П'ятий канал, ПП на транспорті

  1. цифри дня

У ніч на неділю на вулиці Чаплигіна водій іномарки на повному ходу протаранив паркан дипмісії і врізався в пост охорони.

Пасажири зазнав аварії поїзда - все, хто не постраждав, - прибутку в Адлер. Тим, хто потребував, навіть надали подальший транспорт для відправки до місць відпочинку. На пероні чергували фельдшерські бригади - на випадок, якщо комусь із постраждалих, що раніше відмовилися від госпіталізації, все-таки знадобиться медична допомога.

події Репортаж

Американські слідчі назвали попередню причину авіакатастрофи пасажирського лайнера в аеропорту Сан-Франциско. Вивчивши всі дані, фахівці заявили: "Боїнг" при заході на посадку летів занадто повільно.

події

Слідство перевіряє дві версії аварії потягу на Кубані. Несправність самого складу і пошкодження рейок - швидше за все через найсильнішу спеки. Пасажирський поїзд перекинувся, коли їхав з Новосибірська в Адлер. 15 осіб зараз в лікарнях.

події Репортаж

У ніч на неділю на вулиці Чаплигіна водій іномарки на повному ходу протаранив паркан дипмісії і врізався в пост охорони

цифри дня

Рекордний сезон на П'ятому!

З 1 вересня 2018 го по 31 травня 2019 року Mediascope зафіксував історичні рекорди П'ятого каналу відразу в двох аудиторіях: «Все 4+» - 6,4% і «Усі 18» - 6,7%. Ефірні пропозиції П'ятого каналу з незмінним успіхом утримували глядачів біля екранів протягом усього телесезону.

для рекламодавців