Класичні банкетки в передпокій в різних стилях | Fabian Smith

У сучасних будинках вхідній зоні приділяється не менше уваги, ніж вітальні або їдальні. Нове планування передбачає для неї солідну площу, а при капітальному ремонті господарі намагаються розширити приміщення всіма доступними способами. Для неї підбирається класичний комплект меблів. У магазині «Фабіан Сміт» можна купити банкетку в передпокій для інтер'єру в будь-якому стилі - класичному або сучасному . У цій частині квартири вона виконує не тільки декоративні, але і цілком функціональні «обов'язки».

У нашому каталозі представлені ексклюзивні предмети меблів. Вони вибираються дизайнерами на виставках, аукціонах, кожен виріб оригінально і красиво по-своєму. Класичні банкетки в передпокій виготовлені майстрами Італії, Голландії, Китаю. Їх декор відображає стилі і характерні особливості різних історичних епох. Цей невеликий предмет - майже іграшка для художників, в його обробці проявляється необмежена фантазія. Він може бути суворим, підкреслено «діловим», або, навпаки - забавним, як стільчик на високих «англійських чоботях». Характерна деталь: ретельне, скрупульозне виконання дрібних елементів.

У салонах «Фабіан Сміт» можна побачити найрізноманітніші і незвичайні моделі. Вибір того чи іншого варіанту іноді більше говорить про характер майбутнього власника, ніж має відношення до самого виробу. Купити банкетку в передпокій можна і не дотримуючись суворих правил, а просто тому що «подобається». Характер цього предмета дозволяє деякі вільності. Ми пропонуємо покупцям:

  • класичний пуф - з м'яким стегнами сидінням, оббитим шкірою або гобеленом, на гнутих різьблених ніжках;

  • диванчик зі спинкою - канапе у французькому стилі, з карбуванням ручної роботи, покритої сріблом;

  • тумбу з ящиками - зручний і практичний варіант для того, щоб прибрати з поля зору дрібні предмети;

  • гнуті лавки - вкриті білим, чорним, медовим лаком з розписом і позолотою, китайського напрямку «шинуазрі».

Якщо ви хочете купити класичну банкетку в передпокій, не прагніть підбирати її в суворій відповідності з іншими меблями. Вона часто виконує роль колірного акценту, розбавляючи функціональне одноманітність вхідної зони, привносячи в інтер'єр нотку теплоти і невимушеності.

отримайте подарунок
5000 рублів
У сучасних будинках вхідній зоні приділяється не менше уваги, ніж   вітальні   або їдальні