«Невський Атріум»

П'ятиповерховий торговий комплекс «Невський Атріум» розташований в старовинному особняку на Невському проспекті. Особняк, де зараз розташовується комплекс «Невський Атріум» є історичним і культурним пам'ятником федерального значення, він був зведений в 1848 році для купця Зайцева, тому з самого початку на перших поверхах тут були магазини. Після революції 17 року тут був відкритий винний магазин і пивні, а потім просто ресторан. На початку XX століття до чотириповерхового особняка був добудований п'ятий поверх. У 1967 році був відкритий вестибюль станції «Маяковська». До 1997 року в побудованому в XIX столітті будівлі був проведений капітальний ремонт, при цьому зовнішній вигляд будинку був збережений. Торговий центр «Невський Атріум» був відкритий у вересні 2006 року.
П'ятиповерховий торговий комплекс «Невський Атріум» включає масу магазинів одягу, гастроном, фуд-корт, численні кафе, ресторани з видом на центр міста, фітнес-центр, салон краси, СПА-центр і офісні приміщення. Це чистий, сучасний торговий комплекс, який відповідає всім вимогам до сучасних шопінг-центрів у великих містах. Тут можна купити одяг будь-якого фасону, розміру і для будь-якого віку, купити товари для будинку, придбати косметику, парфумерію, посидіти в кафе. У центрі відкриті юридичні контори, відділення банків, візовий центр. На 5 поверсі «Невського Атріума» відкрито ресторан «Невський».
У будівлі працюють 2 ліфти для пасажирів, вантажний ліфт, ескалатор, автономне енергопостачання та котельня, система кондиціонування повітря.
У торгового центру відмінне місце розташування, тут не дуже метушливо, все варіанти покупок зосереджені під одним дахом.
ТК «Невський Атріум» йде не тільки вгору, але і під землю. Нижній поверх центру займає парковка. П'ятиповерховий торговий комплекс «Невський Атріум» розташований в старовинному особняку на Невському проспекті

П'ятиповерховий торговий комплекс «Невський Атріум» розташований на перетині Невського проспекту і вулиці Марата. Прямо в будівлі торгового центру відкрито вестибюль станції метро «Маяковська.