Баночки і пляшечки

 1. Баночки і пляшечки Чого тільки немає у професійного косметолога або модниці-красуні. Зазирнувши...
 2. Як правильно вибрати баночку або пляшку
 3. Де купити баночки і пляшечки?

Баночки і пляшечки

Чого тільки немає у професійного косметолога або модниці-красуні. Зазирнувши на полицю столу або шафки можна побачити багато різних рідин, кремів або масок і всі вони зберігаються в пляшечках і баночках. такий одноразовий Чого тільки немає у професійного косметолога або модниці-красуні інвентар як: баночки і пляшечки стануть відмінним помічником майстра-косметолога, який хоче розфасувати або змішати косметичні засоби. Також банки підійдуть і для дрібного декору для нігтів , Такого як: стрази , бульонкі , паєтки . Порожні баночки або пляшечки підходять не тільки для косметологічних засобів, але і для домашнього використання.

Різновид баночок і пляшечок

 • Баночка для страз - має маленький розмір і надійно закривається кришкою.
 • Пляшка з помпою - підійде, для таких рідин як: ацетон, обезжириватель або тонік.
 • Пляшка для крему і гелю - пляшка має дозатор і маленький отвір.
 • Пляшка з ковпачком фліп - підійде для масел або засобів по догляду за тілом. Пляшка має маленький отвір, яке відкривається при натисканні на кришку.
 • Пляшка з кришкою - підійде для шампуню , Масел або косметологічних рідин.
 • Пляшка з довгим носиком - має дозатор і підійде для мусів, укладання волосся або засобів по догляду за тілом.
 • Пляшка з розпилювачем - має дозатор, який дозволить розпорошити в малих кількостях такі кошти як: рідина для кистей , засоби для стерилізації або масла для тіла.
 • Пляшка-апликатор - призначена для рівномірного розподілу фарби на волосся.
 • Пляшка скляна - має маленький розмір і призначена для лаків , гель-лаків або ж рідин для лікування нігтів .

Як правильно вибрати баночку або пляшку

 1. Матеріал з якого виготовляється тара для косметики часто це пластик, кераміка або скло. Найбільш кращим матеріалами вважається скло.
 2. На баночці повинна бути кришка, яка щільно закривається і не дозволяє засобу витекти або висипатися.
 3. Також чимало важливий колір пляшечки і баночки, найкраще якщо колір ємності білий або прозорий.

Як зберігати косметику: важливі правила

Щоб ваші улюблені косметичні засоби робили Вас красивою, потрібно за ними стежити. Не варто звертатися з засобами недбало, якщо хочете, щоб кошти приносили тільки користь.

Не варто зберігати косметику для особи і тіла у ванній, так як у ванній постійно змінюється температура, а також підвищена вологість, така атмосфера може з легкістю поміняти консистенцію кошти, а також скоротити термін її придатності Не варто зберігати косметику для особи і тіла у ванній, так як у ванній постійно змінюється температура, а також підвищена вологість, така атмосфера може з легкістю поміняти консистенцію кошти, а також скоротити термін її придатності. Не рідко косметика зберігається у ванній потрапляє під вплив ламп, що також дуже погано впливає на вміст баночок.

Завжди звертайте увагу на термін придатності кошти. Навіть сама професійна косметика від відомих брендів не може зберігається вічно. Краще не використовувати прострочену косметику, так як вона може викликати алергію і принести тільки шкоду.

Найкраще для зберігання косметики використовувати темні місця. Тихий куточок без світла і вологості збереже косметику надовго. Завжди потрібно щільно закривати кришечки баночок, щоб на крем не подала пил. Якщо цього не робити в косметичному засобі можуть початися процеси окислення, і воно швидше зіпсується. Безперечно, багато дівчат відразу ж викидають кришечку-підкладку з баночки, не варто цього робити, адже вона є додатковим захистом від пилу і бактерій.

Дуже часто спільно з кремами додаються спеціальні шпателя, які потрібно використовувати. Їх використання допомагає вберегти засіб від попадання бактерій і бруду. Якщо не хочете так заморочуватися завжди можна купити одноразові баночки для кремів і іншого з дозатором або у формі спрею, перелити туди засіб і користуватися із задоволенням.

Не зберігайте все підряд в холодильнику. Косметика яка не містить консервантів повинна зберігається в холодильнику, а ось Не зберігайте все підряд в холодильнику кошти на масляній основі не потребують цьому, так як після холодильника вони можуть змінювати свою консистенцію, а це значить, що і ефект зміниться. В ідеалі для зберігання можна придбати маленький холодильник . У ньому підтримується оптимальна температура в 12 градусів, що підходить для косметичний засобів.

Завжди будьте уважні до своєї косметики і стежте, щоб вона правильно зберігалася. Чим бережней Ви до неї ставитеся, тим більше користі вона принесе. Для зберігання косметики, можна купити на нашому сайті баночки і флакончики, які допоможуть зберігати кошти на вищому рівні.

Де купити баночки і пляшечки?

Баночки і пляшечки для косметичних засобів - це інвентар, який завжди в нагоді і забезпечить надійне зберігання різних рідин і сипучих речовин. Купити баночку і пляшечки за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазин TUFISHOP. У магазині TUFISHOP представлений великий вибір баночок різних розмірів і для різного призначення. Доставка товару здійснюється по всій території України, а також за її межі.

Де купити баночки і пляшечки?