"ВАЗівської" універсал Lada Largus з'явиться в Україні до кінця року

Новий універсал Lada Largus, виробництво якого «АвтоВАЗ» запустив на цьому тижні , З'явиться в Україні орієнтовно в IV кварталі 2012 року. Про це повідомили «Автоцентру» в «Укравтоваз».

На українському ринку новинка змінить модель Renault Logan MCV, яка і стала прототипом для універсала Lada Largus. «АвтоВАЗ» буде випускати Lada Largus в трьох модифікаціях: 5-ти і 7-ми місцевий пасажирський універсал і вантажний двомісний фургон.

Тим часом, стали відомі комплектації нового автомобіля «АвтоВАЗу». Універсал Lada Largus оснащується двома типами силових агрегатів Renault - 16-клапанним 1,6 літровим двигуном потужністю 77 кВт (105 к.с.) з 5-ти ступінчастою механічною коробки перемикання передач (МКП) і 8-клапанним 1,6 літровим двигуном потужністю 64 кВт (90 к.с.) укупі з 5-ступінчастою МКП.

Автоматичну коробку передач «АвтоВАЗ» встановлювати на Lada Largus не планує. При цьому на «АвтоВАЗі» не виключають появи повнопривідної версії універсала Lada Largus, адже платформа В0, на якій випускається новий автомобіль, єдина з Renault Duster з невеликими змінами по задньому підлозі.

Щорічно «АвтоВАЗ» планує випускати 70 тис. Універсалів Lada Largus, з них близько 54 тис. Машин для ринку Росії і близько 16 тис. - для країн СНД. У 2012 році планується виробити близько 27 тис. Універсалів Lada Largus.

На російському ринку продажу Lada Largus стартують в липні, а попередні замовлення на новинку російські дилери Lada почнуть приймати в квітні-травні.

Продажі стартують з двох версій: 7-місний автомобіль в комплектації «Люкс» і така ж комплектація, але з аудіосистемою і кондиціонером.

За попередніми даними, універсал Lada Largus б удет коштувати 349-460 тис. руб. в залежності від комплектації, фургон - 319-390 тис. руб .

Підпишись на Telegram-канал і подивися, що буде далі!