анодування алюмінію

Наша компанія вже багато років займається анодуванням, фарбуванням в декілька кольорів і Електрополіровка (створює блиск на поверхні) алюмінію, листової сталі і деяких сплавів Наша компанія вже багато років займається анодуванням, фарбуванням в декілька кольорів і Електрополіровка (створює блиск на поверхні) алюмінію, листової сталі і деяких сплавів. Анодування - це процес, заснований на створенні шару оксиду на поверхні деталі. Анодування застосовується:

· Для антикорозійної та механічної захисту поверхні металу,

· В декоративних цілях - анодовані зеракальний алюміній Аланод набуває характерну фактуру, а шляхом додавання в електроліт фарбувальних речовин, можна отримати на поверхні міцне, кольорове покриття.

Хочемо звернути вашу увагу, що наша компанія дотримується принципу, що якість - це головна суть послуг, що надаються. Для кожного асортименту ми підходимо індивідуально, щоб в повній мірі використовувати технологічний процес, отже, зменшити вартість виконуваної послуги.

Наша компанія гарантує високу якість, пропонує помірні ціни на послуги. Ми не в змозі визначити заздалегідь вартість, тому запрошуємо вас заповнити форму, що дозволить нам оцінити послуги на дану деталь.

Постійним клієнтам ми пропонуємо привабливі форми співробітництва - знижки, миттєві терміни виконання, вигідні терміни оплати. Ми прагнемо відповідати всім вишуканим вимогам наших партнерів.

Анодування підвищує стійкість алюмінію до корозії, а багата палітра кольорів і неповторна естетика поверхні, дозволяє підвищення візуальних переваг алюмінію. Ми маємо великий досвід в анодуванні чорним, червоним і синім кольором. Максимальні габарити анодованих деталей: 4,2 м х 1,5 м х 0,6 м. Ми пропонуємо:

· Анодування типу 2 C0E0, C0E6,

· Анодування типу 3 "жорсткий" C0E0, C0E6,

· Анодування типу 2 з забарвленням - анодування чорним, жовтим, помаранчевим, синім і червоним кольором.

Наша компанія виконує оксид покриття в класі від AA5 до AA25 в залежності від застосування елемента.