Сейф AIKO Т-17 EL

 1. Сейф AIKO Т-17 EL Код товару 10069

Сейф AIKO Т-17 EL Код товару 10069

2784 Ціна: 2784 грн з ПДВ

Порівняти

Розміри зовн. (В / Ш / Г): 170x260x230 мм Розміри внутр. (В / Ш / Г): 166x256x175 мм Тип замка: електронний + аварійний ключовий Модель замку: PLS-1 Кількість полиць: немає Касовий відділ: немає Внутрішній об'єм: 7,4 л Тип покриття: порошкове Можливість монтажу: до стіни і підлоги Вага : 4,5 кг Гарантія на сейф: 1 рік Гарантія на замок: 1 рік Виробник: ПРОМЕТ (Росія)

сейф меблевий Т-17 EL призначений для зберігання цінностей, документів вдома і в офісі, а також для особистого вогнепальної зброї.

Товщина лицьовій панелі сейфа -2,8 мм.
Товщина бічних стінок сейфа - 1,2 мм.

 • Ригеля замикання. Конструкція поворотного люка сейфа T-17 EL забезпечує захист від спроб вивудити вміст.
 • Внутрішні петлі, що дозволяють відкривати двері сейфа на 90 °.
 • Обладнаний електронним кодовим замком + ключ аварійного розтину (в комплекті 1 шт).

  Замок живиться від 4-х батарей типу ААА (1,5 В), які знаходяться в середині замку сейфа. Час їх функціонування 1-1,5 року. Якщо батареї розряджаються нижче допустимого рівня то лунає 5-ти кратний сигнал зумера і індикація червоного світлодіода, яка вкаже на це. Для заміни батарей необхідно зняти захисну кришку з замку сейфа і замінити їх, дотримуючись полярності.

  Електронний кодовий замок дозволяє встановлювати від 6 до 8 цифр в кодову комбінацію. Після трьох спроб введення невірного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.

 • Комплектується ключем аварійного розтину для відкриття сейфа при виряджених елементах живлення.
 • Замок сейфа T-17 EL оснащений звуковими та світловими індикаторами, за допомогою яких відображається технічний стан сейфа і елементів живлення.
 • Наявність можливості анкерного кріплення сейфа T-17 EL до стіни і підлоги (одне монтажний отвір до підлоги, одне - до стіни).

Теги: AIKO Т-17 EL, сейф AIKO Т-17 EL, AIKO Т-17 EL Київ, сейф AIKO Т-17 EL Київ, AIKO Т-17 EL купити, сейф AIKO Т-17 EL купити, сейф AIKO Т-17 EL продаж, AIKO Т-17 EL продаж, AIKO Т-17 EL ціна, сейф AIKO Т-17 EL ціна, купити сейф AIKO Т-17 EL


Здавалося б, ще недавно сейфи стояли в основному на великих підприємствах або в особистих кабінетах дуже забезпечених людей. Але сьогодні домашні сейфи перетворилися в уже звичний предмет інтер'єру, необхідний практично в кожній родині. У багатьох є або ж певні матеріальні цінності, якими зовсім не хочеться ділитися з грабіжниками, пам'ятні речі або ж зброю. Звичайно, можна зберігати гроші в банках або спеціальних осередках, але більшості все ж звичніше, щоб заощадження завжди були під рукою, але при цьому з максимальним захистом.

Саме цим і пояснюється зросла популярність і попит на сейфи для дому, які, до того ж, доступні в різних виконаннях:

 • вбудовуються, які легко вмонтувати в потайну нішу і заховати від сторонніх очей;
 • меблеві, також підходять для обладнання міні-схованки;
 • збройові шафи.

Збираючись придбати сейф для дому, ви робите виправдане вкладення, оскільки в такому випадку можете убезпечити себе від сторонніх вторгнень і отримуєте наступні переваги:

 • можливість абсолютно спокійно в будь-який час виїхати у відрядження або відправитися у відпустку. Погодьтеся, навіть якщо ви встановили хороші двері і додаткову охоронну сигналізацію, сейф зайвим не буде;
 • збереження не тільки від злодіїв, а й від пожеж - якщо ваш вибір зупинився на вогнетривкої моделі, то можна сміливо ховати в нього всі цінності і не переживати, що раптове загоряння може їх знищити;
 • оригінальний предмет інтер'єру - сучасні сейфи для дому (Київ - безкоштовна доставка з занесенням, відправка в будь-які регіони України) є не тільки надійний захист, але і своєрідний мінімалістичний елемент декору.

Підбираючи домашній сейф, ви можете орієнтуватися по класах захисту:

 • зламостійкі, основне призначення яких запобігти розкраданню майна;
 • вогнестійкі класу Б (в разі пожежі температура всередині сейфа не перевищить 170 ° С), класу Д (не більше 70 ° С, підходить для зберігання фото- і кіноплівок, паперів), класу ДІС (найбільш безпечний і, відповідно дорогий, температура 50 ° С , дозволяє зберегти магнітні носії);
 • збройові шафи-сейфи зі спеціальними ложементами.

Також сейфи можуть бути оснащені замками під ключ або електронними кодовими запірними пристроями, іноді комбінуються обидва види для більшого збереження.