Імбирні пряники ручної роботи: міфи і реальність

Ми отримали так багато листів з проханнями розповісти як ми готуємо пряники і навчити робити так само, що захотілося зібрати всі знання воєдино, отримані за величезний термін роботи.
Тому ми оголошуємо про запуск нашої онлайн школи і запрошуємо тебе взяти участь в першому курсі, детальна інформація по цьому посиланню .

Увага: в статті багато самоіронії;) Все точки зору, викладені в тексті, авторські і не претендують на об'єктивність.

В інтернеті зараз повним-повнісінько пропозицій по виготовленню пряників ручної роботи (як правило, мова йде про пряники з розписом глазур'ю) від гігантів ринку на кшталт тульського пряника, від менш великих компаній, які позиціонують себе як спеціалізоване виробництво (тобто як ми), від різного роду кондитерських, що піддалися пряникової революції, і, нарешті, від величезного кількість приватних майстрів, ночами розписують на своїй кухні полчища сніговиків і ялинок в передноворічний період (таких багато на Ярмарку майстрів і в інстаграме).

Зіткнувшись з пряниковим сувеніром вперше, потенційний покупець, як правило, натхненний - пряники виглядають дуже красиво, незвично, свіжо, і що найголовніше - зроблені вручну, а це все-таки тренд.

Які розчарування і, навпаки, несподівано приємні сюрпризи очікують споживача, вирішального розмістити замовлення на пряники ручної роботи в інтернеті?

Давайте спочатку про хороше;)

ТОП-10 захоплених відгуків:

1. Пряники дуже красиві, хіба таку красу можна їсти ?!

2. Я думав (-ла), що пряники неїстівні, але вони виявилися ще й смачні!

3. Пряники несподівано великі, на сайті вони здавалися набагато менше, і в реальності виглядають ще краще!

4. Виявляється, можна зробити пряник практично у вигляді чого завгодно. Ми замовили друзям копію їхнього будинку, вийшло дуже круто!

5. Пряники довго зберігаються (до півроку) без спеціальних умов.

6. Пряники добре транспортуються, навіть в інші міста і країни.

7. Пряники можна повісити на ялинку, а потім з'їсти.

8. Можна зробити пряники у вигляді весільних бонбоньєрок, і написати на них імена гостей.

9. Пряникові будиночки з підсвічуванням - це щось нереальне. Моя дитина був в повному захваті!

10. Ми замовили в школу майстер-клас з розпису пряників, і ще питання, хто прийшов в більший захват - діти або батьківський комітет :).

А тепер про негатив. Нижче перераховані найбільш часто зустрічаються критичні зауваження на адресу пряників (справедливості заради зауважимо, що критика відноситься до дуже багатьом виробникам):

1) Пряники дуже жорсткі, черстві, засохлі, є неможливо.

Зауваження не таке вже безпідставне. Порівняно з нашими споконвічно російськими медовими пряниками з начинкою, імбирні пряники з розписом глазур'ю, дійсно, можуть бути досить жорсткими. Вірніше, вони дуже щільні і більше схожі на печиво, ніж на пряник. Виною тут частково служить переклад з англійської gingerbread - буквально «імбирний хліб», в російській перекладі - пряник. На європейських і американських різдвяних ярмарках імбирні пряники і пряникові будиночки - це традиційне ласощі і прикраса. І, повірте, вони майже кам'яні. Німецький лебкухен так і зовсім, здається, не призначений для їжі. З чим це пов'язано? Відповідь проста - з рецептурою. Щоб пряники при випіканні тримали форму і не розтікалися, тісто має бути досить тугим. Глазур на пряниках також дуже тверда - по суті, це застиглий яєчний білок з цукром. АЛЕ! Це не означає, що пряники неїстівні. Дуже навіть їстівні, особливо з чаєм;)

І, безумовно, є одна хитрість: щоб зробити пряники м'якше, помістіть їх в щільно закритий контейнер разом з шматочком хліба і апельсиновою шкіркою ... Через день пряники наберуться вологи і стануть м'якше!

2) Глазур фарбує мову! ( «І взагалі, я думав (-ла), що жовта глазур - лимонна, а червона - полунична ...»)

Для тих, хто не в курсі - харчовий барвник натурального походження (на кшталт соку буряка чи вишні) не може дати яскравий насичений колір. При розпису пряників (повірте, 90% тих, що є в продажу) використовуються штучні гелеві харчові барвники. І так, вони фарбують мову. До речі, яскраві мастичні торти або цукерки зеленого або синього кольору теж фарбують мову. Їстівна гуаш теж фарбує мову. Але це не означає, що всі ці продукти неїстівні.

Щоб уникнути фарбування мови, вибирайте пряники з білою глазур'ю або уточнюйте у виробника походження барвника. До речі, яскрава глазур з фруктовим смаком - це в 99% випадків барвник плюс штучний ароматизатор.

3) Чому пряники такі маленькі?

Дійсно, імбирні пряники зазвичай зовсім невисокі - близько полусантіметра, а розмір по ширині і довжині може досягати 15 см, при більшому розмірі пряники дуже часто тріскаються. Якщо ви хочете замовити високий і великий пряник, краще зробити вибір на користь пряників з начинкою. На нашому сайті ми вказуємо розміри пряників і подарункових наборів на індивідуальній сторінці кожного товару.

4) Чому в пряниках немає начинки?

Тому що ви, очевидно, замовили імбирні пряники, в яких начинка не мається на увазі.

5) Від пряників з времнем відлетіла глазур.

Таке трапляється, якщо зберігати пряники на відкритому і сухому повітрі - виною всьому висока сухість повітря. Часто таке відбувається, якщо упаковка негерметична (хоча і дуже красива).

6) Чому так дорого?

Найпоширеніша претензія: «Пряник розміром всього 10 см, а коштує 100 руб., Що за золотий такий пряник, я в магазині на 100 рублів куплю цілий кілограм ?!» Причиною такої «кричущої несправедливості» є ручна праця пекарів, художників і пакувальників. Однак зауважимо, що деякі виробники реалізують пряники з дуже великою націнкою навіть для продукту з високою собівартістю, яким є пряники ручної роботи. Часто ціна на один і той же пряник у різних виробників може відрізнятися в 2-3 рази. Чи дійсно, там, де дорожче, краще і якісніше, потрібно розбиратися в кожному конкретному випадку, але в 50% випадків завищена в порівнянні з конкурентами ціна нічим не обгрунтована (конкуренти, якщо що, вибачте!;)).

7) Чому такі маленькі знижки? Ми замовляємо 5 тисяч пряників, зробіть нам знижку хоча б в 50%.

Зробити 10 різних пряників, дійсно, складніше, ніж 10 однакових, але ось різниця між двадцятьма і двома тисячами однакових - не така очевидна, тому що кожен пряник як і раніше сам себе не малює. Більш того, на тисячні тиражі ми навіть подумували робити націнку, тому що потрібно володіти неабиякою старанністю і залізної нервовою системою, щоб цілий тиждень по 8 годин малювати однакових сніговиків або качечок.

8) Пряники зовсім не такі, як на сайті / фото.

О так, таке трапляється, і не тільки з пряниками, а й, наприклад, з тортами. Опис причин такої ситуації і те, як ми впоралися з нею, читайте в нашій наступній публікації .

9) Я пряники сам (-а) краще зробити зможу.

Здорово! ;)

10) Я дав (-а) пряник своєму піврічній дитині, і у нього почалася алергія, що ж ви таке в пряники кладете ???

Будь ласка, не давайте імбирні пряники маленьким дітям - у них містяться спеції, а в глазурі - сухий білок і барвники, які можуть викликати алергію.

Отже, як бачите, все залежить від очікувань покупця, частенько знаходиться в омані щодо того, який продукт він замовляє.

Щоб уникнути розчарування від покупки, заздалегідь уточнюйте усі деталі у виробників.

Наприклад, роблячи замовлення в Кукі Крафт, ви можете попередньо приїхати і подивитися / спробувати зразки пряників, дегустація абсолютно безкоштовна.

А ще хочемо сказати, що, замовляючи пряники ручної роботи у вітчизняних виробників, ви даєте можливість працювати дівчатам (а іноді і юнакам) ремісникам, які люблять ручну працю, намагаються, викладаються і дуже радіють, коли замовник залишається задоволений (і засмучуються, якщо що -то не так).

Всім добра і смачних (і красивих) пряників!

Ваш Cookie Craft.

PS Для тих, хто не звик дотримуватися авторські права - будь-яка передрук даного тексту або його уривка заборонена без письмового дозволу керівництва проекту.

Кого краще вибрати, замовляючи пряники ручної роботи: інтернет - магазині компанії-виробника або приватного майстра, читайте в нашій статті .

Читайте також: Чому іноді пряники виглядають не так, як на картинці.

Які розчарування і, навпаки, несподівано приємні сюрпризи очікують споживача, вирішального розмістити замовлення на пряники ручної роботи в інтернеті?
З чим це пов'язано?
Чому пряники такі маленькі?
Чому в пряниках немає начинки?
Чому так дорого?
Що за золотий такий пряник, я в магазині на 100 рублів куплю цілий кілограм ?
Чому такі маленькі знижки?
Я дав (-а) пряник своєму піврічній дитині, і у нього почалася алергія, що ж ви таке в пряники кладете ?