Баден-Вюртемберг вводить оплату за навчання іноземців

Терезія Бауер, міністр у справах науки, наукових досліджень і мистецтв Баден-Вюртемберга, оголосила, що з 2017/18 навчального року іноземці та з країн, що не входять в ЄС, будуть оплачувати навчання в вузах даної землі

Терезія Бауер, міністр у справах науки, наукових досліджень і мистецтв Баден-Вюртемберга, оголосила, що з 2017/18 навчального року іноземці та з країн, що не входять в ЄС, будуть оплачувати навчання в вузах даної землі.

Уряд землі заявляє, що дана міра викликана необхідністю поліпшити якість послуг для тих, хто приїжджає в Баден-Вюртемберг з метою здобуття вищої освіти.

Передбачається, що плата складе 1500 євро за семестр, але не виключається, що ціна навчання буде диференціюватися в залежності від спеціальності.

Раніше влада федеральних земель Німеччини вже вводили невелику плату за отримання вищої освіти, але були змушені її скасувати під впливом студентських протестів. На цей раз захід торкнеться лише студентів з не-ЄС країн.

З питань навчання в Німеччині звертайтеся до нас по телефону +7 (495) 660-96-33 або пишіть на електронну пошту info @ edworld. ru .