заміна амортизаторів

  1. Основні причини виходу з ладу
  2. Наслідки несвоєчасної заміни амортизаторів
  3. Скільки коштує заміна передніх і задніх амортизаторів?
  4. Переваги ремонту в нашій компанії

послуга Вартість

заміна амортизатора

від 32 руб

* Юр.особою необхідно додати 20% до вартості (ПДВ)

Професійна, якісна заміна амортизаторів повинна проводитися періодично, при перших ознаках поломки або знизити ефективність його роботи. Заміна передніх амортизаторів потрібно частіше, так як на вісь припадають великі навантаження. Заміна задніх амортизаторів необхідна при появі протікання, розгойдуванні автомобіля на ходу і інших симптомах поломки.
Професійна, якісна заміна амортизаторів повинна проводитися періодично, при перших ознаках поломки або знизити ефективність його роботи
Ми рекомендуємо проводити заміну задніх і передніх амортизаторів завжди паралельно: залишати спереду стару пару, а ззаду встановлювати нову можна! Взагалі, потрібно дивитися по ситуації. Можливо, буде доцільно обмежитися установкою нових сайлентблоков , Особливо якщо мова йде про японський або американському автомобілі.

Основні причини виходу з ладу

Наш досвід показує, що найчастіше заміна амортизаторів необхідна через:

  • деформованого верхньої опори;
  • зношених відбійників;
  • виходу з ладу сальника штока або клапанного механізму.

Наслідки несвоєчасної заміни амортизаторів

Заміна амортизатора задньої підвіски або деталей в передній частині транспортного засобу є обов'язковою, при появі перших відчутних складнощів. Якщо вчасно не звернутися в автосервіс, збільшується ризик позаштатних ситуацій на дорозі.

При несправних стійках автомобіль розгойдується в процесі руху. На будь-який купині або при слизькому дорожньому покритті підвищується ризик ДТП. Вартість заміни задніх амортизаторів швидко виправдовується. Якщо вчасно не замінити зношені деталі, навантаження передаються на кузов автомобіля, підвіску, трансмісію. В результаті може виникнути потреба в більш дорогому ремонті.

Скільки коштує заміна передніх і задніх амортизаторів?

Вартість заміни передніх амортизаторів залежить від марки і моделі транспортного засобу, типу встановлених деталей. Існують такі різновиди вузлів даної конструкції:

  • Найбільш прості масляні моделі. Ціна заміни амортизаторів доступна для будь-якого власника автомобіля.
  • Вироби газового типу за ціною і якістю є найбільш дорогими і ефективними. Вартість заміни амортизаторів, при виборі механізмів даного типу, обходиться недешево.
  • Найбільш поширеними і затребуваними на ринку є газо-масляні моделі. Ціна заміни амортизаторів виправдовується якістю і довговічністю продукції.

Дізнатися, скільки коштує заміна передніх або задніх амортизаторів, можна в нашому автосервісі . Інженери виконають діагностику, визначать необхідність заміни, запропонують кілька варіантів відновлення працездатності на вибір.

Переваги ремонту в нашій компанії

Майстри СТО «Міура» досконало володіють технологією ремонту транспортних засобів будь-яких марок і моделей і здатні виконати заміну передніх і задніх амортизаторів швидко і якісно. При цьому ціна на послугу буде більш ніж адекватна!

Дізнатися, скільки коштує заміна амортизатора, можна у менеджерів компанії. Звертаючись в наш автосервіс, кожен клієнт може розраховувати на високу якість робіт, установку надійних, довговічних амортизаторів відомих брендів. Також ми надаємо гарантію на виконані операції і встановлені деталі.

Радимо Вам в комплексі із заміною амортизаторів зробити:

Корисні відеоматеріали

Обслуговуються марки авто:

Поділіться з друзями:

Скільки коштує заміна передніх і задніх амортизаторів?