Ремонт пральних машин Київ Заміна амортизаторів в пральній машині

Пральні машини, як і інша побутова техніка, вимагають особливого догляду і потребують своєчасному обслуговуванні. Якщо при роботі машинки ви чуєте сторонній шум, необхідно відразу вжити заходів щодо усунення несправності. Дуже часто, сильна вібрація може бути викликана поломкою амортизаторів в пральній машині. Для чого потрібні амортизатори і чим це супроводжується?

У всіх пральних машинах, для того, щоб пом'якшити вібрацію під час прання і віджиму - встановлюють спеціальні амортизатори У всіх пральних машинах, для того, щоб пом'якшити вібрацію під час прання і віджиму - встановлюють спеціальні амортизатори. За багато років експлуатації машинки, вони можуть стертися, прогнутися і в слідстві чого - поломка. Вихід зі строю амортизаторів супроводжується стукотом барабана під час роботи пральної машини. В сучасних машинках амортизатор називають демпфером, який кращий за попередні своїх аналогів. Різниця між ними в тому, що в демпфері замінили пружину спеціальним пристроєм, що дає можливість збільшити їх термін експлуатації.

Найчастіше, в демпфері стираються прокладки і вкладиші, які хоч і підлягають ремонту, але окремо е продаються. Кращим виходом із ситуації буде покупка нового амортизатора, він прослужить ще багато років і плюс він буде на гарантії.

Але перед тим як ви вирішили замінити демпфер, переконайтеся в тому, що проблема саме в ньому. Кращим виходом буде провести діагностику механізму. Для цього потрібно згідно з інструкцією, знайти в стирання машині його розташування і отримати вільний доступ до демпфера, розібравши машинку в потрібному місці. Далі необхідно відкрутити нижній болт, який тримає механізм і рукою спробувати його стискати. У разі якщо амортизатор легко продавлюється - він вимагає заміни.

Якщо у вас виникла проблема з машинкою - зверніться до майстра по ремонту пральних машин, він швидко і легко визначить характер поломки, зробить швидку діагностику джерела поломки і полагодить все ефективно.
Якщо у вас виникла проблема з машинкою - зверніться до майстра по ремонту пральних машин, він швидко і легко визначить характер поломки, зробить швидку діагностику джерела поломки і полагодить все ефективно

Поділитися "Заміна амортизаторів в пральній машині"

Для чого потрібні амортизатори і чим це супроводжується?