Продаж і установка замків / Замки Apecs. Локсервіс, Київ

  1. Apecs T-34
  2. Apecs T-5
  3. Apecs T-72
  4. Apecs 4KC-M90
  5. Apecs 4KC-M70Z-C01

Компанія Apecs була створена в 1991 році як виробниче підприємство, основною спеціалізацією якого був випуск замків і замково-залізних виробів

Компанія Apecs була створена в 1991 році як виробниче підприємство, основною спеціалізацією якого був випуск замків і замково-залізних виробів. Вибір сегменту ринку виявився більш ніж вдалим, і продукція Апекс відразу знайшла свого покупця. Високотехнологічне виробництво на декількох заводах з сучасним обладнанням, конструкторські бюро, які розробляють нові моделі на основі споживчих переваг, жорсткий контроль якості - все це робить продукцію Apecs надійною і довговічною.

сайт: www.apecs.info

Apecs T-34

Виразний (циліндровий, основний під ручку, з тягами для 3-х стороннього замикання), засув виконаний у вигляді чотирьох ригелів. Замок призначений для установки у вхідні металеві двері. Служить і для замикання, і для фіксації дверей за допомогою засувки. Засувка забирається поворотом ручки. Сертифікація в Росії.

Сертифікація в Росії

Apecs T-5

Виразний (циліндровий, основний під ручку), засув виконаний у вигляді чотирьох ригелів. Замок призначений для металевих вхідних дверей, що відкриваються як всередину, так і назовні. Служить і для замикання, і для фіксації дверей за допомогою засувки. Засувка забирається поворотом ручки. Сертифікація в Росії.

Сертифікація в Росії

Apecs T-72

Виразний (циліндровий, основний під ручку, з тягами для 3-х стороннього замикання), засув виконаний у вигляді чотирьох ригелів. Корпус важкого врізного замка підвищеної взломостойкості. Служить і для замикання, і для фіксації дверей за допомогою засувки. Засувка забирається поворотом ручки. Сертифікація в Росії.

Сертифікація в Росії

Apecs 4KC-M90

Циліндровий механізм підвищеної секретності. Високобезпечний, профільний ключ з двосторонньою перфорацією, латунний корпус. 12 високоточних пинов зі сталі. Комплектується монтажним ключем (5 + 1 ключ) з можливістю перекодування циліндрового механізму. Захисний штифт і 4 сталевих кульки. Ключ / ключ.

Ключ / ключ

Apecs 4KC-M70Z-C01

Циліндровий механізм підвищеної секретності. Високобезпечний, профільний ключ з двосторонньою перфорацією, латунний корпус. Високоточні Піни зі сталі. Комплектується 6 ключами без перекодування циліндрового механізму. Захисний штифт і 4 сталевих кульки. Ключ / вертушка. Колір - нікель.

Уточнюйте наявність комплектуючих у наших фахівців. Детально ознайомитися з застосовуваної нами фурнітурою і замкової продукцією, ви зможете при виклику нашого фахівця. Асортимент замків і фурнітури постійно змінюється і може відрізнятися від того, який представлений на нашому сайті. У кожному індивідуальному випадку майстром визначаються варіанти оптимальної заміни ваших старих замків на нові.

У кожному індивідуальному випадку майстром визначаються варіанти оптимальної заміни ваших старих замків на нові