Як вибрати газовий балончик для пальника?

  1. кращий виробник
  2. стандартні моделі
  3. Газовий балон МАППГАЗ

Падіння вартості газу, зростання вартості послуг транспортування і нова вимога більшої мобільності роблять використання портативних пальників все більш популярним методом, що використовується для зварювання. Невід'ємною частиною будь-якої портативної пальника є одноразовий газовий балончик . Портативна пальник - це стабільний комфорт в експлуатації і мобільність при завжди високих експлуатаційних показниках. Сучасні технології дозволяють пальників досягати такої ж результативності та якості зварювальних робіт, як і стаціонарні апарати, і це і є головною причиною їх зростаючої популярності на сучасному ринку. Частина попиту зростає також тому, що балончики з газом популярні серед туристів, забезпечуючи можливість приготувати їжу в похідних умовах. Втім, в даній статті експерти компанії «Труборезофф» розглядатимуть питання вибору газового балончика для пальника виключно з точки зору їх професійного використання в рамках зварювальних робіт.

кращий виробник

Незважаючи на велику кількість пропозицій від вітчизняних брендів за нижчими цінами, якщо ваша мета - якість, тоді вам необхідно вибирати газові балони від німецького бренду ROTHENBERGER . Компанія є провідним брендом-виробником на глобальному ринку зварювального обладнання, а у виробництві балончиків і зовсім не знає собі рівних на всьому глобальному ринку. У компанії є кілька дуже вдалих моделей, які забезпечать вам приголомшливі зварювальні характеристики. Крім того, компанія випускає балони МАППГАЗ з унікальною сумішшю, яка забезпечує на 35% більш продуктивну пайку в порівнянні зі стандартним газом. Далі про конкретні моделі одноразових балонів від компанії.

стандартні моделі

Найдешевше рішення - це балончик   Супергазу З 200 Найдешевше рішення - це балончик Супергазу З 200 . Якісний і надійний балон з бутаном компактного розміру. Крім бутану входить невелика кількість пропану. Добре зарекомендував себе при роботі в умовах низьких температур.

Мультігаз 300 - пропанового-бутанова суміш, яка забезпечить вам температуру горіння на рівні 1900 градусів Цельсія. Комфортні габарити і середня ціна.

MAXIGAS 400 - 600 мл балончик з наповнений високопродуктивним ультрасучасним газом. Підходить для різання, зварювання й навіть для пайки за допомогою твердого припою. Температура полум'я в 2200 градусів Цельсія гарантує швидку і ефективну роботу.

Газовий балон МАППГАЗ

Газовий балон   МАППГАЗ   - унікальна розробка німецької компанії Газовий балон МАППГАЗ - унікальна розробка німецької компанії. Спеціальна газова суміш гарантує вам високопродуктивну пайку при робочій температурі в 2400 градусів Цельсія. Дана суміш на цілих 35% ефективніше звичного для нас пропану. При цьому, в балончику не міститься бутадієну, що означає його повну безпеку для людського здоров'я. При цьому, даний балон важить менше за інших, що гарантує зручність і комфорт в процесі експлуатації. Модель перевірена відповідно до міжнародних стандартів TUV, а це означає відповідність підвищеного стандарту безпеки. МАПП газ - це продукт сучасних високотехнологічних установок, завдяки процесорної системі контролю дозування, ви отримуєте гарантію стабільної максимальної інтенсивності горіння. Що не менш важливо - більш тривалий термін служби в порівнянні з пропаном, газ горить на третину довше.