Колиска для малятка з айсінгом

Ріца Кухарчук 2 рівня

  • 13 листопада 2011, 2:36
  • 23654

Колиска з айсінгом - це ефектне вишукана прикраса для торта. Це можуть бути Хрестини малятка або коли Ви святкуєте перший рік народження. Зробити таку колиску не так уже й важко, а навіть дуже цікаво. Прикрасити можна по-різному: зробити більше або менше розміром, пустити інший візерунок з боків і т. Д., Але в результаті всe одно вийде гарне, неповторне і тільки Ваше єдине виріб. Таку колиску можна зробити заздалегідь і зберігати тривалий час в пластиковій коробочці, поставивши подалі і вище, щоб випадково не зачепити, т. К. Все вироби з айсінгом дуже тендітні. Колиску можна зробити також як подарунок своїм близьким або знайомим, які Вас запросили на свій сімейний дитяче свято. Ви побачите захоплені погляди гостей, т. К. Таку іграшку не купити в магазині, а тільки можна зробити своїми руками. Якщо Ви вирішили не пекти домашній торт, а купити в магазині, в такому випадку колиску можна поставити і на покупної торт. Добре також виліпити сплячого крихітку з мастики і, навіть, з прісного тіста, "одягнути" чепчик на головку, покласти в колиску, укривши мастиковим одеялком або тонко розкотив шматочком тесту, надавши відповідну форму. Господині, у яких немає навичок по роботі з мастикою, робіть з прісного тіста і самого пупсика, включивши свою фантазію. Така робота буде цікава, якщо ліпленням ви будете займатися разом з Вашими дітьми.

Така робота буде цікава, якщо ліпленням ви будете займатися разом з Вашими дітьми

Намалювати шаблон для спинки. Нам знадобиться 1 малюнок для спинки і 1 рисунок для передньої частини колиски. Прямокутних шаблонів необхідно 3 - один для заснування колиски і два - це боки. Далі поверх шаблону накладаємо твердий прозорий пластиковий файл, щоб ваш малюнок під ним добре проглядався, наповнюємо айсінгом конверт або корнетик з самим маленьким отвором, щоб глазур виходила чітко по контуру малюнків тонкою лінією, приблизно, за принципом перекладної картинки з нашого дитинства. Бока малюємо айсінгом на 1 см коротше від основи. Після того, як Ви обвели глазур'ю всі Ваші шаблони (прямокутних, повторюся, має бути 3), залишаємо сушити наші малюнки близько 24 годин. Я вважаю, чим більше сушаться наші вироби, тим краще. Після просушування дуже обережно знімаємо з файлу і приступаємо за допомогою того ж айсінгом склеювати наші частини колиски поетапно.

Після просушування дуже обережно знімаємо з файлу і приступаємо за допомогою того ж айсінгом склеювати наші частини колиски поетапно

Спочатку беремо обережно задню спинку, наносимо Айсінг пензликом і прикріплюємо нижня частина під кутом 90 градусів. Зафіксувати цей крок можна підставивши поролонові чисті сухі губки, які використовуємо для миття посуду. Наша спинка і основа також повинні сохнути близько 3-х - 4-х годин в такому положенні. На малюнку у мене спинка і основа вже висохли. Таким же методом далі продовжуємо приклеювати і інші частини колиски. Це спочатку один бік, потім головний спинку, далі - другий бік і бічні шторки, в останню чергу. Робота рухається так: клеїмо, фіксуємо, сушимо і т. Д., Поки з усіх частин не вийде колиска. Колиска прикрашаєте на свій розсуд, якщо Ви робили для дівчинки, в цьому випадку, прикраси повинні бути рожевого кольору, якщо для хлопчика - то голубенькі.

Як я це робила: рецепт айсінгом вказано в найменшій пропорції. У мене пішло 4 таких.
1 -е, відокремлюємо білок від жовтка і обережно збиваємо вінчиком, поступово підсипаючи просіяне цукрову пудру, поки вона не прийме білу однорідну масу з не дуже вираженими піками. Можна збивати і міксером, але тільки на самих мінімальних обертах, щоб маса не був насичений повітрям, який не дасть тонкої лінії при нанесенні малюнка. Так що наберіться терпіння в цьому процесі. Готову глазур необхідно укрити плeнкой або, навіть, подвійний, зверху покласти вологий рушник, це убережeт нашу глазур від висихання в процесі роботи. Глазур в корнетик наповнюємо до половини, так вона краще відкидають на малюнок. Коли ви будете витрачати наповнюємо знову. Коли у мене остаeтся якусь кількість зайвої глазурі, я вже сама від руки малюю якісь маленькі візерунки на шаблоні (у мене метелик видно на фото) і використовую таким чином всі залишки. Вони завжди стануть у пригоді в майбутньому для прикраси тортів або кексів. Сама робота з малюнками айсінгом багато часу не займає - всього близько 30 хвилин. Сушка виробів - це те, на що треба близько однієї .. І якщо навіть добре просушити та чи інша частина, а якась може пошкодитися при знятті вже готового малюнка з айсінгом і при цьому не дуже приємним факт доводиться повторювати всe заново - ось це саме головне, що необхідно мати на увазі, якщо Ви побажаєте робити колиски або яке інше об'eмное виріб до определeнному терміну, то краще цією роботою зайнятися за тиждень до торжества, щоб мати запас часу на випадок поломки детальок. Звичайно, здорово, якщо всe відразу вийде як слід.
Якщо вам сподобається ідея зробити таку колиску, то величезне спасибі і також я прийму будь-яку критику з величезною вдячністю. Сама я взяла цю ідею з інтернету з кулінарного сайту від ANULA. І дуже вдячна їй, що вона поділилася з нами.