Заміна акумулятора в iPhone

Якщо робота батареї у вашому iPhone стає все гірше, або ж вона і зовсім не тримає заряд, то ви легко зможете замінити акумулятор iPhone своїми силами. Перед початком роботи необхідно пам'ятати, що після того, як ви розкриєте телефон, на нього вже не буде поширюватися гарантія.

Що потрібно для заміни акумулятора iPhone

При ремонті вам знадобляться:
- власне iPhone;
- Хрестова викрутка;
- новий акумулятор для вашого пристрою;
- одна спеціальна викрутка (так звана «зірочка»);
- гострий пластиковий інструмент, що дозволяє забезпечити безпечний контакт з корпусом комунікатора.

При ремонті вам знадобляться:   - власне iPhone;   - Хрестова викрутка;   - новий акумулятор для вашого пристрою;   - одна спеціальна викрутка (так звана «зірочка»);   - гострий пластиковий інструмент, що дозволяє забезпечити безпечний контакт з корпусом комунікатора

Далі ми розповімо по пунктам про заміну акумулятора iPhone.

1. Виключити iPhone

Ще до початку виконання ремонтних робіт по заміні акумулятора iPhone неодмінно потрібно вимкнути ваш пристрій.

2. Зняти тильну кришку

За допомогою отверткі- «зірочки» необхідно викрутити гвинти і відкласти в сторону. Вони абсолютно однакові, тому якщо ви їх переплутати - нічого страшного.

Далі необхідно обережно зрушити великим пальцем тильну кришку пристрою вгору, трохи притиснувши її великим пальцем. Після чого залишається тільки зняти задню кришку і відкласти її в сторону.

3. Видалити батарею і затиск заземлення

За допомогою хрестоподібної викрутки потрібно відкрутити пару гвинтів, що утримують батарею в корпусі. Це різні гвинтики, тому потрібно запам'ятати, де який з них знаходився. Той, який побільше - основний гвинтик.

Біля першого гвинта можна побачити невеликий затиск заземлення. Вам необхідно буде використовувати загострений інструмент, щоб вийняти затиск. Якщо не зробити цього, зажим може полетіти, після чого його знайти буде складно. Використовуючи тонкий гострий інструмент, обережно підніміть коннектор біля підстави батареї.

Далі необхідно підчепити батарею з боку корпусу, там, де знаходяться кнопки регулювання гучності. Потрібно враховувати, що батарея кріпиться за допомогою клею. І може сидіти в корпусі досить щільно, тому потрібно бути обережніше, сильно не тиснути на краю корпусу, а також не згинати батарею. Якщо одна сторона залишається нерухомою, необхідно спробувати підчепити її в інших місцях, при цьому намагайтеся не підходити надто близько до клавіш або до коннектора живлення.

Після того, як дістанете стару батарею, можна переходити до установки нової.

4. Замінити батарею і установити затискач заземлення

Слід звернути увагу, як саме зігнутий проводок, який знаходиться біля коннектора батареї. Якщо в новій батареї він має іншу форму або ж зігнутий інакше, тоді необхідно зробити його ідентичним тому, який встановлюється в старій батареї. Далі потрібно встановити затиск заземлення, витягнутий вами раніше.

Потім необхідно встановити в корпус нову батарею, після чого потрібно придавити її з помірною силою, щоб переконатися, що вона приклеїлася. Після цього буде потрібно закрутити пару гвинтів, що утримують батарею за допомогою хрестової викрутки. Неодмінно потрібно впевнитися, що заземлювальний затискач залишається в правильному положенні. Ймовірно, що під час закручування верхнього гвинта знадобиться притримувати затиск, щоб він не зіскочив. Після чого залишається закриття основної гвинт.

5. Установити тильну кришку

Для установки тильній кришки при заміні акумулятора iPhone потрібно докласти її таким чином, щоб петлі могли увійти в зачеплення з корпусом і зрушити її вниз. Кришка повинна стати точно на місце. Після того, як тильна кришка точно стала на місце і знаходиться на одному рівні з власне корпусом, залишається закриття два гвинти з кожної з боку за допомогою викрутки у вигляді зірочки.

Після того, як заміна акумулятора iPhone проведена і пристрій повністю зібрано, його можна включити. Якщо пристрій перебуває активується, необхідно спробувати підключити його до зарядного і подивитися, чи видно індикація заряду батареї. Можливо, що ваша нова батарея просто розряджена.