Визначено найпопулярніші системи грошових переказів у росіян: Золота Корона і Western Union

 1. "Золота корона" - найпопулярніша система грошових переказів у росіян
 2. Системи грошових переказів - лідери PR в Інтернеті
 3. Популярність в соціальних мережах Одноклассники.ru і ВКонтакте
 4. Найбільше системами грошових перекладом цікавляться в Росії і Абхазії
 5. Що шукають в Інтернеті росіяни, вводячи в пошук слово "Система грошових переказів"
 6. Які системи платежів мають найнижчий рівень PR?
 7. Ефективність PR в Інтернет

У сучасному світі грошові перекази стали невід'ємною частиною життя. Необхідність перевести близьким, що знаходяться за тисячі кілометрів, гроші в терміновому порядку або ж самому отримати необхідну суму - хто не стикався з подібною проблемою хоча б раз в житті? Зараз способів переказу грошових коштів велика кількість, але найбільш популярними все ж залишаються традиційні системи грошових переказів.

Які ж саме з існуючих сьогодні систем грошових переказів найбільш затребувані у жителів Росії? - розбиралися аналітики розділу "Новини Росії" журналу "Біржовий лідер".

"Золота корона" - найпопулярніша система грошових переказів у росіян

Рейтинг популярності систем грошових переказів складався аналітиками "Біржового лідера" на основі 3-х базових критеріїв:

 • оцінка частотності слів для Яндекс.Директу за місяць, розрахована за допомогою сервісу wordstat.yandex.ru;
 • частота згадок про системах в російських інтернет-виданнях, розрахована за допомогою агрегатора news.yandex.ru (Яндекс.Новости);
 • регіон аналізу (а значить, і пошуку в сервісі wordstat.yandex.ru) - Росія.
У сучасному світі грошові перекази стали невід'ємною частиною життя

Перше місце в рейтингу популярності у росіян займає система грошових переказів "Золота Корона", яка працює на ринку без відкриття рахунку з 2003 року і здійснює послуги на території Росії і країн СНД (крім Вірменії). Дана система має максимально зручну мережу відправки в торгових мережах або банках, мінімальну швидкість перекладу - його можна отримати через секунду після відправки, досить низькі тарифи по переказах в РФи країни ближнього зарубіжжя - від 0,5 відсотка.

На другій позиції рейтингу - система "Western Union", що є одним з лідерів на ринку міжнародних систем грошових переказів і налічує понад 510 тисяч пунктів обслуговування більш ніж в 200 країнах світу, що дає безсумнівні переваги в географічному охопленні перед іншими системами. Відмінними якостями Western Union є швидкість, надійність і зручність.

Третій рядок популярності займає система грошових переказів "UNIStream", яка надає послуги в окремо взятих країнах СНД і має розгалужену мережу пунктів в Росії, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Таджикистані, Молдові, на Україна раптом країнах. Кількість сервісних точок по всьому світу сягає 300 тисяч. Головним пріоритетом системи є клієнт і його потреби.

Аутсайдерами популярності в цьому місяці стали такі системи грошових переказів:

 • "Coinstar (Travelex) Money Transfer"
 • "Алюр"
 • "СТБ-експрес"
 • "Мigom"
 • "VIP Money Transfer"

Системи грошових переказів - лідери PR в Інтернеті

За кількістю згадувань в російськомовних новинних стрічках Інтернету, а саме в агрегатореЯндекс.Новості лідери все ті ж:

 1. перше місце займає система грошових переказів "Золота Корона" (46 згадок в Яндекс.Новости);
 2. на другій позиції - система грошових переказів "UNIStream" (41 згадка за місяць);
 3. третя сходинка належить системі грошових переказів "Лідер" (19 згадок в Яндекс.Новости за місяць).

Популярність в соціальних мережах Одноклассники.ru і ВКонтакте

Системи грошових переказів досить слабо використовують можливості соціальних мереж, не усвідомлюючи всю їх важливість для піар-просування. У жовтні найпопулярнішою системою грошових переказів в соцмережах Однокласники і ВКонтакте стала система "Contact", яка має 1 059 учасників в групах.

- на другій сходинці - "UNIStream" (523 учасників в групах);

- на третій позиції - "Лідер" (101 учасник).

Найбільше системами грошових перекладом цікавляться в Росії і Абхазії

Кількість запитів про системах переказів багато в чому залежить від інтересу жителів країни до цієї сфери в цілому в Інтернеті. Як бачимо з даних графіка, ці показники різко знаходяться на стабільному рівні.

Дані наступної таблиці показують кількість запитів про системах платежів на 1 тисячу населення. Як бачимо, найвищі показники в Росії і Абхазії.

Пошуковий запит "Система грошових переказів" в жовтні росіяни вводили 4 061раз, згідно з даними сервісу wordstat.yandex.ru. Для порівняння:

- жителі Абхазії при населенні 240 705 чол. зробили 4 061 запитів;

- жителі Білорусі при населенні 9 464 000 чол. вводили 184 запитів;

- жителі України при населенні 45 590 000 чол. вводили аналогічний запит 502раза.

Найбільша ж кількість запитів з розрахунку на тисячу населення в Москві і Московській області, де 19 930 000 чол. зробили 1 651 запитів.

Найменше цікавляться системами грошових переказів, відповідно до запитів в Яндекс, жітеліАрменіі (0,002 запитів на 1 тис. Населення), Узбекистану (0,01 запитів), Таджикистану (0,0009 запитів), Азербайджану (0,0003 запитів) і Туркменії (0запросов ).

Що шукають в Інтернеті росіяни, вводячи в пошук слово "Система грошових переказів"

При пошуковому запиті "Система грошових переказів" росіяни найчастіше цікавляться конкретними системами і їх особливостями, що підтверджують такі пошукові запити wordstat.yandex.ru:

 • контактсістема грошових переказів - 1 111 запитів;
 • система грошових переказів корона - 515 запитів;
 • система золота корона грошові перекази - 509 запитів;
 • система грошових переказів лідер - 294 запиту;
 • система грошових переводовcontact - 160 запитів;
 • Юністрім система грошових переказів - 133 запиту;
 • система грошових переказів миттю - 101 запит;
 • система грошових переказів близько - 75 запитів.

Які системи платежів мають найнижчий рівень PR?

У жовтні большінствосістем грошових платежів були помічені російськими інтернет-ізданіямі.В таблицю увійшли тільки ті системи, про які ЗМІ згадували менше 10 разів на місяць.

Ефективність PR в Інтернет

Ефективність піару розраховується шляхом ділення кількості запитів в Яндекс.Директ на кількість згадок в Яндекс.Новости, і вказує на якість інформації, поширюваної про системах грошових переказів в ЗМІ.

У жовтні максимальний коефіцієнт ефективності PR мали такі системи: "Western Union", "Золота Корона", "UNIStream", "Бліц", "Анелік", "Лідер".

Необхідність перевести близьким, що знаходяться за тисячі кілометрів, гроші в терміновому порядку або ж самому отримати необхідну суму - хто не стикався з подібною проблемою хоча б раз в житті?
Які системи платежів мають найнижчий рівень PR?