Ак Барс Банк оновив сайт і інтернет-банк

Слідом за мобільною версією, Ак Барс Банк представив оновлений сайт і інтернет-банк Ак Барс Онлайн 3

Слідом за мобільною версією, Ак Барс Банк представив оновлений сайт і інтернет-банк Ак Барс Онлайн 3.0, в якому представлені найбільш затребувані послуги сучасного дистанційного банківського обслуговування.

Офіційний сайт Ак Барс Банку - www.akbars.ru постав користувачам в новому дизайні, відповідно до ребрендингом банку: нові фірмові кольори, логотип, шрифти і графічні елементи.

Сайт має «розумним» пошуком, який дозволяє знайти інформацію по будь-якому запиту з поділом за основними напрямками. Це економить час користувачів і виводить функціонал сайту на новий рівень.

У новій версії інтернет-банку тепер можна замовити карти Ак Барс Evolution і Ак Барс Generation, відкрити металевий рахунок, отримати консультацію в чаті, налаштувати підписки на нарахування по різноманітних послуг ЖКГ, податків, штрафів.

Також в інтернет-банку можна скористатися спеціальною пропозицією для вкладників - відкрити депозит з вигодою 0,2% в порівнянні з відкриттям вкладу в офісі.

Клієнти, які раніше користувалися системою інтернет-банкінгу Ак Барс Онлайн 3.0, можуть просто увійти під своїм чинним логіном і паролем і відразу почати працювати в новому інтерфейсі.

За матеріалами: Ак Барс Банк