Банкетка в передпокій з дерева - стильно і практично

 1. У чому необхідність придбання банкетки з дерева
 2. Різновиди банкеток для вітальні з дерева
 3. Маленькі хитрощі по вибору дерев'яних банкеток

Ви все ще сумніваєтеся, з якого матеріалу повинна бути виготовлена банкетка в передпокій? дерево , Безсумнівно, виграє перед іншими, адже цей оригінальний матеріал чудовий в усьому: в обробці, дизайні, поєднанні різних стилів та ін.

У чому необхідність придбання банкетки з дерева

Перше і незаперечна перевага такого предмета інтер'єру - це багатий вибір моделей. Дерев'яні вироби можуть бути виконані в найрізноманітніших формах, моделі прикрасять практично будь-який стиль інтер'єру - від провінційного Провансу до сучасного хай-тека.

Наступним плюсом дерев'яного виробу є хороший вибір різнотипних конструкцій. Банкетку з металевим каркасом досить складно обладнати місткими ящиками - красивими, складної конструкції - а ось дерево дозволяє здійснювати найсміливіші задуми.

Дерев'яна банкетка зі спинкою стане не тільки красивим, але і зручним, приємним на дотик предметом інтер'єру. Погодьтеся, сідати на холодну металеву поверхню не особливо приємно, особливо, якщо і так змерз до кісток на вулиці. А ось дерево - відмінно зберігає тепло!

Різновиди банкеток для вітальні з дерева

До дерев'яних виробів відносяться банкетки як з масиву, так і виконані з деревних аналогів:

 • вироби з масиву дерева зазвичай оснащені поручнями, мають гнуті ніжки і спинку (дерев'яна банкетка зі спинкою характерна найчастіше класичного стилю, підходить і під інтер'єр в стилі ретро);
 • застосування МДФ підходить в тих інших випадках, якщо конструкція не має складних елементів або різьблення;
 • фанера використовується в виготовленні банкеток, головною функцією яких є місткість - такі недорогі моделі мають велику кількість полиць і відсіків;
 • як і попередній матеріал, ДСП застосовується при виготовленні недорогих, але функціональних моделей, однак варто деревно-стружкові плити дешевше;
 • в оформленні задніх стінок або днищ висувних ящиків банкеток використовується ДВП.

Можливо і поєднання всіх цих видів матеріалів, наприклад, дерев'яні банкетки з ящиком для зберігання взуття, де каркас виконаний з масиву, а ящики - з фанери.

Маленькі хитрощі по вибору дерев'яних банкеток

Не варто думати, що банкетка в передпокій (з дерева або металу) - це не неприпустима розкіш в приміщеннях з нестандартним плануванням . Наступні поради дозволять підібрати цей стильний аксесуар під будь-яку форму передпокої:

 • вузьке і витягнуте приміщення прикрасить вузька лава з плетеним сидінням;
 • занадто просторий хол, виконаний в стилі art-deko, ідеально доповнить банкетка бароко зі стильною підставкою під телефон;
 • для площі з мінімалістським рішенням підійдуть дерев'яні банкетки з ящиком для зберігання або моделі без спинки, оббиті натуральною шкірою.