Цікаві та корисні статті на актуальні теми

Молодий серцеїд з Instagram виявився не живою людиною

1sec Inc. , Японська технологічна компанія, яка спеціалізується на змішуванні цифрового світу з нашою реальністю, створила першого впливового віртуального чоловіка в Японії - молодого музичного продюсера на ім'я Ліам Нікур.

Істина в зерні: який хліб та злаки надкорісні для атлетів Істина в зерні: який хліб та злаки надкорісні для атлетів

Чорний чи білий? Зараз дізнаємося! Вибір хліба в магазинах и супермаркетах Величезне, но Який зверни? Можливо, Варто відмовітіся від хлібу Взагалі, Аджея там лишь пусті калорії? Ні! Злаки І, зокрема, хліб є важлівою частина піраміди здорового харчування.

Названо 7 згубних звичок, які заважаю розбагатіти Названо 7 згубних звичок, які заважаю розбагатіти

При великому бажанні кожна людина може стати багатим і успішним! Це не бравада, а очевидний факт, не раз підтверджений життям. У той же час кожному з нас доводилося зустрічати скромно заробляють людей, які вважали себе забезпеченими, і досить багатих особистостей, яким вічно не вистачає грошей.

Долар по 100: що буде з цінами на продукти в разі дефолту Долар по 100: що буде з цінами на продукти в разі дефолту

Пропозиція бізнесмена Ігоря Коломойського оголосити в Україні дефолт отримало широкий резонанс. Однак в ході зустрічі Володимира Зеленського з місією Міжнародного валютного фонду в Україні стало зрозуміло, що президент налаштований на подальшу співпрацю із зарубіжними кредиторами.

Вибір хліба в магазинах и супермаркетах Величезне, но Який зверни?
Можливо, Варто відмовітіся від хлібу Взагалі, Аджея там лишь пусті калорії?