Анна Семенович обурена своїми голими знімками

(Казань, 7 березня, «Татар-інформ»). В напередодні 8 березня співачка, актриса, телеведуча, спортсменка і просто красива дівчина Анна Семенович вирішила показати свої оголені принади журналу "Playboy". Ця фотосесія привела в невимовний захват її шанувальників чоловічої статі. Всі визнали, що ці знімки можна назвати найкращими в її колекції.
(Казань, 7 березня, «Татар-інформ»)

Однак з'ясувалося, що фотографії були вкрадені з "засекреченої" папки комп'ютера. Підготовлені для журналу «Playboy» знімки повинні були побачити світ лише через місяць, але в редакції журналу знайшовся "умілець", який взяв фотографії з закритою для сторонніх папки і поширив їх в Інтернеті. Звичайно, незабаром про це дізналася і сама героїня фотосесії, яка зовсім не очікувала побачити свої пікантні знімки в інтернеті, раніше ніж в журналі.
«Мені дуже прикро за чудову і дуже працелюбну редакційну команду, - зізналася Ганна "КП" . - Ми виконали велику складну роботу. Фотосесія тривала майже 8 годин. Я залишилася дуже задоволена результатом, із задоволенням дивилася верстку, чекала виходу номера. Чесно сказати, я навіть нікому зі знайомих не стала показувати ці фотографії, хотіла, щоб вони все побачили в журналі, адже це зовсім інша якість і відчуття від роботи фотографа ».
Однак з'ясувалося, що фотографії були вкрадені з засекреченої папки комп'ютера
Подібна поведінка співробітника Анна Семенович назвала «свинством» : «І ось через одного недбайливого співробітника фотографії облетіли весь Інтернет до виходу самого журналу. Це просто свинство! Для мене це звичайне піратство і злодійство. Все одно, якби, наприклад, хтось із співробітників студії звукозапису виклав в мережу пісню до прем'єри. Але, на жаль, серед нас є такі недобросовісні персонажі ».

Семенович злилася в пристрасному поцілунку з Бледанс (фото)


Олена Беркова навчить жінок заробляти тілом (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.