На "Саратовских страждання" покажуть еротику і фільми про аутистів

У прес-центрі уряду Саратовської області проходить прес-конференція, присвячена фестивалю документального кіно "Саратовські страждання". Фестиваль пройде в місті вже в Дванадцятий раз. Як розповіла директор Нижньо-Волзької студії кінохроніки Тетяна Зоріна, програма цьогорічного фестивалю досить насичена. За словами організаторів, цього року в рамках конкурсної програми презентують 23 кінострічки, як саратовских, так і російських і навіть зарубіжних режисерів-документалістів. Крім того, стільки ж стрічок покажуть в рамках програми Панорама.doc, яка буде розділена на три блоки, один з яких буде присвячений 70-річчю Перемоги.

Фільмом відкриття фестивалю стане робота латвійсько-ізраїльського виробництва "На порозі страху", роботу над яким почав відомий радянський документаліст Герц Франк. Після його смерті продовжила Марія Кравченко. На закритті фестивалю покажуть ігровий фільм під назвою "Клінч". Крім того проанонсували і показ забороненої в Росії картини Гаспаро Ное "Любов". За словами Тетяни Зоріної, фільм "Любов" - кіно еротичне, порнографічне і провокаційне, при цьому розказано зрозумілим сучасній людині мовою. Зоріна зазначила, що у цього фільму є схожість з ще одним фільмом - "Клінч".

Особливістю цього фестивалю стане велика кількість робіт на "жіночу" тему. Зокрема, буде показана стрічка "В гонитві за мрією", про жінок, які потрапили в мережі сутенерів. Кілька робіт будуть присвячені дітям-аутистам - зокрема роботи "Свої - не свої" і "Улісс в компанії".

Крім відеопоказів запланована низка майстер-класів. Так, лікнеп для початківців проведуть режисери з Шотландії. А німець Крістіан Бернор розповість про фільм "Рак і я".

Ще однією "фішкою" цього фестивалю стане наявність кінокритиків. Так, в місто з майстер-класами приїдуть Андрій Шемякін, який проведе свій майстер-клас і покаже фільм "Тато у відрядженні" і Антон Долін.

Як відзначили організатори гроші на проведення фестивалю збирали всім миром. "Це не тільки гроші, але і" натуральна допомога ", хтось надає транспорт, хтось готовий оплатити місця в готелі для учасників фестивалю.

У прес-центрі уряду Саратовської області проходить прес-конференція, присвячена фестивалю документального кіно Саратовські страждання

Залишити коментар