Тест нового Peugeot 301 1.6 HDI допоможе визначитися з варіантами оснащення авто

Пройшли перші тижні тривалого тесту Peugeot 301 1

Пройшли перші тижні тривалого тесту Peugeot 301 1.6 HDI. Саме час придивитися до його опцій і проаналізувати варіанти оснащення, щоб зважитися, що дійсно необхідно і зручно, а на чому можна і заощадити.

Наша тестова машина оснащена досить дорогим мотором 1,6 HDI і за визначенням не може поставлятися в найпростішому варіанті виконання Acess, який стоїть розрекламовані 107100 грн. Так що, якщо бюджет обмежений такою сумою, то розраховувати можна тільки на базову модель з 72-сильним бензиновим мотором 1,2 л. Дизельна модифікація починається від 142100 грн. і пропонується в двох комплектаціях: середньої Active і топової Allure. У чому ж ключові відмінності всіх трьох комплектацій?

Навіть базова версія оснащена ABS і подушкою безпеки водія

Найпростіша версія пропонує, що природно, найскромніший список обладнання. Однак навіть в ньому для Peugeot 301 пропонується система ABS, що дуже приємно і важливо. Продовжуючи тему безпеки приємно відзначити, що в списку обладнання цієї версії є і подушка безпеки водія, а ось пасажирська з'являється лише в наступному - Active.

Якщо говорити про практичність, то в базовому оснащенні спинка заднього сидіння складається тільки цілком. Так що, плануючи перевозити довгоміри і пасажирів, майте на увазі, що для вас знову ж потрібно починати розглядати машини в двох, багатших версіях. У них спинка складається в пропорції 1: 2.

З огляду на нинішню погоду важливо, щоб в машині був кондиціонер. Для початкової комплектації Acess він пропонується за доплату в 7330 грн. Тоді як в Active і Allure кондиціонер вже входить в ціну. У нашому авто він також є. На фото видно, що це не просто механічний кондиціонер зі звичним управлінням. Він носить гучне ім'я «Автоматизований кондиціонер»! Хоча ступінь його автоматичності не велика. На відміну від клімат-контролю, на які так схожий блок керування нашого кондиціонера, ця система сама не може керувати швидкістю вентилятора і напрямку подачі повітря. Крім того, і система індикації, яка не має градації в градусах, не дуже-то інформативна. Але вибрати звичайний кондиціонер з простішими для «сліпого управління» класичними ручками управління не можна. Хоча, якщо не враховувати нюансів управління, до яких вже майже звикли, на ефективність роботи скарг немає.

Але літо не вічне, і коштувати подути осінньому вітрі, як хочеться подумати про утеплення. У нашому випадку - підігріві сидінь. Він також пропонується тільки у версіях Active і Allure без будь-якої доплати.

Тест-драйв нового Peugeot 301 виявився спекотним

Привілеями топової версії Allure, недоступними ні для однієї з пари інших, є фірмова аудіосистема RC45 з чотирма динаміками і монохромним дисплеєм, а також комунікаційна система Bluetooth + USB-вхід. Звучить вона, напевно, краще нашої, яка називається «Пакет аудіо», що включає головний пристрій Pioneer і пару динаміків. Та й в штатне місце вписується куди органічніше. В обробці топова версія відрізняється інший тканиною оббивки, шкіряною опліткою керма, та наявністю підлокітника між передніми кріслами.

Найбільш збалансованою і розумною є комплектація Active. У ній є все необхідне і немає нічого зайвого

Точно можна сказати, що нам пощастило з комплектацією Active взятого на тест Peugeot 301 1.6 HDI. Адже вона оснащена досить добре. А ті переваги, які обіцяє топ версія Allure, виглядають не особливо переконливо. Крім того, що машина сама по собі дорожче, машина виходить і трохи дорожчий в експлуатації. Прикладом тому можуть послужити шини. Адже для Allure пропонуються 16-дюймові колісні диски, шини для яких відчутно дорожче 15-дюймових, встановлених на нашому 301.

Адже для Allure пропонуються 16-дюймові колісні диски, шини для яких відчутно дорожче 15-дюймових, встановлених на нашому 301

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

У чому ж ключові відмінності всіх трьох комплектацій?