Корпоративні торти

Шматочок щастя давно і дуже успішно працює з корпоративними клієнтами, роблячи смачні і красиві торти на всі свята цих фірм "Шматочок щастя" давно і дуже успішно працює з корпоративними клієнтами, роблячи смачні і красиві торти на всі свята цих фірм. Серед наших замовників: вКонтакте, ФК Зеніт, Петрович, Орбіт, Однокласники, Ростелеком, Кнауф і багато-багато інших.

І ми знаємо, що всі ці клієнти звернулися до нас після рекомендації своїх же співробітників, які замовляли у нас торти на свої сімейні свята.

Тепер спеціально для таких випадків ми вводимо безстрокову акцію "Тортик в подарунок за корпоративного клієнта!".

У кожної компанії завжди знайдеться привід, відзначити який слід красивим корпоративним тортом.

Якщо така подія у вашій компанії відбулося, а ви губитеся в здогадах, як Вам слід вибирати торт і який тортовой студії довіритися, то ми Вас обрадуем: після вивчення нашого сайту далі можна не шукати Якщо така подія у вашій компанії відбулося, а ви губитеся в здогадах, як Вам слід вибирати торт і який тортовой студії довіритися, то ми Вас обрадуем: після вивчення нашого сайту далі можна не шукати . Чому?

Є кілька вагомих причин: Є кілька вагомих причин:

  1. Ми адекватні і життєрадісні люди, які захоплені декоруванням солодощів.
  2. Ми дуже любимо свою справу і робимо його теж дуже добре, нам ще не доводилося червоніти за наші торти, хіба що від збентеження за похвалу.
  3. Ми печемо смачні торти за домашніми рецептами. Усе начинки багаторазово перевірені на наших сім'ях. Ми не додаємо стабілізаторів та консервантів, з турботою ставимося до замовлень від алергіків і діабетиків. У нас більше 10 стандартних начинок, з яких ви легко зробите вибір. Ми з радістю надамо всі їх на пробу при замовленні торта . Ми переконані, що корпоративний торт - це не «муляж», який стоїть для краси. Повірте, ваш торт з'їдять швидше, ніж ви встигнете вимовити: «Налітай»!
  4. Корпоративні торти химерного дизайну для нас завжди, без перебільшення, велика радість. Ви радієте, коли сходиться річний звіт, коли захід проходить на «вау», коли складна операція завершена і клієнт радий? Якщо так, то ви розумієте нашу радість. Відмінність корпоративного торта від будь-якого іншого в тому, що прискіпливо оцінює його куди більшу кількість людей, ніж на будь-якому сімейному святі. Тому для нас це виклик.
  5. У нас великий досвід. Наші кондитери і декоратори займаються тортами "все життя". У самій кондитерської за короткий час зібралося значних розмірів «тортфоліо». Ви завжди можете вивчити його і оцінити наші можливості, а також ознайомитися з відгуками .
  6. ми доставляємо торти по всьому місту точно до часу.

Запишіться на безкоштовну дегустацію начинок

Доставка по СПб і області. Торти від 7000 руб. - безкоштовно

Сортувати по: ціні за кг ↓ ціною за кг ↑ датою переглядами рейтингом ціною ↓ ціною ↑

Чому?
Ви радієте, коли сходиться річний звіт, коли захід проходить на «вау», коли складна операція завершена і клієнт радий?