Житомир.info | Як розібрати акумулятор ноутбука Asus: чиним батарею самостійно

Ідея створення вічного двигуна не покидає розуми дослідників з того самого моменту, як вони навчилися приручати електричну енергію

Ідея створення вічного двигуна не покидає розуми дослідників з того самого моменту, як вони навчилися приручати електричну енергію. І то сумне для них обставина, що жодна патентна комісія навіть не прийме до розгляду такий винахід, ніяк не зупиняє нові покоління ентузіастів від науки. Ну, можливо, вони стали трохи більш поступливими і готові піти на компроміс. Наприклад, пошукати варіант поновлюваного джерела енергії з ККД 99, 9999999 ..%.

До чого ми про все це згадуємо? Ах да! У доступному для огляду майбутньому нам навряд чи вдасться підключити ноутбук, навіть такий ультрасучасний, як, наприклад, Asus ZENBOOK , До вітрової установки або змусити його накопичувати сонячну енергію так, щоб вистачило на всю безсонну ніч сидіння в інтернеті або розробки макета сайту.

А уявити ноут, що працює на біопаливі, не вистачить навіть самої збоченій фантазії. Хоча ... як знати! Можливо, який-небудь черговий мислитель таки придумає, як перетворити продукти життєдіяльності людини в безвідходне виробництво, що дає таку необхідну енергію для автономної роботи ноутбука.

Це поки мрії. А в реальності, якщо ваш старенький Асус з числа перших моделей з літій-іонними батареями або супер новий ультрабук ZENBOOK раптом перестає тримати заряд, розбиратися доведеться традиційними «дідівськими» методами. спочатку необхідно відкалібрувати акумулятор для ноутбука Asus в надії вправити його електронні мізки (тобто привести до тями контролер батареї). Якщо калібрування не поліпшить ситуацію, значить акумулятор доведеться розбирати, шукати віджили своє, елементи і міняти їх на нові.

Як же розібрати літій-іонну батарею так, щоб точно докопатися до істини (в сенсі, до несправного елемента)? Як успішно замінити неробочий «бочонок» на робочий і зібрати батарею так, щоб ніде не залишилося зайвих деталей? У цьому нам допоможуть розібратися фахівці компанії UA-Battery - безперечного лідера на ринку акумуляторних батарей для ноутбуків. Отже, приступаємо до розбирання акумулятора для ноутбука Asus!

Перед початком розбирання акумулятора підготуйте ножик, молоток, лещата і гумові рукавички. Ще вам знадобляться автомобільні лампочки, мультиметр і паяльник. І, звичайно, суперклей.

1. Розбирання акумулятора Asus


Закріпіть акумулятор в лещатах так, щоб тиск довелося тільки на одну половину корпусу (орієнтир - шов між половинками). Вставте ножик в шов і розшийте корпус, постукуючи молотком по рукоятці ножа. Деякі моделі склеєні не надто міцно, так що можна обійтися без лещат. А в деяких випадках доводиться буквально розрізати батарею по шву.

2. Діагностика елементів акумулятора

Діагностика елементів акумулятора

Підключіть мультиметр і перевірте напругу на всіх внутрішніх елементах акумулятора (так званих «діжках»). Нормальний показник становить 3,7 В або більше (але не вище 4,1 В). Всі елементи, де напруга менше, потребують заміни. Як стверджують фахівці UA-Battery, центральні елементи акумулятора зазвичай виходять з ладу раніше. Так що на них звертайте особливу увагу. Також продзвоните контролер і огляньте його на предмет зовнішніх пошкоджень. При наявності підгоріли або оплавлених елементів він також потребує заміни.

3. Ремонт акумулятора Asus


Тепер ви знаєте, скільки у вас придатних до подальшої експлуатації елементів, а скільки потрібно замінити. Підберіть нові «барила», орієнтуючись на маркування. Далі розрядите елементи (старі і нові) до 3,2 В за допомогою автомобільних лампочок. А після підключіть лампочку потужністю 5 Вт до акумулятора і зарядити його до 3,4 В. Після цього можна припаяти елементи і склеїти корпус акумулятора.

Перевірте, чи працює ваш ноутбук з оновленою батареєю в автономному режимі. Якщо так - чудово! Якщо немає - краще не «мучити» вийшов з ладу акумулятор для ноутбука і пріобрксті новий. На uabattery.com можна підібрати оригінальну або сумісну батарею майже для всіх відомих моделей лептопів.

«А як же альтернативні джерела енергії для ноутбуків?» - запитає хтось. «Невже немає ніяких перспектив?» Ну, що ви - звичайно, є! Але поки ми пропонуємо довірити мобільність вашого ноутбука акумуляторів від uabattery.com. Так ваш лептоп зможе прослужити вам до того часу, коли з'являться альтернативні і майже що вічні джерела живлення для ноутов.

Інтернет-магазин Uabattery.com - акумулятори та блоки живлення для ноутбуків
Адреса: Київ, Московський пр. 23-а, офіс 102
Тел: (044) 377 54 88, (096) 377 33 88
email: [email protected]
Skype: UABattery
сайт: http://uabattery.com/

До чого ми про все це згадуємо?
Як же розібрати літій-іонну батарею так, щоб точно докопатися до істини (в сенсі, до несправного елемента)?
Як успішно замінити неробочий «бочонок» на робочий і зібрати батарею так, щоб ніде не залишилося зайвих деталей?
«А як же альтернативні джерела енергії для ноутбуків?
«Невже немає ніяких перспектив?