Ремонт амортизаторів пральної машини

 1. Ціни на ремонт амортизаторів пральних машин
 2. Ознаки, що визначають поломку амортизаторів:
 3. Типи несправностей демпферів (амортизаторів)
 4. Перевірка деталей на наявність несправностей
 5. Як виконати ремонт амортизатора пральної машинки
 6. Відео про ремонт амортизаторів пральної машини

Амортизатор пральної машини розташований знизу обертового барабана, будучи його рухомий основою, і має циліндричну форму Амортизатор пральної машини розташований знизу обертового барабана, будучи його рухомий основою, і має циліндричну форму. Під час вібрації і обертання, в дію приводиться поршень і пружини, що знаходяться всередині стійки, таким чином, компенсуючи такі коливання, утримуючи машинку на місці, не передаючи руху зовнішньому короба.

У найбільш сучасних моделях брендів Electrolux , LG , BEKO розташування даного вузла передбачено на демпферах, що робить процедуру діагностики і ремонту ртлічной від звичної. Ціна при цьому на заміну або відновлення істотно не змінюється, а залишається в доступному ціновому сегменті.

Ціни на ремонт амортизаторів пральних машин

Найменування послуги Ціни Заміна амортизаторів (без розбирання бака) а від 2 500 руб. Заміна амортизатора з розпилюванням бака від 3 500 руб.

Ремонт амортизаторів / демпферів - від 2 500 руб!

Викличте майстра по телефону:

(499) 703-01-53

або залиште заявку на ремонт

Довірте вашу техніку професіоналам!

Ознаки, що визначають поломку амортизаторів:

 • стукіт і скрип, що видаються машинкою під час обертання;

 • гучні удари, які свідчать про наявність поломок, серед яких погнутий демпфер і зламаний амортизатор;

 • барабан прокручується із зусиллям, що також спостерігається при злетілися ремені або відсутності мастильного матеріалу в поршні стійки.

Типи несправностей демпферів (амортизаторів)

Серед найпоширеніших поломок, які навряд чи вдасться усунути своїми руками, не володіючи відповідним досвідом, хотілося б виділити наступні:

 • Зношування вкладишів - природний знос, пов'язаний з регулярною експлуатацією техніки, усувається за допомогою заміни деталі.

 • Деформація, пов'язана з механічним пошкодженням, а саме: тріщинами, сколами і т.п. Вартість відновлення буде вище, ніж їх заміна, до того ж ремонт амортизаторів пральної машини в даному випадку є нераціональним.

 • При зношуванні кріпильних болтів спостерігається зрив з амортизаторів і невиконання своєї функції. Як попередження такого явища слід проводити періодичну регулювання вузла в уникненні більш серйозного ремонту пральної машини

Перевірка деталей на наявність несправностей

Перш ніж замовити ремонт демпфера пральної машини або амортизатора і купувати запчастини для заміни, слід звернутися в наш сервісний центр Перш ніж замовити ремонт демпфера пральної машини або амортизатора і купувати запчастини для заміни, слід звернутися в наш сервісний центр. Ми забезпечимо оперативний виїзд протягом години по Москві і проведемо діагностику безкоштовно, щоб з'ясувати, в якому саме вузлі сталася поломка, чи підлягає вона заміні або відновленню. На місці наш представник також оголосить план необхідних заходів і скільки коштує повний спектр робіт і матеріали.

Найпоширеніший спосіб дістатися до амортизаторам - це розібрати задню кришку, але в деяких моделях вони встановлені біля передньої і тоді буде потрібно виконання наступних дій:

 • відкручуємо фіксують болти ззаду і знімаємо верхню кришку;

 • знімаємо лоток для завантаження порошку і нижню панель;

 • демонтуємо блок управління, обережно отсоединяя дроти і підводять контакти; при наявності достатнього досвіду модуль управління можна повністю не знімати, а частково і акуратно, поклавши його зверху;

 • зняти передню панелі, підчепивши край заправленого хомута викруткою.

Перевірити функціональність слід, знявши деталь і вручну зробивши рух стискання / разжіманія. Якщо дія вдалося виконати досить просто, то амортизатор зношений, тому що в справному стані знадобляться значні зусилля для приведення його в дію.

Як виконати ремонт амортизатора пральної машинки

Для заміни демпфера або амортизатора знадобиться спочатку визначитися з їх різновидом:

 • Вертикальні закріплені в нижній частині корпусу, фіксація проводиться до обертається барабану. Для демонтажу потрібно зняти бак, а потім поміняти амортизатори.

 • Демпфери закріплені за допомогою пластикових штирів і болтів. Спочатку потрібно від'єднати нижній кріплення, а потім демонтувати з'єднання з баком.

Відео про ремонт амортизаторів пральної машини


Коди помилок пральних машин
Діагностика несправностей пральних машин