таємна археологія - Найцікавіше в блогах


AmAyfaar П'ятниця, 24 Марта 2017 р 10:42 ( посилання )

Розкриття Таємних Космічних Програм: Майкл Салла і Корі Гуд

Опубліковано: 23 Березня. 2017 р
Коротка історія заселення Землі і присутності різних "позаземних цивілізацій" до і після Атлантиди. Антарктичний крижаний шельф дестабілізується
Кабала здаватися не бажає - вони на каплевидних кораблях стартанули з-під Антарктиди в 2016.
Однак їх атакували Дельтоподібні кораблі, які зроблені на Землі: в Земній Альянсі (Росія, Китай і Азіатські синдикати). Краплеподібні повернули назад. Таким чином, показано, що Земній Альянсу вдалося подолати технологічний розрив, вони мають такі ж земними технологіями, якими володіє МКК.
На Каплевидний втекти хотіли Іллюмінати і Темний альянс.

Читати далі... AmAyfaar Середа, 18 Мая 2016 р 12:02 ( посилання )

Розбудити сплячого ГИГАНТОВ ТАЄМНО І УКЛАЛИ ДО В'ЯЗНИЦІ - ГЛОБАЛЬНА ЕЛІТА
НАПИСАНА Д-Р МАЙКЛ Саллі НА 2 КВІТНЯ 2016 року.
1.

Гіганти, які були в сплячці в "камерах" протягом тисяч років прокидаються, і їх вишукує еліти військових сил, за даними декількох незалежних джерел. Після їх будять і нібито захоплюють у полон і роблять заручниками потужних світових елітних груп, які не хочуть, щоб решту часу людство дізналося правду.
Корі Гуд, викривач програми Секретний космос, був в числі перших, хто публічно розкриває інформацію про існування "камери", які містили прекрасно збереглися гіганти тисячоліттями.
У серпні 4, 2015 в інтерв'ю на популярному ток-шоу "Космічне розкриття", Гуд обговорював, як він мав доступ до інформації через "смарт-скляні планшет" під час його таємної служби про ці сплячих гігантів і технологіях Корі Гуд стазіс камерах, в яких вони зберігалися. (Стазис - стан повної зупинки будь-яких фізіологічних процесів в організмах живих істот. У такому стані відчуття часу повністю втрачається. З таких технологій, найбільш поширеним є: заморожування (анабіоз) і приміщення об'єктів в якесь енергетичне поле або вимір, де час відсутній.)
Гуд сказав:
Коли я був в Секретної Космічної програми, я подивився в такому планшеті: з'явилися істоти, яких вони виявили під поверхнею землі, під ... як правило, горами, в гірських похованнях ... Наприклад, Індійські кургани, вони не були мертві, але і не зовсім живі. Вони називали їх "зупинені істоти".
І виявилося, що використовувалися технології, які були там задовго до початку нашої цивілізації.
У цій групі їх назвали "ancient builder race | раса древніх будівельників" ... так вони пережили час .... вони б, напевно, піти додому, поспавши ще хвилин 20, або 30 000 років, щоб пройти повз нашої епохи .. ..
Гуд описав розмір істот, яких знайшли в стазіс камерах, коли вони були вперше виявлені ще в 19-му столітті, по всій планеті:
І глянувши вниз, вони побачили цих дуже високих істот, великі гігантські люди з рудуватим бородами .... такі високі, з рудими, червоними бородами були в Європі і Південній і Північній Америки. І, в свій час, ще до останнього Льодовикового періоду, мабуть, у них була не дуже велика територія, якою вони правили.
Гуд дав приклади стазіс-камер, які були знайдені по всьому світу. Деякі як і раніше працюють з різними сучасні групами людей, які навчилися використовувати цю технологію, в той час як інші камери були пошкоджені і істоти в стазис в результаті померли.

Читати далі... AmAyfaar П'ятниця, 16 Апреля 2010 р 10:03 ( посилання )
Це цитата повідомлення Mila111111 оригінальне повідомленняЗ 1997 року Влада Єгипту приховують від світу наукове відкриття, яке вони зробили в тому році і в наступні роки після нього. Ось саме з тих самих пір вони нею володіють одноосібно і тримають в таємниці від усього нашого світу. Я пропоную вам ознайомитися з цим Відкриттям Століття, а так само з їх останнім Відкриттям. "
Що приховують Єгипетські Влада.
Багато років тому, а саме 70 років минуло з тих пір, як Едгар Кейсі передбачив, що одного разу в Єгипті буде знайдена кімната, яка матиме назву Зал Свідоцтв або Зал Літописів, і вона буде пов'язана зі Сфінксом. Саме ця кімната розповість нам про існування на Землі мільйони років тому Високорозвиненою Цивілізації, причому прохід в Зал Свідоцтв буде йти від кімнати розташованої під правою лапою Сфінкса.
Уже в 1989 році за допомогою спеціальної апаратури група японських вчених з університету Васеда, яку очолював професор Сакуджі Іошімура, виявила під лівою лапою Сфінкса вузький тунель, що веде в бік піраміди Хефрена. Він починався на глибині двох метрів і йшов похило вниз. Крім того, вони знайшли велику порожнину за північно-західною стіною Камери Цариці, а також «тунель» зовні і на південь від піраміди, що йде під монумент.
Вони використовували сучасну техніку «неруйнівного контролю», засновану на електромагнітних хвилях і радіолокаційному обладнанні.
Але перш, ніж вони встигли провести подальші дослідження, як втрутилися єгипетська влада і зупинили проект. Іошімура і його експедиції не вдалося більше повернутися до робіт в Камері Цариці.
Так само, і все в тому ж 1989 року сейсморозвідку Сфінкса справив і американський геофізик Томас Добецкі. І вона теж привела до виявлення великої прямокутної камери під передніми лапами Сфінкса.
Дослідження Добецкі були частиною геологічного обстеження Сфінкса, яке проводив професор Роберт Шох з Бостонського університету. Але його робота була раптово зупинена в 1993 році доктором Захі Хавассом з єгипетського Організації Визначні пам'ятки. І навіть більше того, єгипетський уряд більше не дозволило проводити навколо Сфінкса нових геологічних або сейсмічних досліджень. І це при тому, що дослідження Шоха підійшли близько до розгадки віку Сфінкса, в чому раніше були зацікавлені місцеві влади.
У тому ж 1993 році вийшов фільм «Таємниця Сфінкса», в якому упор робився на те, що Сфінкс і ряд інших монументів в некрополі Гізи датується як мінімум XI тисячоліттям до нашої ери.

Читати далі... AmAyfaar Четвер, 25 Февраля 2010 р 9:44 ( посилання )

БУДІВНИЦТВО ПІРАМІДИ
Після багатотисячолітньої паузи восени 2006 року в Росії почалося зведення крупномерного піраміди, конструкція і можливості якої визначать початок нової ери в будівництві пірамід на Землі.

Тривимірна модель піраміди.
Багаторічне вивчення пірамід Єгипту, Майя, Китаю, Шумери, стародавніх текстів і наукові експерименти по дослідженню впливу поля піраміди на об'єкти живої і неживої природи, відображені в книзі Валерія Уварова «ПІРАМІДИ» (видання 2007 року), лягли в основу конструкції споруджуваної піраміди. На відміну від древніх пірамід і сучасних зразків Олександра Голоду, що будується піраміда буде монолітною, виконаної з бетону, що містить білий кварцовий пісок. Втілюючи в собі не тільки основні, але і маловідомі особливості конструкцій пірамід древніх цивілізацій, а також базові принципи космопланетарного циклічності, нова піраміда буде мати:
- які раніше не зустрічалося чотирьохрівневу систему камер резонаторів,
- трирівневу систему резервуарів для води та
- проходить зверху вниз уздовж центральної осі піраміди конусоподібний канал для концентрації зустрічний потоків енергій (простору-часу).
- енергетичну установку.
У верхній частині піраміди буде встановлений кварцовий пірамідіон, під яким по осі піраміди буде встановлений комплекс особливих енергетичних джерел.

Читати далі... AmAyfaar Четвер, 07 Мая 2009 р 6:00 ( посилання )

Фільм National Geographic
Студія науково-популярних програм NOVA представляє фільми про сучасних археологічних та історико-літературні х дослідженнях Старого Завіту ...
Біблійні розкопки.
Таємна археологія.