Які амортизатори краще вибрати?

Кожен автолюбитель стикається з питанням: які амортизатори краще вибрати Кожен автолюбитель стикається з питанням: які амортизатори краще вибрати? Монро або Бильштайн, вітчизняні чи зарубіжні, а може бути, і зовсім не оригінальні амортизатори? Ринок амортизаторів в Росії досить великий. Щоб не помилитися з вибором, фахівці компанії «Будинок Амортизаторів» допоможуть розібратися в плюсах і мінусах амортизаторів відомих марок.
Магазин «Будинок Амортизаторів» регулярно проводить спеціальні акції та конкурси на сайті, під час яких Ви можете придбати амортизатори зі знижкою.
амортизатори Монро

Американська компанія Монро, вважається винахідником амортизаторів. У всякому разі, саме так написано в її прес-релізах. Зараз 70% амортизаторів Монро встановлюються при складанні в нові машини на конвеєрах Європи і Америки. Спеціально для ринку запчастин Монро створило серію амортизаторів Reflex (Рефлекс). Їх особливість - це оригінальна конструкція клапанів для максимально повного контакту з дорогою.

На початку 90-х Монро першою відкрила офіс в Росії і, фактично монопольно, заволоділа нашим ринком. Сьогодні за це доводиться розплачуватися - схоже, що Монро просто всім набридли.

Інша проблема Монро в головах наших споживачів. Є міф, що японські амортизатори краще для японських машин, німецькі - для німецьких, наприклад, БМВ, Мерседес, а для кого тоді в Росії американське Монро?
Сакс / Бога

Інша проблема Монро в головах наших споживачів

Німецька компанія Сакс одна з найстаріших в Європі. Виробляє не тільки амортизатори, але і зчеплення. Сьогодні вона володіє двома торговими марками: Сакс і Бога. Амортизатори Сакс мають репутацію якісних і надійних - і це так і є.

На жаль, Сакс поступово йде з ринку запчастин, зосередившись на розробці нових видів підвісок і постачання на конвеєри Мерседеса, БМВ, Фольксвагена. За даними останнього статистики, амортизатори Сакс займають 70% німецького ринку і майже зникли з російського.
Каяба (KYB)
На жаль, Сакс поступово йде з ринку запчастин, зосередившись на розробці нових видів підвісок і постачання на конвеєри Мерседеса, БМВ, Фольксвагена

Японська компанія Каяба зі своєю продукцією увірвалася на ринок Єкатеринбурга на рубежі 2000-х років. І відразу зайняла лідируючі позиції. І це можна пояснити. Адекватна ціна, великий асортимент, і прийнятну якість - ось козирі Каяба. В Японії, у себе на батьківщині, і в усій Азії Каяба теж користується авторитетом. Будучи постачальником амортизаторів для Тойоти, Мазди, Хонди і деяких корейських машин, якість амортизаторів Каяба відповідає їхньому високому японському походженням.
Токико (Tokico)

Другий найбільший виробник амортизаторів в Японії. На жаль, більше розповсюджений у самій Японії і в США. Цікавий тим, що амортизатори для автомобільного виробництва і для ринку запасних частин випускаються на одному конвеєрі.

До речі, любов американських автолюбителів до Tokico виник не випадково. На думку багатьох експертів, амортизатори Tokico дещо м'якше тих же KYB, що при наявності хайвеїв - безперечне достоїнство. У США амортизатори Токико були визнані кращими на думку асоціації дистриб'юторів в 2006, 2008 і 2009 роках. Ось приклад того, що хороші амортизатори можуть бути дешевими.

У цю ж цінову нішу (але тільки знизу) прагнуть і численні, безіменні китайські вироби. Але їх якість зростає не так швидко, як кількість. Найчастіше на оригінал схожий тільки зовнішній вигляд китайського амортизатора.
Коні (Koni)

У цю ж цінову нішу (але тільки знизу) прагнуть і численні, безіменні китайські вироби

Голландські амортизатори Коні завжди були легендою в Єкатеринбурзі. Дуже мало щасливців встановило їх собі в автомобіль, але майже всі цього хотіли! В чому причина? У ціні! Амортизатори Коні дійсно гарні і навіть унікальні, але, як все унікальне - дороги. Досить сказати, що кожен шток амортизатора, крім звичайного контролю, візуально і вручну контролюється на блікованіе хромованою поверхні.

Коні гарні для тюнінгу підвіски, але це не завжди відповідає потребам простих водіїв. Втім, відомі реальні випадки, коли пробіг амортизаторів Коні на автомобілі перевищував 150000 км. І коли автомобіль йшов в утиль, господар знімав з нього єдину деталь - амортизатори Коні.
Більштайн

Більштайн - це ім'я ось уже 50 років міцно асоціюється з такими поняттями, як інновації, якість, лідерство. Німецькі амортизатори Бильштайн - легенда автомобільної індустрії та міжнародного автоспорту. З тих пір, як в 1954 році однотрубні газові амортизатори Бильштайн вперше стали серійно встановлюватися на автомобілі Мерседес-Бенц, компанія Більштайн пройшла стрімкий шлях розвитку ставши лідером серед розробників і виробників амортизаторів.

Німецькі лабораторії в своїх публікаціях наполягають, що амортизатори високого тиску Більштайн краще за інших справляються з несподіваним акваплануванням (!) На дорозі. Інженери Каяба і Монро роками б'ються над зменшенням гальмівного шляху при екстреному гальмуванні, зате фахівці Більштайн підвищують упевненість в проходженні поворотів.
Фахівці компанії «Будинок Амортизаторів» завжди допоможуть Вам зробити правильний вибір. Приїжджайте до нас, за чашкою ароматної кави допоможемо Вам своїм професійним радою!

На правах реклами.

Кожен автолюбитель стикається з питанням: які амортизатори краще вибрати?
Монро або Бильштайн, вітчизняні чи зарубіжні, а може бути, і зовсім не оригінальні амортизатори?
Є міф, що японські амортизатори краще для японських машин, німецькі - для німецьких, наприклад, БМВ, Мерседес, а для кого тоді в Росії американське Монро?
В чому причина?