Свердловські рятувальники евакуювали 10 осіб з «Атріум Палас Готелю»

  1. сюжет

У «Атріум Палас Готелі» проводяться навчання до ЧС-2018. Фото: Олексій кунільо

Сьогодні об 11:00 в Єкатеринбурзі стартували планові пожежно-тактичні навчання в будівлі готелю «Атріум Палас Готель». Захід проходить в рамках підготовки до чемпіонату світу з футболу FIFA 2018.

За легендою, вогнеборцям належить загасити умовну пожежу в одному з офісів, розташованому на четвертому поверсі. Крім цього, рятувальники займуться евакуацією. Так, з покрівлі будівлі по пожежній автодрабині пожежні евакуюють 6 чоловік, одного «постраждалого» - за допомогою альпіністського спорядження, ще трьох виведуть з будівлі по внутрішнім сходових маршах в масках «Саморятівник».

Крім того, на місці буде розгорнуто штаб пожежогасіння, а для психологічної допомоги постояльцям готелю будуть задіяні психологи МНС Росії.

Всього в навчаннях будуть задіяні 15 одиниць спецтехніки і понад 50 осіб, в тому числі пожежні, медики, поліція, курсанти Уральського інституту ГПС МНС Росії.

Нагадаємо, що вчора навчання проводилися в аеропорту Кольцово .

сюжет

Чемпіонат світу з футболу в Єкатеринбурзі   Футбольна першість планети відбудеться в Росії вперше Чемпіонат світу з футболу в Єкатеринбурзі
Футбольна першість планети відбудеться в Росії вперше. Фінальний турнір ЧС пройде з 14 червня по 15 липня 2018 року в 11 російських містах, в тому числі в столиці Середнього Уралу.