Боржнику банкрутство фізичних осіб, порядок, вартість, допомога

 1. розділи:
 2. НЕОБХІДНІ УМОВИ ДЛЯ ПОДАЧІ НА БАНКРУТСТВО
 3. ФІНАНСОВИЙ КЕРУЮЧИЙ У СПРАВІ ПРО БАНКРУТСТВО фіз особи
 4. ВАРТІСТЬ І ЦІНИ НА ПОСЛУГИ З супровід процедури банкрутства
 5. завершення справи

розділи:

НЕ ЗНАЄТЕ З ЧОГО ПОЧАТИ? НІ ЧАСУ І СИЛ розбиратися в юридичних тонкощах? БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ - ЯК РЕАЛЬНО СПИСАТИ БОРГИ ЧЕРЕЗ ПРОЦЕДУРУ БАНКРУТСТВА ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ. ТЕЛЕФОНУЙТЕ 8 (495) 127-03-36 або замовте зворотний дзвінок зробити запит

НЕОБХІДНІ УМОВИ ДЛЯ ПОДАЧІ НА БАНКРУТСТВО

 • Загальна сума заборгованості - будь-яка
 • Ваше розуміння, що ви не зможете розплатитися за своїми боргами, тобто ви неплатоспроможні

КЛЮЧОВІ ЕТАПИ БАНКРУТСТВА фіз осіб ПРИ СПИСАННЯ БОРГІВ

1. Підготовка

 • Визначитися зі СРО АУ
 • підготувати документи до заяви
 • Сплатити держмито і депозит фін. керуючого (300 р. + 25 т.р.)
 • Направити заяву в арбітражний суд
Підсумок: Ухвалення заяви судом до провадження

2.Прізнаніе банкрутом

У першому засіданні суд перевіряє обґрунтованість поданої заяви і, при підтвердженні ознак неспроможності, визнає боржника банкрутом і стверджує фінансового керуючого . Законом про банкрутство громадянина передбачено 2-е процедури:

Ключове завдання на стадії розгляду справи про банкрутства: формування своєї позиції в суді. Щоб піти по шляху списання боргу, і почати "процедуру реалізації", необхідно грамотно обгрунтувати вашу позицію і підтвердити її доказами.

Підсумок: Визнання обгрунтованості заяви, визнання банкрутом, відкриття процедури реалізації майна.

3.Реалізація

Відповідно до рішення суду всі повноваження з управління фінансами та майном боржника переходять до фінансовому керуючому . Він повністю відповідальний за проведення процедури і діє в рамках покладених на нього обов'язків.

Фінансовий керуючий здійснює публікація повідомлення про початок процедури банкрутства фіз особи в ЕФРСБ і «Комерсант».

Фінансовий керуючий виявляє майно і грошові кошти боржника, направляючи запити до уповноважених органів. Проводить оцінку всіх підозрілих операцій за три роки до прийняття заяву про банкрутство. Проводить фінансовий аналіз боржника на предмет навмисного та фіктивного банкрутства. При необхідності організовуються торги, отримані кошти йдуть на погашення вимог кредиторів.

4.Спісаніе

Завершення процедури.

На підставі звіту фінансового керуючого, суд виносить рішення - звільнити боржника від подальшого виконання вимог кредиторів, тобто списати заборгованість. У виняткових випадках, суд може не звільнити від зобов'язань перед кредиторами ( дізнатися в яких випадках ).

Вся процедура списання боргів займає 6-10 місяців в залежності від завантаженості арбітражного суду.

ФІНАНСОВИЙ КЕРУЮЧИЙ У СПРАВІ ПРО БАНКРУТСТВО фіз особи

Процедура банкрутства не можлива без участі фінансового керуючого. Фінансовий керуючий - це арбітражний керуючий, затверджений арбітражним судом для участі в справі про банкрутство громадянина. Арбітражний керуючий - посадова особа, громадянин РФ, який є членом саморегульованої організації арбітражних керуючих (СРО АУ). Саморегульована організація арбітражних керуючих - це некомерційна організація, що представляє собою об'єднання арбітражних керуючих та офіційно включена до відповідного реєстр таких організацій .

Саме СРО АУ, зазначена в заяві про визнання банкрутом, надає кандидатуру на процедуру банкрутства за запитом від арбітражного суду. І за його згоди, суд стверджує таку кандидатуру на проведення всієї процедури.

Призначення керівника полягає у всебічному супроводі процесу банкрутства. Закон про банкрутство ФЗ № 127 "Про неспроможність" наділяє фінансового керуючого правами і обов'язками. В ході процедури реалізації імуществафінансовий керуючий зобов'язаний:

 • знайти майно боржника і при необхідності забезпечити його збереження;
 • повернути майно до складу ліквідаційної маси через оспорювання підозрілих угод боржника;
 • провести аналіз фінансового стану боржника на предмет навмисного або фіктивного банкрутства;
 • вести реєстр кредиторів, проводити збори кредиторів, проводити розрахунки з кредиторами;
 • здійснювати реалізацію майна через проведення торгів;

Детальніше про обов'язки фінансового керуючого можна прочитати тут

ВАРТІСТЬ І ЦІНИ НА ПОСЛУГИ З супровід процедури банкрутства

Звертаємо вашу увагу, що ціна залежить від складності справи, тільки після з'ясування всіх обставин у вашій справі ми зможемо коректно оцінити вартість.

C чого почати? Зателефонувати нам по телефону 8 (495) 127-03-36 На попередньої консультації по телефону ми:

 • обговорюємо всі деталі ситуації, що склалася;
 • задаємо ряд питань для з'ясування особливостей вашої справи;
 • визначаємо вартість послуг і терміни проведення процедури;

Ми надаємо послуги по списанню боргів через банкрутство фіз. осіб «під ключ», озвучена вартість є остаточною і фіксується в договорі. У цю вартість включено всі витрати на проведення процедури: держмито, депозит фінансового керуючого для суду, оплата публікацій в справі про банкрутство, поштові витрати, витрати на проведення зборів кредиторів, послуги юриста з питань банкрутства, фінансовий керуючий.

завершення справи

В розділі портфоліо ви можете ознайомитися з завершеними нами справами. Ми розміщуємо тільки реальні справи, які ми ведемо, а не випадкові копії з сайту картотеки арбітражних справ . З оригіналами ви можете ознайомитися у нас в офісі. За кожною справою ховається реальна життєва історія, ми залишаємо за собою право на конфіденційність для наших клієнтів і видаляємо персональний дані із загального доступу.

НІ ЧАСУ І СИЛ розбиратися в юридичних тонкощах?
C чого почати?