Дверна фурнітура - ручки для міжкімнатних та вхідних дверей

Фільтр товарів Фільтр товарів   Ручки дверні Опис категорії   Будь-які двері, будь то вхідні або міжкімнатні, потребує дверних ручках Ручки дверні Опис категорії

Будь-які двері, будь то вхідні або міжкімнатні, потребує дверних ручках. Це один з важливих елементів прикраси двері і, в той же час, своєрідний ключ.
За своєю конструкцією вони поділяються на стаціонарні і натискні. Стаціонарні ручки встановлюються на дверне полотно без взаємодії з замком. Такі ручки можна тільки тягнути або штовхати.
Нажімниє ручки для дверей, навпаки, при натисканні взаємодіє з замком, приводячи в рух засувку, тим самим дозволяючи закривати або відкривати двері.
У свою чергу натискні дверні ручки поділяються на роздільні ручки (ручки на РОЗЕТ) і ручки на планці.

У свою чергу натискні дверні ручки поділяються на роздільні ручки (ручки на РОЗЕТ) і ручки на планці

Сучасні дверні ручки роздільні на вітчизняному ринку дверної фурнітури представлені у величезному асортименті. Сьогодні можна купити ручки на РОЗЕТ як вітчизняного, так і європейського виробника. Демократична ціна роздільних дверних ручок зробила їх дуже популярними у вітчизняного споживача.
Використання зносостійкого матеріалу при виготовленні таких ручок забезпечило їм не тільки надійність, але і довговічність. Різноманітність колірних рішень дозволяє підібрати ручки на РОЗЕТ до будь-яких дверей.
Роздільні ручки можна встановлювати як на дерев'яні, так і на металеві двері. Ручки на розетках закріплюються до полотна дверей за допомогою гвинтів або шурупів. Підстава таких ручок, як правило, робиться з матеріалів підвищеної міцності, що дозволяє забезпечити максимально надійне кріплення до будь-яких, навіть металевим, дверей. Роздільні ручки виготовляються зі сплаву латуні, міді, цинку і т.д. Багато виробників наносять на тіло ручки захисні шари, які забезпечують механічну і естетичну довговічність. Ручки роздільні мають великий гарантійний термін. Різноманітність дизайну, високу якість, легкість установки і помірна вартість зробили такі ручки дуже затребуваними.

Різноманітність дизайну, високу якість, легкість установки і помірна вартість зробили такі ручки дуже затребуваними

Для міжкімнатних дверей часом не потрібно особливої ​​секретності, досить просто зафіксувати двері, щоб вона не відкривалася. Для цього використовуються ручки-засувки. Різноманітність таких ручок вражає. Однак проівзодітеля ручок передбачають ще й накладки порожні для кожної ручки-засувки для забезпечення єдиного стилю замку. Порожня накладка не виконує особливих захисних функцій, її призначення - краса і фіксація міжкімнатних дверей.
Особливу групу накладок представляють wc-комплекти. Це фіксатори в ручці-клямці, які замикають двері. WC-комплекти встановлюються в дверях ванних кімнат і вбиралень, а також в кухонних дверях. Крім того wc-комплекти забезпечать самітність в домашньому кабінеті і збереження продуктів у коморі.

Крім того wc-комплекти забезпечать самітність в домашньому кабінеті і збереження продуктів у коморі

Дверні ручки на планці
Що включає в себе поняття «хороші двері»? По-перше, вона повинна легко і надійно закриватися. По-друге, зручно відкриватися. По-третє, вона повинна бути красивою.
Щоб дотримати всі ці вимоги необхідно не тільки придбати якісну двері і замок, але і найсерйознішу увагу приділити вибору ручок для дверей.
Дверні ручки на планці на сьогоднішній день вважаються найбільш затребуваним типом дверних ручок. Сьогодні на вітчизняному ринку купити дверні ручки на планці можна будь-які: починаючи від ручок, виконаних в строгому класичному стилі і закінчуючи ручками самого незвичайного і сучасного дизайну. Купити дверні ручки на планці можна: зі сталі, алюмінію, цинкового сплаву і т.д.
Міжкімнатні ручки дверні на планці, як правило, мають стійке декоративне покриття. Такі ручки здатні дуже ефектно прикрасити будь-які двері. Багатий асортимент дозволяє споживачеві легко знайти потрібний варіант дверних ручок, відповідний самому вишуканому смаку. Дверні ручки на планці прекрасно підходять для комплектації замків з засувом і засувкою. Міжкімнатні ручки дверні на планці також відрізняються за якістю, дизайну і ціні. При покупці дверних ручок на планці необхідно знати міжосьова відстань на двері.
Дверні ручки на планці - це унікальна можливість перетворити будь-яку навіть саму непоказну двері.

Дверні ручки на планці - це унікальна можливість перетворити будь-яку навіть саму непоказну двері

ручки скоби
На перший погляд може здатися, що дверна ручка - річ проста і звичайна. Однак саме ручка може прикрасити і значно змінити інтер'єр вашої квартири. Зростаюча з кожним роком конкуренція змушує виробників розробляти все нові і нові моделі дверної фурнітури. Одним з найбільш оптимальних варіантів по співвідношенню ціни і якості є ручки скоби. Виробниками випускаються ручки скоби різного призначення, а саме: ручки скоби для меблів і ручки скоби для дверей. Ручки скоби для дверей встановлюються на вхідні і розсувні двері. Широко використовується ручка скоба дверна для вуличних приміщень. Ручка скоба дверна має ряд істотних переваг перед іншими типами дверних ручок. Ручки скоби для дверей надійні в експлуатації, зручні в установці, мають привабливий зовнішній вигляд. Ручка скоба дверна - функціональна, міцна і довговічна.

Ручка скоба дверна - функціональна, міцна і довговічна

Дверні ручки FZB 15-148 AB (важкі) для китайських дверей

Дверні ручки FZB 15-148 AB (важкі) для китайських дверей

Накладка під євроциліндр Trion ET-32 MCF

Накладка під євроциліндр Trion ET-32 MCF

Ручка скоба Kedr INNOX HLD-628 (НА ЗАМОВЛЕННЯ)

не визначена не визначена   Дверна ручка для розсувних дверей Comit 31003 AB   Дверна ручка для розсувних дверей Comit 31003 SN (ОЧІКУЄТЬСЯ) Дверна ручка для розсувних дверей Comit 31003 AB Дверна ручка для розсувних дверей Comit 31003 SN (ОЧІКУЄТЬСЯ)

Ручка дерев'яна в асортименті

Ручка скоба Trion K-00308 CoffeeРучка скоба Trion K-00308 Coffee

Ручка скоба Trion KP002 Coffee (ОЧІКУЄТЬСЯ)

Ручка скоба Trion KP002 Coffee (ОЧІКУЄТЬСЯ)

Фіксатор Trion WC-32 MCF

Фіксатор Trion WC-32 MCF

Накладка під євроциліндр Apecs Premier DP-C-05-AB

103грн. 114грн. 103грн Ручка скоба Trion K00207 Coffee (ОЧІКУЄТЬСЯ)

Ручка-стяжка Зефір біла

Дверна ручка MVM SDH-1 AB на розсувні дверіДверна ручка MVM SDH-1 AB на розсувні двері

Дверна ручка для розсувних дверей 96 мм SN / CP

Дверна ручка для розсувних дверей 96 мм SN / CP

Накладка під євроциліндр Apecs Premier DP-C-05-SQUARE-AB

115грн. 128грн. 115грн Ручка скоба Trion K00303 Coffee Ручка-стяжка Зефір коричнева Ручка скоба Trion K00401 Coffee (НА ЗАМОВЛЕННЯ)

Ручка-стяжка Тандем Р-1 коричнева (ОЧІКУЄТЬСЯ)

Дверна ручка MVM SDH-2 AB на розсувні дверіДверна ручка MVM SDH-2 Black на розсувні дверіДверна ручка MVM SDH-2 MA на розсувні дверіДверна ручка MVM SDH-2 MACC на розсувні дверіДверна ручка MVM SDH-2 SN / CP на розсувні дверіДверна ручка MVM SDH-2 White на розсувні дверіДверна ручка MVM SDH-2 AB на розсувні дверіДверна ручка MVM SDH-2 Black на розсувні дверіДверна ручка MVM SDH-2 MA на розсувні дверіДверна ручка MVM SDH-2 MACC на розсувні дверіДверна ручка MVM SDH-2 SN / CP на розсувні дверіДверна ручка MVM SDH-2 White на розсувні двері

Накладка під євроциліндр Apecs DP-C-05-AN

99грн. 114грн. 99грн

Ручка скоба Martinelli Cometa G

Ручка-клямка Аріко ЗЩ 114-5 білаРучка-клямка Аріко ЗЩ 114-5 біла

Ручка-клямка Аріко ЗЩ 114-5 коричнева

Дверні ручки на планці з фіксатором Trion Polis AL WC ABДверні ручки на планці з фіксатором Trion Polis AL WC AB

У кошику немає товарів

папка порівняння

У папці порівняння
немає товарів