 • фурнітура з напрямною рейкою - 2790 грн.

РАЗОМ: 3796 + 3000 + 2790 = 9586 грн.

Разом з автоматикою вони Вам обійдуться приблизно в 18 тисяч гривень.

Якщо Ви вирішили виготовити свої ворота самостійно, як це робиться поетапно і детально розказано у відповідній статті .

Якщо ж хочете замовити їх спеціалізованої організації, рекомендую переглянути відгуки про роботу від їх попередніх клієнтів - GOOGLE Вам на допомогу.

Або зателефонуйте нам - ми на цьому ринку вже 15 років, і знаємо багатьох монтажників практично в будь-якому місті. Якщо потрібно - порекомендуємо тих, про кого наші клієнти залишили хороші відгуки.

НАШІ СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ ВІДВІДУВАЧІВ ЦЬОГО САЙТУ:

 1. Зробимо в подарунок креслення воріт з точними розмірами і специфікацією кожному покупцеві рекомендованої фурнітури.
 2. Надамо безкоштовні консультації досвідчених фахівців, які допоможуть підібрати оптимальні комплектуючі для Ваших воріт - надійні і без будь-яких переплат.
 3. Надішлемо в подарунок покрокове керівництво по виготовленню воріт - це книжка на 28 сторінках, розроблена нашими монтажниками.
 4. Доставимо за наш рахунок комплект рекомендованої фурнітури і автоматику до зазначеного Вами відділення транспортної компанії.
 5. Оплата при отриманні - Вам не потрібно переживати про надійність покупки через Internet, свою посилку можна розпакувати в відділенні перевізника і перевірити перед тим, як розрахуватися.
 6. Ціни без накруток - наша компанія є дилером представлених в Україні виробників автоматики і комплектуючих для будь-яких воріт, тому вартість такого обладнання у нас і на заводах ідентична.
 7. Рекомендовану автоматику Ви можете тестувати на своїх воротах цілий рік - якщо не сподобається як вона працює, повернете її нам, і ми без розмов і запитань відшкодуємо Вам її повну вартість.

Якщо залишилися питання, наш фахівець відповість на них у телефонному режимі.