Airbus А380 втратив двигун під час польоту над Атлантикою

На борту лайнера знаходилися близько 500 пасажирів

Найбільший в світі аеробус А380 авіакомпанії Air France був змушений екстрено приземлитися в аеропорту канадського міста Гус-Бей після того, як один з його чотирьох двигунів почав розвалюватися під час польоту над Атлантичним океаном.

Найбільший в світі аеробус А380 авіакомпанії Air France був змушений екстрено приземлитися в аеропорту канадського міста Гус-Бей після того, як один з його чотирьох двигунів почав розвалюватися під час польоту над Атлантичним океаном

як пише "Російська газета" , Інцидент стався 30 вересня. Airbus 380, на борту якого знаходилися 496 пасажирів і 24 члени екіпажу, виконував рейс з Парижа в Лос-Анджелес.

У якийсь момент пасажири почули гучний хлопок, після чого літак сильно труснуло. Потім на їхніх очах почали відвалюватися шматки обшивки двигуна, що миттєво викликало паніку на борту.

Пілот повідомив по гучному зв'язку, що літак втратив один зі своїх двигунів і буде екстрено сідати в Канаді. В результаті через 90 хвилин аеробус благополучно приземлився в аеропорту міста Гус-Бей в канадській провінції Ньюфаундленд.

У компанії Air France підтвердили, що одному з двигунів було завдано «серйозної шкоди» і відзначили, що екіпаж «відмінно впорався з серйозним інцидентом». За попередньою версією, причиною пошкодження двигуна могло стати зіткнення з птахом.

Нагадаємо, що на початку вересня Airbus A380, що належить авіакомпанії Emirates, ледь не розбився під час заходу на посадку в московському аеропорту Домодєдово. Пілотам вдалося посадити лайнер лише з третьої спроби.