Чи впливає стать бассет-хаунда на характер і ціну?

  1. Відмінність вдачі суки і кобеля породи бассет-хаунд
  2. Скільки коштує щеня бассет-хаунда

Вибираючи цуценя, перевертаєш гори літератури, щоб стати відповідальним господарем

Вибираючи цуценя, перевертаєш гори літератури, щоб стати відповідальним господарем. Але чи тільки в вихованні стоїть питання, а вибір породи, статі? Обов'язково потрібно визначитися, якої статі ви візьмете собаку. У суки і кобеля однієї породи buffobass будуть абсолютно різні характери.

Відмінність вдачі суки і кобеля породи бассет-хаунд

  1. Зовнішня відмінність. Кобель крупніше, ніж сука, масивніше шия і загривок, крупніше череп.
  2. За емоційності. Кобель активніше і любознательнее, але більш стриманий в прояві емоцій. Чим це «загрожує» господареві. Якщо вибираєте «хлопчика», то будьте готові гуляти з ним довго, не менше 1,5 годин. Мисливський інстинкт вимагає ретельного розслідування всіх залишених міток, обнюхування, поновлення.
  3. Потяг. Кобель, зачувши течні суку, стає некерованим. Він може просто втекти, чи не послухати наказу, піти в зграю і там гуляти, поки «собаче весілля» не скінчиться. Сука в період тічки теж стає і примхливої, і впертою, і агресивною. Але вона ніколи не піде від своїх господарів. Даремно думають, що сука відразу підпустить і пов'яже з першим-ліпшим «дворянином» або породистим псом. Ні. Вона спочатку грає, відчуває. Тому, навіть зазівавшись, ви встигнете повернути «блудного дочка». І, тічка - раз на півроку (5-7 місяців). Небезпечні дні всього 4-6, коли сука може пов'язати. Решту днів вона сама не підпустить до себе пса, огризнеться або навіть придушить за холку нахабного. Удома теж немає проблем, вони вилизуються дуже ретельно. Але, краще купити спеціальні трусики на собачі критичні дні.

І останнє, саме, мабуть головне, не варто купувати спонтанно, побачивши на пташиному ринку милого, з сумними очима цуценя бассет-хаунда. Собачий розплідник породистих особин запропонує вам кращий вибір в плані розведення, здоров'я. Надасть допомогу у вихованні, дресурі, підборі їжі, іграшок.

Скільки коштує щеня бассет-хаунда

І так, вибір зроблений на користь здорового, врівноваженого і відповідає стандартам породи цуценя. Для порівняння, скільки коштує щеня бассет-хаунда на ринку - від 9 тисяч рублів. Бувають і по 5 тисяч, без родоводу і з дефектами.

У розпліднику в залежності від мети: виставкові змагання, полювання, племінне розведення, просто для душі, - ви придбаєте бассетенька від 15 тисяч рублів і вище.

Що потрібно перевірити:

  • Поведінка. Воно відразу вкаже характер вихованця. Якщо грайливий, не боїться підійти обнюхати, що не верещить, коли його взяли на руки - нормальний, активний дитинча. Здоровенький.
  • А якщо він ще й готовий їсти все підряд і зовні дебелий - то це ідеальний щеня бассета.
  • Вушка, ніс чисті, без слизових виділень. Під хвостиком немає слідів фекалії.
  • Перевірити наявність клейма або чіпа.

Але чи тільки в вихованні стоїть питання, а вибір породи, статі?