Як вибрати меблі для дитсадка - Кворус

 1. Де знайти і замовити всі меблі для ДНЗ?

Меблі в дитячому саду повинна бути функціональною і безпечною, зносостійкої, добре вписуватися в інтер'єр приміщення. Дуже важливо при підборі меблів врахувати тип ДОУ, розміри приміщень, вік груп.

1. Дитячі стільці для дитячого садка підбирають в комплекті зі столами за ростовими групами. Для дошкільнят від 3 років зростанням 100-115 см призначена меблі 1-й ростовой групи: сидіння висотою 26 см і стільниці висотою 46 см (детально про ростових групах столів читайте тут ). Такі меблі знижує навантаження на зір і допомагає формувати правильну поставу.

2. Для різновікової групи (наприклад, в приватному закладі) або для групи однолітків, якщо всі чотири роки вони проведуть в одному приміщенні, краще придбати столи і стільці, регульовані по висоті: вони будуть рости разом з вихованцями.

3. Зонировать простір допоможуть модульні стелажі, а заощадити площа - викатні ліжка. Але якщо приміщення просторе, краще використовувати окремо стоять.

Але якщо приміщення просторе, краще використовувати окремо стоять

Обов'язково перевірте термін гарантії (на якісні меблі він повинен бути не менше року) і наявність сертифікатів якості. Вони підтверджують відповідність продукції ТР ТЗ 025/2012 «Про безпеку меблевої продукції».

 • При виробництві меблів для дитячого садка дозволяється використовувати масив дерева, фанеру, ДСП класу Е0,5, E1. Всі матеріали повинні бути екологічно безпечними, нетоксичними.
 • Меблі повинна бути стійкою до пошкоджень, мати гладкі і рівні краї без гострих кутів, пастельних тонів (велика кількість яскравих квітів перевантажують зір і психіку дітей), миється.
 • Стільці для дошкільнят повинні зберігати рівновагу при нахилі до 20 градусів, не допускається кривизна і коливання в кріпленнях столів і стільців.

Стільці для дошкільнят повинні зберігати рівновагу при нахилі до 20 градусів, не допускається кривизна і коливання в кріпленнях столів і стільців

Зверніть увагу на співвідношення ціни і якості меблів. З дерева - найдовговічніша, але і найдорожча. Пластик практичний, дешевий, але неміцний і малокомфортен. Фанера - хороший матеріал, якщо вона пройшла спеціальну обробку для підвищення вологостійкості і зниження ризику розшарування. ДСП важче і дорожче пластику і фанери, але дуже міцна і не боїться вологи, має безліч колірних рішень і дешевше масиву дерева.

Де знайти і замовити всі меблі для ДНЗ?

На нашому сайті представлений весь перелік меблів для дитячого садка . Продукція сертифікована, виготовлена ​​в суворій відповідності з ТР ТЗ 025/2012 «Про безпеку меблевої продукції» і ГОСТами. Гарантія на меблі - 2 роки, на металлокаркаси - 3 роки. Замовити вироби можна оптом і в роздріб, з безкоштовною доставкою та складанням для освітніх установ. Більшість моделей виготовлені з ЛДСП, на вибір - до 5 пастельних кольорів.

 • Столи: регульовані по висоті (1-3 ростові групи), різної форми, ігрові та дидактичні. Протівотравматічная кромка на стільницях, металеві опори пофарбовані зносостійкого порошковою фарбою.
 • Стільці: регульовані і нерегульовані (1-3 ростові групи). Металлокаркас з пластиковими протекторами на кінцях, сидіння і спинки з гнутоклеєних фанери з лаком на водній основі.

Металлокаркас з пластиковими протекторами на кінцях, сидіння і спинки з гнутоклеєних фанери з лаком на водній основі

 • Дитячі ліжка: є розсувні моделі, викатні 3-ярусні ліжка (з тумбою і без), приліжкові тумби.
 • Вішалки для рушників настінні і підлогові, 1-2-ярусні.
 • Шафки для роздягалень: 2-4-секційні. Є лавочки для роздягалень, шафи для взуття з дверцятами і без.
 • Різні ігрові куточки, куточок природи, крісла та дивани з оббивкою з флока на каркасі і без, банкетки і пуфики.
 • Стелажі і шафи, в тому числі модульні (від одно- до чотириярусні). Є двосторонній ігровий стелаж, навісний стелаж, куточок для спортінвентарю.

Є двосторонній ігровий стелаж, навісний стелаж, куточок для спортінвентарю

Де знайти і замовити всі меблі для ДНЗ?
Де знайти і замовити всі меблі для ДНЗ?