Насіння базиліка фіолетового етрусків NASKO ™ купити в Україні

  1. З хорошими смаковими і лікувальними якостями Етруск - Сорт фіолетового базиліка. Однорічна, теплолюбна,...
  2. Коротка характеристика базиліка фіолетового Етруск:
  3. Порівняльна таблиця зеленних і пряних компанії NASKO

З хорошими смаковими і лікувальними якостями

Етруск - Сорт фіолетового базиліка. Однорічна, теплолюбна, пряно-смакова культура, висотою 40-60 см. Листя і молоді пагони сорти Етруск мають приємний анісовий-гвоздичний аромат і злегка гіркуватий смак, містять 1,0-1,5% ефірних масел.

Є джерелом вітамінів, каротину, мінеральних солей і фізіологічно активних речовин. Базилік сорти Етруск є чудовою приправою до супів, салатів, м'ясних і овочевих страв. Посів насіння базиліка проводять у відкритий грунт (одночасно з теплолюбними культурами) рядами по схемі: 23-30 Х 10-12 см. Протягом вегетації пагони базиліка сорт Етруск зрізають 2-3 рази на зелень. Використовують листя і молоді пагони на початку цвітіння в свіжому і сушеному вигляді. У медицині застосовують для поліпшення травлення і як протизапальний засіб. Базилік Етруск має бактерицидну дію. Теплолюбний. Сушать молоді пагони в тіні, зберігають у щільно закритій темній посуді.

Упаковка фіолетового базиліка Етруск

Базилік фіолетовий Етруск
в професійній упаковці:

  • 25 грам,
  • в жерстяних банках 500 грам.

Базилік фіолетовий Етруск
в аматорській упаковці:

Прайс лист

Коротка характеристика базиліка фіолетового Етруск:

  • Рослина - теплолюбна, висотою 40-60 см.
  • Вегетативний період від сходів до технічної стиглості - 80-90 днів.
  • Листя - довгасто-яйцевидної форми з рваним краєм, довжиною до 5 см, фіолетового кольору з анісовий-гвоздиковим ароматом.
  • Густота стояння рослин (рекомендована) - 90-100 тис.раст. / Га.

У професійній серії насіння компанії Наско - відкалібровані, що дозволяє при посіві насіння використовувати сівалки точного висіву. Це дозволяє економити на посівному матеріалі.

Порівняльна таблиця зеленних і пряних компанії NASKO

Порівняльна таблиця зеленних і пряних компанії NASKO

* Компанія Наско залишає за собою право вносити зміни поточної інформації (фракції, партії, дати зберігання), розміщеної на лицьовій стороні пакету або банки, без попереднього повідомлення