Як перевірити баланс картки Ощадбанку, як дізнатися, скільки грошей на карті Ощадбанку через інтернет, СМС або телефон?

Перевірити баланс карти Ощадбанку можна кількома шляхами: через банкомат, в касі відділення банку, через інтернет, по SMS і через телефон.

1. Для перевірки балансу вам підійде будь-який банкомат. Вставляємо карту набираємо пін-код, тиснемо на перевірку балансу. Тут ні в кого проблем виникнути не повинно. Іноді банкомати беруть комісію за перевірку балансу. Тому часто рекомендують використовувати банкомати саме Ощадбанку, які є практично в будь-якому його відділенні.

2. Перевірити баланс карти Ощадбанку через інтернет можна якщо у вас включена послуга Сбербанк онлайн . Заходимо на сайт вводимо дані, тимчасовий пароль і перевіряємо баланс.

3. По телефону: 8 800 555 5550 - повідомляєте секретне слово і просите про відповідної послуги.

4. Дізнатися скільки грошей на карті Ощадбанку по SMS (якщо підключений Мобільний банк ): На номер 900 відправляємо СМС Баланс 00000 де 00000 - останні 5 цифр з вашої картки.

5. Або просто прийдіть з картою в найближче відділення і зверніться з вашим завданням в одну з кас, вам допоможуть.
5

Сбербанк Онлайн створений для більшого зручності клієнтів найбільшої фінансової установи країни. Сервіс багатофункціональний, хоча іноді, при низьких швидкостях Інтернету, має властивість «подвисать». Одна з корисних опцій Ощадбанку Онлайн - можливість миттєвої перевірки балансу карти.

Можна перевірити баланс тільки ощадбанківської картки.

Коли не підключена послуга «Мобільний банк», за яку Сбербанк збирає зі щедрих клієнтів по 30 рублів на місяць. Має сенс заглянути в Ощадбанк Онлайн через три дні після того, як на карту очікувалося потенційне надходження грошей.

Зайдіть в Ощадбанк Онлайн, використовуючи паролі і логіни, запропоновані банкоматом. Бачите головну сторінку? Тут будуть виведені на екран всі недавні операції по карті, і само собою, її баланс. Відразу видно, скільки грошей на рахунку, з першого погляду. Додаткових рухів тіла для з'ясування балансу карти не потрібно. Досить, щоб всього лише завантажилася головна сторінка Особистого кабінету.

Коментар читача: найпростіше - на номер 900 відправити слово Баланс. Користуюся роками, дуже зручно і швидко. Перевіряю завжди після поїздок за кордон або після недоступності мережі. На жаль, останнім часом мій оператор (теж, до речі зелений) став часто не доставляти СМС, тому - страхуюся.

Відповідь на питання користувача: задати своє питання

Бачите головну сторінку?