Заміна замків Київ | Установка замків в Києві - ZDVERI

  1. Будьте в безпеці - з нами це можливо! Напрямком нашої компанії є надання послуг населенню м.Києва...
  2. Заміна замків це наша спеціалізація.
  3. Термінова заміна дверних замків.
  4. Безпека будинку починається з замку.
  5. Заміна циліндра в замку - відмінний спосіб убезпечити своє житло.

Будьте в безпеці - з нами це можливо!

Напрямком нашої компанії є надання послуг населенню м.Києва по установці сучасних дверних замків, і заміні застарілих на нові, більш безпечні і надійні замки. Виготовлення металевих зломостійких дверей з товщиною зовнішнього листа металу не менше 3-х мм. Виготовлення віконних металевих решіток за індивідуальним замовленням.

Дуже важливо при проведенні даного заходу отримати кваліфіковану консультацію на підставі огляду ваших вхідних дверей.

Замків тисячі. Який вибрати? Інформації від різних продавців в інтернеті дуже багато, але часто вона дуже суперечлива. Причина-поверховість. Експертом у питанні механічних засобів замикання і контролю доступу може вважатися тільки практик. Жоден продавець або менеджер не бачив своїми очима стільки зламаних дверей і замків як профі. При розгляді чергового зламаного замка приходить розуміння способу, характеру, якими найчастіше користуються злочинці.

Наша команда якісно відрізняється не тільки професіоналізмом. В першу чергу ми не називаємо пересічні замки взломостойкимі і надійними. Ми впевнені, що не можуть хороші замки коштувати дешево. На сьогоднішній день навіть немає такого поняття «хороший замок», так як хороший замок - це не просто виріб, а цілий комплекс, що складається з самого замку, якісної захисної фурнітури (броненакладки), і секрету (циліндр, личинка) із захистом від інтелектуальних способів маніпуляцій.

На сьогоднішній день навіть немає такого поняття «хороший замок», так як хороший замок - це не просто виріб, а цілий комплекс, що складається з самого замку, якісної захисної фурнітури (броненакладки), і секрету (циліндр, личинка) із захистом від інтелектуальних способів маніпуляцій

Ми є членами УЛФ (українська локсмайстер-федерація) яка об'єднує справжніх професіоналів своєї справи. Ми пред'являємо потенційним клієнтам всі необхідні документи і ліцензії.

Наша компанія працює з надійними, перевіреними часом світовими виробниками замків.

Грамотний підбір замків, установка і заміна.

- Якісна установка замків різної складності в металеві двері - Якісна установка замків різної складності в металеві двері.

- Заміна старих замків на нові без зміни первісного вигляду бронедвері.

- Реставрація металевих дверей, установка дверних броненакладок .

- Врізка і заміна замків після злому. Підбір, заміна, установка замків в гаражних воротах.

- Реставрація вхідних дверей, заміна обробки двері.

- Зварювальні роботи, рихтування за місцем, встановити торцеву захист ригелів замка.

- Виготовлення, монтаж бронедверей, сейфів і решіток на вікна.

- Поміняти серцевину (секрет, личинку) замку.

- Дверні ручки, встановити, замінити без пошкодження обробки дверей.

- Перекодування замків.

- Завжди в наявності на складі замки всіх відомих виробників.

Для замовлення наших послуг необхідно зателефонувати в наш офіс , Залишити Ваші координати і призначити зручний для Вас час прибуття нашого фахівця. По приїзду до Вас наш майстер вивчить Вашу двері і запропонує варіанти замків і фурнітури по наявній у ній каталогу . Ви отримаєте компетентну характеристику про кожного замку. Вартість формується на підставі обраних Вами замків. Майстер приїжджає на службовому автомобілі з необхідним інструментом і з замками (50 видів замків) Якщо у майстри не виявиться тієї моделі замку, яку Ви виберете по каталогу наш кур'єр доставить необхідний замок (замки) зі складу в теч. 40 хв. У будь-який район Києва.
Як правильно вибрати дверний замок

Міняємо замок в металевих дверей

Правильний вибір замка для металевих дверей є гарантією захисту Вашого майна від зловмисників. Сьогодні можна придбати найрізноманітніші замки, як вітчизняного, так і імпортного виробництва, на будь-який смак і рівень доходів, але чи можна вважати будь-якою дорогою замковий механізм максимально надійним, або є тонкощі, які не завадило б знати при заміні дверного замка? Так, поза всяким сумнівом, як і у будь-якого іншого серйозного справи, у вибору замку є деякі нюанси, з якими ми постараємося Вас ознайомити.

Заміна замків - це завдання, з якою ми стикаємося досить рідко, тому не кожен знає, як правильно робити вибір і монтаж цих пристроїв. Вимог, яким повинен відповідати хороший надійний замок трохи, але всі вони, безсумнівно, важливі:

  • Якість матеріалу, з якого виготовлений замок

  • Високий рівень секретності, який захищає від злому за допомогою відмичок

  • Функціональність і зручність для господаря

  • простота обслуговування

  • довговічність

Перш, ніж замінити замок, потрібно визначити, скільки грошей Ви готові віддати за свою безпеку. Хороші замки, як правило, не бувають дешевими, тому експерти рекомендують не економити при покупці, тим більше, що якісний механізм служить неймовірно довго і замок від відомої компанії буде працювати довгі роки. Заощадивши на цій важливій покупці, можна потрапити в неприємну ситуацію, адже сучасні зловмисники досить підковані технічно і прості недорогі замки відкривають за кілька хвилин.

Величезну роль в захисті приміщення від незаконного проникнення грає і те, як встановити замок в металеві двері. Необхідність такої установки виникає при придбанні нових дверей або через несправність старого замку. Багато самостійно проводять заміну замка, не звертаючись для цього до фахівців.

Найпростіше це зробити в тому випадку, якщо новий пристрій встановлюється замість старого і всі отвори ідеально підходять. У цьому випадку досить мати мінімальні навички роботи з викруткою. Набагато складніше зробити заміну, якщо замок відрізняється від попередника або потрібно провести монтаж в нових дверей.

Тут важливо ідеально точно зробити розмітку отворів і правильно їх вирізати, а в дверях, де був встановлений інший замок, ще й закрити старі отвори. У такій ситуації краще довірити роботу фахівця, інакше завжди є шанс зіпсувати двері або сам замок.

Типи замків для металевих дверей

Щоб правильно вибрати замок, потрібно знати, яких типів бувають ці пристрої і чим вони відрізняються. Сьогодні найбільш поширеними замками є:

· Врізні замки. Такий тип замка монтується в торець залізних дверей і відкривається ключем з двох сторін.

· Накладні замки. Закріплюються на внутрішній стороні дверей і мають замкову щілину із зовнішнього боку.

· Навісний замок. Закріплюється на спеціальних скобах, вбудованих в дверне полотно і коробку.

Розрізняються дверні замки і за типом механізму. Відомі циліндрові (штифтові) замки, а також сувальдні. Також пристрої можуть бути механічними або електромеханічними. Попитом користується врізка замків всіх типів, але механічні, поза всяким сумнівом, поширені більше. Механізми з електричними приводами вкрай рідко застосовуються в квартирах і їх найчастіше можна зустріти на об'єктах, де є особливі вимоги до допуску персоналу або відвідувачів - це різні контрольні пункти, підсобні приміщення магазинів, банків або склади.

Вибираючи замок, часто звертають увагу на виробника. Найбільш популярними є дверні замки з Європи, які відомі не тільки бездоганною якістю, але і солідною ціною. Також користуються попитом ізраїльські, французькі, турецькі та російські механізми, які представлені в самих різних цінових категоріях. Найбільш поширеними на ринку пристроями є, як Ви вже здогадалися, замки з Китаю. Не обов'язково продукція з Піднебесної - це виріб низької якості, так як серед китайських замків є дуже багато гідних пристроїв, сміливо конкурують з продукцією відомих світових брендів, але при цьому стоять на порядок менше.

Наша компанія, виробляючи установку дверних замків в Києві, пропонує особливі рішення, розроблені популярними виробниками спеціально для установки в металеві та броньовані двері. Найчастіше наші клієнти замовляють установку замків MUL-T-LOCK і Гардіан, які найкраще сумісні з сучасними моделями металевих дверей і при цьому неймовірно надійні. Багато замовників значно збільшують безпеку свого майна, встановивши відразу два замки, але різних типів, наприклад, циліндричний і сувальдний. Вже давно кілька популярних виробників почали випуск замків, які об'єднують ці два типи механізмів в одному корпусі, тим самим значно полегшивши вибір клієнтам і роботу монтажникам.


Переваги сувальдних замків

Сувальдні замки по праву вважаються найбільш довговічними. Принцип такого замку полягає в тому, що по краях замку розміщені сувальди, тобто кодові пластини з металу, які повністю відповідають формі і рельєфу робочої частини ключа. Чим більше таких деталей-сувальд, тим вище секретність замку і тим складніше підібрати до нього ключ. Механізми такого типу називають сейфовими, так як саме вони найбільш популярні у виробників сейфового обладнання.

циліндричні замки

Головною деталлю циліндричного замка є циліндр або по простому «личинка». Цей механізм являє собою змінний модуль замку, в якому розташовані штифти-сувальди. Поворот ключа в циліндрі можливий лише в тому випадку, є всі штифти займуть визначені ним місця, спрямовані виступами і западинами ключа. Такі замки досить надійні проти інтелектуального злому, але дещо поступаються сувальдним при грубому зломі. Саме через це циліндри таких пристроїв виробники майже завжди закривають спеціальними стійкими до ударів і свердління накладками. Одним з важливих переваг «личинкових» замків є те, що замінити сердечник в замку можна своїми силами.

Ми співпрацюємо з юридичними особами, фізичними особами.
Форма оплати - готівковий, безготівковий розрахунок.
Працюємо без передоплати. Розрахунок за фактом виконаних робіт.

Заміна замків це наша спеціалізація.

Самим поширеними випадками в Києві, в яких замінити замок просто потрібна, але відіграє втрата ключів від квартири. Крім цього, багато хто просто періодично проводять переоснащення своїх дверей, встановлюючи більш сучасні і досконалі механізми. У продажу можна знайти замки від найвідоміших світових виробників всіляких конструкцій і з самими різними ступенями захисту.

Але, навіть купивши дорогий сучасний замок, не можна бути впевненим у його максимальної ефективності, адже дуже багато залежить від якості установки механізму. Правильно встановити замок в металеві двері зможе тільки професіонал, який має досвід, навички і, звичайно, набір спеціальних інструментів.

Термінова заміна дверних замків.

Термінова заміна дверних замків може бути проведена фахівцями нашої компанії. Ми пропонуємо свої послуги на ринку Києва та області досить давно і за час роботи встановили тисячі замків різної конструкції від різних виробників. Якщо Вам необхідно швидко, якісно і при цьому недорого встановити надійний замок в металеві двері. Ви отримуєте наступні переваги:

· Гарантія якості. Наша компанія працює виключно з відомими виробниками замків, які мають бездоганний авторитет на світовому ринку систем безпеки.

· Професіоналізм. Наші майстри мають великий досвід роботи і мали справу з замками різних систем і конструкцій. Монтаж проводиться швидко, бездоганно якісно і при цьому використовуються найсучасніші інструменти.

· Доступні ціни. Наша компанія пропонує встановити замок в металеві двері по самим прийнятним в регіоні цінами .

· Оперативність. Заміна замка, в більшості випадків, є терміновою роботою.

Ми чудово розуміємо це і виконуємо свою роботу максимально оперативно. Наберіть наш номер або зв'яжіться з нами за допомогою сайту і наш спеціаліст приїде до Вас протягом години-півтора.

Безпека будинку починається з замку.

Безпека будинку починається з замку

Спочатку давайте розберемося, що ми розуміємо під безпекою? Безпека особистості і її власності може вважатися одним з найважливіших елементів розвитку людства. Не відчуваючи себе захищеним, ми не можемо говорити про досягнення, зроблених людством, адже втрачається будь-який сенс в зростанні рівня життя, добробуту і комфорту. Навіщо потрібні досягнення цивілізації, якщо в будь-який момент Вас можуть цього позбавити? У суспільстві, де людина і його майно не захищені, поступово зміщуються цінності і до досягнення успіху призводить не праця, а насильство. Гарантії недоторканності житла, свободи, майна означають, що слабкий ніколи не виявиться у владі сильного і закони, що діють в тваринному світі, не стануть управляти життям людей.

Переживаєте за безпеку свого житла, майна, рідних і близьких? На жаль, цього мало для того, щоб запобігти нещастю і тому пора прийняти по-справжньому дієві заходи для того, щоб, нарешті, почати спати спокійно. Сучасний ринок надає масу способів захисту від зловмисників: системи сигналізації, відео спостереження, послуги охоронних компаній. Можна зробити й простіше - замінити сердечник в замку на більш надійний. Однією з найпопулярніших заходів щодо захисту майна є установка металевих дверей з надійними замками або заміна замків на вже існуючій двері.
Але не завжди замок і залізні двері стають непереборною перешкодою на шляху злочинців - технічний рівень зловмисників зростає і будь-яка новинка через деякий час стає для них простою і доступною. Саме тому заміна дверного замка на новий ніколи не буде зайвою.

Заміна циліндра в замку - відмінний спосіб убезпечити своє житло.

У деяких випадках, хороший ефект може принести не тільки установка нового механізму, а й заміна циліндра в замку на більш якісний. На користь цього методу стверджують такі аргументи:

Довговічність Довговічність.

Сучасні зламостійкі циліндри мають високу ступінь стійкості від зносу. Спеціальні матеріали, а також особливості конструкції дозволяють користуватися цими елементами довгі роки.

Безпека Безпека.

Циліндри від солідних виробників надійно захищені не тільки від інтелектуального злому, але і від впливу грубої сили. Спеціальні накладки захистять циліндр від висвердлювання, а особливості конструкції дозволять не боятися злому методом вибивання.

Захист від відмичок Захист від відмичок.

Висока точність штифтів хорошою личинки замка зводить нанівець всі спроби злочинців відкрити замок за допомогою відмичок. Також добре показав себе метод збільшення числа профілів ключа, що значно ускладнює або зовсім унеможливлює підбір відмички.

Захист від відмикання Захист від відмикання.

Особливості конструкції механізму замка можуть зробити злом неможливим. Для цього використовується безліч розробок, таких як додаткові елементи замикання, штифти в формі гантелі і безліч інших елементів, багато з яких компанії виробники тримають в секреті. Завдяки цьому замінити сердечник іноді корисніше ніж поміняти замки.

Індивідуальність ключа Індивідуальність ключа.

Ви не зможете замовити додатковий ключ до фірмового циліндру, не показавши спеціальну карту безпеки, що поставляється разом з пристроєм.

Га рантійное обслуговування від 6 до 36 місяців (термін гарантії залежить від обраних замків)

Детальніше про замки ви можете ознайомитись на вики .
Заміною, установкою, врізкою замків та ремонтом дверей займаємося з 2002 р

Який вибрати?
Навіщо потрібні досягнення цивілізації, якщо в будь-який момент Вас можуть цього позбавити?