Син короля Бахрейну погодився на одруження

Син короля Бахрейну шейх Халід бін Хамад бен Іса Аль Халіфа одружується на саудівської принцеси, повідомляє   AzanNews Син короля Бахрейну шейх Халід бін Хамад бен Іса Аль Халіфа одружується на саудівської принцеси, повідомляє AzanNews.com . Ім'я нареченої і подробиці церемонії поки не відомі. Відзначимо, що подібні стратегічні шлюби поширені серед лідерів Перської затоки.

як передає ІА "Місто Nовостей" , Наречений і наречена вже підписали шлюбний контракт в присутності високопоставлених представників влади Бахрейну. Додамо, що у короля Саудівської Аравії Абдалли ібн Абдель Азіз ас-Сауда вісім дочок - Фахда, Алія, Аділя, Нуф, Сита, Сайфа, Абір і Сара. Що стосується нареченого, то він є п'ятим сином короля.

Читайте: Вільям і Кейт вперше після весілля здалися на публіці (+ фото)

"Газета.ру" додає, що 15 березня король Бахрейну запровадив в країні надзвичайний стан терміном на три місяці. Монарх звернувся до Ради співпраці арабських держав Перської затоки і попросив направити в його країну війська для надання допомоги в придушенні акцій протесту, після чого в Бахрейн вступили саудівські підрозділу.

Раніше повідомлялося, що принц Вільям і його дружина Кейт Міддлтон, що носять тепер титул герцога і герцогині Кембриджських, вперше після весілля вийшли в світ. Подружжя відвідали благодійний вечір в Лондоні.

Читайте також: Готелі Монако переповнені через весілля князя

Герцог і герцогиня побували на благодійному гала-прийомі, організованому фондом Absolute Return for Kids. Організація ARK, що спеціалізується на допомозі дітям, вже в десятий раз зібрала іменитих гостей на вечерю в Kensington Palace. Можливість побувати на прийомі разом з членами королівської сім'ї обійшлася кожному з тих, хто прийшов в 16 тисяч доларів. Крім молодого подружжя на вечір прийшли грецький принц Павлос, актриса Ліз Херлі, Кевін Спейсі, Девід Ферніш і інші знаменитості.