Личинка замка

Личинка замка дверей

Замок в двері, який служить для безпеки житла, може бути відкритий за допомогою відмичок або підбору ключів. В циліндровому замку маніпулятивним методам розтину протистоїть циліндровий механізм (серцевина замка), який може бути різного рівня складності і секретності. Серцевина замка дверей (личинка замка дверей) - механізм, що переміщає і фіксує в робочому положеннях засув замку і забезпечує таємність замка за допомогою механізму секретності.

Фірма ТОВ «ТБМ Бел» пропонує до реалізації серцевини дверного замка фірми ELEMENTIS і ROTO, які випускаються двох видів: 5 штифтів секретності, так званий «англійський ключ» і 6 штифтів секретності - перфорований ключ.

Слід зазначити, що застосовуючи ключі з бічної перфорацією можна досягти високого рівня безпеки серцевини замка дверей.

Високий захист від висвердлювання досягається за рахунок спеціальних, міцних, сталевих штифтів, які розташовані всередині корпусу личинки замка дверей.

Високий захист від висвердлювання досягається за рахунок спеціальних, міцних, сталевих штифтів, які розташовані всередині корпусу личинки замка дверей

Серцевина замка ELEMENTIS і ROTO

Личинки замку ELEMENTIS і ROTO випускаються із сталі високої якості, із застосуванням сучасних інноваційних технологій. Виробник випускає циліндрові механізми широкого розмірного ряду, що дозволяє легко провести необхідний підбір механізму під систему з різних матеріалів: алюмінієвих сплавів, дерева або пластику.

Серцевини дверного замка фірми ELEMENTIS і ROTO сумісні з усіма сучасними замками. Їх застосовують в пластикові, алюмінієві двері, вони також підходять для дверей з дерева, що випускаються будь-якими країнами-виробниками, включаючи Німеччину і Китай.

ELEMENTIS і ROTO є сумлінними виробниками, - личинки замка проходять попереднє випробування на міцність і надійність.

Компанія ТОВ «ТБМ Бел» пропонує широкий асортимент циліндрових механізмів (серцевина замка). При зверненні в нашу фірму, фахівці допоможуть підібрати найкращий варіант безпеки личинки замка.

Серцевина для замка купити в Мінську

Якщо Ви шукайте «купити серцевину для замку» і «циліндровий механізм купити», то циліндровий механізм купити в Мінську можна в нашому магазині ТБМ-Маркет за адресою м.Мінськ, вул. Сирокомлі, д. 12, пом. 7Н . А також купити личинку замку Ви можете в нашому інтернет-магазині відвідавши сайт www.tbmmarket.by , Або зателефонувавши за телефоном: 8 (017) 555 30 23.