Кредит на будівництво метро отримав Харків

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

19 грудня 2017, 14:10 Переглядів: 19 грудня 2017, 14:10 Переглядів:   Фото: Status Quo

Фото: Status Quo.

У вівторок, 19 грудня, у Харківській міськраді мер Геннадій Кернес і директор Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевки Аджунер підписали угоду про підтримку проекту "Продовження метрополітену в м Харкові". Як повідомляє прес-служба мерії, місто отримало 160 млн. Євро на продовження будівництва Олексіївської лінії метрополітену. Крім цього, другу частину кредитних ресурсів - також 160 млн. Євро - надав Європейський інвестиційний банк.

"Сьогодні ми поставили крапку в складному переговорному процесі. За останні шість років була проведена колосальна робота, щоб отримати фінансування для реалізації проекту продовження будівництва третьої лінії Харківського метрополітену, придбання нового рухомого складу і будівництва на цій лінії електродепо. Це були довгі, але дуже ефективні переговори. в результаті ми отримали прозорий, пророблений в кожній точці проект, в успіху якого впевнені все. І сьогодні, підписавши угоду, ми перейдемо вже безпосередній про реалізацію втілення проекту в життя ", - зазначив міський голова Геннадій Кернес.

Нагадаємо, 11 грудня керівники Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку за участю Президента України Петра Порошенка підписали Угоду про фінансування інвестиційного проекту для Харківського метрополітену. Харків отримав державні гарантії на отримання 320 млн. Євро на будівництво двох нових станцій метро "Державінська" і "Одеська", будівництво Олексіївського електродепо і на закупівлю 85 вагонів рухомого складу.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Харків отримав кредит на будівництво метро". інші Новини Харкова дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Людмила Грубник

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ