Купити і встановити сталеву вхідні металеві залізну сейф двері Аргус да2 в Єкатеринбурзі Інтернет магазин дверей Двері за 24 години Відгуки акція знижка розпродаж.

Двері Аргус - це один з кращих представників столиці всіх дверей г Двері Аргус - це один з кращих представників столиці всіх дверей г.Йошкар-Ола. Двері мають багатий вибір зовнішніх і внутрішніх оздоблень. Що важливо в лінійці представлені двері з внутрішньою обробкою під дзеркало. Самі двері мають товщину полотна від 65 до 75 мм і товщину металу 2 мм. Комплектуються якісними замками Гардіан і полотно наповнення мінеральною ватою, що дає хороший захист, звуко та теплоізоляцію.

Завод «АРГУС» (г.Йошкар-Ола) - один з лідерів в Росії з виробництва сталевих дверей. Компанія веде свою діяльність з 2001 року. Двері «АРГУС» відрізняються надійністю, високою якістю, відмінними споживчими характеристиками, при цьому залишаючись у відносно невисокою цінової категорії. Це досягається завдяки сучасним технологіям, оптимізованим процесів виробництва і строгий контроль продукції, що випускається. При виробництві металевих дверей використовуються тільки високоякісні матеріали. Вироби компанії «АРГУС» відомі практично у всіх містах Росії, а також в країнах СНД (Україна, Казахстан). Підприємство динамічно розвивається - в 2013 році виробничі площі збільшилися в 6 разів! В даний час в Росії сертифікація дверей не є обов'язковою, але «АРГУС» добровільно піддає свою продукцію ГОСТІВСЬКА випробувань. Сейф-двері «АРГУС» відповідають ГОСТ 31173-2003 і мають вищий клас міцності М1, перший (найвищий) клас по шумоізоляції і повітропроникності, а також є неодноразовим призером конкурсу «100 кращих товарів Росії».

ВАЖЛИВО! Для нестандартних рішень в наявності або під з аказ фрамуги розмірами 240 * 870 або 240 * 970 см. В кольорах: антик мідь, антик срібло, антик капучино, чорний шовк - 4790 руб.

УВАГА! У ЦІЙ МОДЕЛІ МОЖЛИВА КОМПЛЕКТАЦИЯ ЦИЛІНДРОМ CISA ASIX. ВАРТІСТЬ ПЛЮС 1200 руб. До ВАРТОСТІ ДВЕРІ.

УВАГА! МОЖЛИВО УТЕПЛЕННЯ Стоєв коробки. ВАРТІСТЬ ПЛЮС 600 РУБ. До ВАРТОСТІ ДВЕРІ. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ 1-3 ДНЯ З МОМЕНТУ ЗАМОВЛЕННЯ.

ТЕРМІН ВИКОНАННЯ 1-3 ДНЯ З МОМЕНТУ ЗАМОВЛЕННЯ

Перейти до докладного опису ...