Самвел Карапетян - найбагатший вірменин в світі за списком «Forbes» за 2016р

  1. Читайте також

У рейтинговому списку мільярдерів глава холдингу «Ташир груп», голова Федерації боротьби Вірменії, бізнесмен Самвел Карапетян, статки якого оцінено в 3,1 мільярда доларів, займає 549-е місце. У належний йому холдинг входять діючі по всій території Росії 33 торгові центри, 4 офісні комплекси, 8 готелів та інше.

У належний йому холдинг входять діючі по всій території Росії 33 торгові центри, 4 офісні комплекси, 8 готелів та інше

Другим серед найбагатших вірмен, які зайняли 810 місце, є Едуардо Ернекян зі станом, оцінюваним в 2,2 мільярда доларів. В даний час Ернекян і партнери мають більше 50 аеропортів по всьому світу. Належний йому холдинг «Corporacion America» володіє більш ніж 105 тисячами гектарів сільськогосподарських угідь, заводи з виробництва чіпа «Unitec Blue» і біопалива, а також сільськогосподарські землі і винний завод в Вірменії. Ернекян здійснює великі інвестиції і в Аргентині.

Ернекян здійснює великі інвестиції і в Аргентині

Читайте також

Замикає трійку найбагатших вірмен-мільярдерів власник найбільшої в Росії страхової компанії «Росгосстрах» Данило Хачатуров. Його стан оцінюється в 1,46 мільярда доларів. З цими показниками він є тисячі двісті сімдесят п'ять-им мільярдером в світі.

ЗМІ зобов'язані цитувати матеріали Aravot.am з гіперпосиланням на конкретний матеріал цитування. Гіперпосилання має бути розміщена в першому абзаці тексту.