Установка і заміна фурнітури / Дверні доводчики. Локсервіс, Київ

  1. Доводчик Apecs (ДД1-55G)
  2. Доводчик Apecs (ДД1-70K)
  3. Доводчик Apecs (ДД2-100K-M)

При комплектуванні двері доводчиком основний фактор, який впливає на вибір, це вага бронедвері. Залежати від цього буде і ціна самого доводчика. Кількість петель залежить від маси двері. Двері вагою понад 60 кг потребують трьох петлях. Можлива установка петель з підшипником - це підвищує плавність ходу дверного полотна. При комплектуванні двері доводчиком основний фактор, який впливає на вибір, це вага бронедвері

Доводчик Apecs (ДД1-55G)

Доводчик дверний c функцією фіксації, призначений для установки на двері офісних і житлових приміщень (як на ліві, так і на праві двері). Максимальне зусилля 55 кілограм. Колір золото. Лінія Apecs Simple. Ми рекомендуємо замовляти установку доводчиків для сталевих дверей, яким необхідно дозакритія.

Ми рекомендуємо замовляти установку доводчиків для сталевих дверей, яким необхідно дозакритія

Доводчик Apecs (ДД1-70K)

Доводчик дверний c функцією фіксації, призначений для установки на двері офісних і житлових приміщень (як на ліві, так і на праві двері). Максимальне зусилля 70 кілограм. Колір коричневий. Лінія Apecs Simple. Ми рекомендуємо замовляти установку доводчиків для сталевих дверей, яким необхідно дозакритія.

Ми рекомендуємо замовляти установку доводчиків для сталевих дверей, яким необхідно дозакритія

Доводчик Apecs (ДД2-100K-M)

Доводчик дверний c функцією фіксації, призначений для установки на двері офісних і житлових приміщень (як на ліві, так і на праві двері). Максимальне зусилля 100 кілограм. Доводчик морозостійкий. Колір сірий. Ми рекомендуємо замовляти установку доводчиків для сталевих дверей, яким необхідно дозакритія.

Уточнюйте наявність комплектуючих у наших фахівців. Детально ознайомитися з застосовуваної нами фурнітурою і замкової продукцією, ви зможете при виклику нашого фахівця. Асортимент замків і фурнітури постійно змінюється і може відрізнятися від того, який представлений на нашому сайті. У кожному індивідуальному випадку майстром визначаються варіанти оптимальної заміни ваших старих замків на нові.

У кожному індивідуальному випадку майстром визначаються варіанти оптимальної заміни ваших старих замків на нові