Установка вхідних металевий дверей в квартиру недорого

Великий асортимент   стандартних металевих вхідних дверей   компанії «НОРД» забезпечать 100% гарантію безпеки

Великий асортимент стандартних металевих вхідних дверей компанії «НОРД» забезпечать 100% гарантію безпеки. Якість збірки, надійність конструкції доповнені привабливим зовнішнім виглядом, звукоізоляцією і теплоізоляцією. Каталог товарів розміщений в категоріях сайту. Виберіть групу за призначенням: за ціною, з тер, з дзеркалом, внутрішні двері, для дачі, приватного будинку.

З сайту можна недорого купити двері з установкою під ключ. Ми здійснюємо продаж, доставку, підйом, демонтаж двері і монтаж вироби. Готові моделі укомплектовані вітчизняними замками Гардіан, бар'єр і імпортними Cisa, Mottura .

Готові моделі укомплектовані вітчизняними замками Гардіан,   бар'єр   і імпортними Cisa,   Mottura

Виробництво вхідних нестандартних дверей на замовлення - Другий напрямок роботи ТОВ «НОРД». Стандартні зразки не підходять за габаритами в дверні прорізи великих розмірів. Вирішення питання - виготовлення металевих дверей за індивідуальними розмірами. Трёхлістовие конструкції зі сталі товщиною 1,5 - 3 мм.

Термін виконання робіт 3-5 днів. Короткий термін виготовлення обумовлений наявністю сучасного обладнання і власної камери порошкового фарбування. У спектр послуг компанії входить: виготовлення металоконструкції, забарвлення виробів, обробка полотна, доставка і установка дверей. Гарантуємо високу якість нашого сервісу.